MANCHESTER DİL OKULLARI

Academy of English, Manchester

1991’de kurulan Manchester Academy of English İngilizce dil okulu Manchester şehrinin ilk dil okuludur. Manchester’in merkezinde yer alan Manchester Academy of English İngilizce dil okulu her yıl 50 den fazla ülkeden öğrenciyi ağırlayan tecrübeli İngilizce dil eğitim kurumudur. British Council tarafından akredite olan okul, English UK üyesidir.

Central School of English, Manchester

Central of English Manchester İngilizce dil okulu, Manchester’da Mosley Street’te bir binanın ikinci katında İngilizce eğitimi vermektedir. Okul, her yıl dünyanın farklı bölgelerinden gelen öğrencilere uluslararası bir ortamda İngilizce eğitimi vermektedir.

International House, Manchester

International House Manchester İngilizce dil okulu iş dünyasının yoğun olduğu Manchester şehir merkezinde yer almaktadır. Brook House binasında eğitim veren okul, Piccadilly Garden’a sadece 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. International House Manchester İngilizce dil okulu 60 yıla yakın deneyimi, etkileyici eğitim sistemi, konumu, yoğun sosyal programları ve birinci kalite donanımlı sınıfları

Kaplan International English, Manchester

Manchester, yakın çevresindeki büyüleyici kırsal kasabalar ve köylerin yanı sıra ziyaretçilerine harika alışveriş, yemek, içki ve gece hayatı fırsatları da sunuyor. Sadece bununla da sınırlı değil: Manchester 90'ın üzerinde müzesi ve sanat galerisine sahip ve aynı zamanda 2 tane de dünya çapında ün yapmış takıma ev sahipliği yapıyor: Manchester United ve Manchester City

New College Group, Manchester

New College Group, Manchester ve Liverpool’da en son teknoloji ürünleri ile donatılan sınıflarda yüksek kaliteli dil kursları veren bir eğitim kurumudur. Öğrencilerini büyük bir ailenin parçası gibi gören New College Group dil okulumuzda, İngiliz kültürünü deneyimleyebilirsiniz. New College Group’da ilk günden itibaren, deneyimli ekibi ile ihtiyaçlarınızı karşılamak ve öğrenimlerinizi kolaylaştırmak için yanınızda olacaktır.

The Language Gallery, Manchester

Language Gallery Manchester İngilizce dil okulu, Manchester’in merkezinde Picadilly tren istasyonu ve hareketli alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Okul, şehrin canlı ve hareketli merkezlerine kolay ulaşılabilir mesafede yer almaktadır. Manchester şehri kültürel ve sportif faaliyetlerin yoğun olduğu bir şehirdir. Language Gallery Manchester İngilizce dil okulunda her seviyeye uygun kurslar bulunmaktadır.