LONDRA DİL OKULLARI

Bell, Londra

Bell English, İngilizce dil okulumuz, 1972 yılından beri İngilizce dil eğitim sunmaktadır. Bell eğitim vakfına ait olan okul yabancı dil aracılığı ile kültürler arası iletişimin gelişmesini amaçlamaktadır. İngiltere’nin en eski en köklü dil okullarından olan Bell English İngilizce dil okulu Cambridge ve Londra’daki okulları ile devlet burslu öğrencilerin ve uluslar arası firmaların en çok tercih ettiği İngilizce dil okuludur.

Bloomsbury International, Londra

Bloomsbury International İngilizce dil okulu, Londra’nın merkezinde, ekonomik fiyatlarla, kaliteli İngilizce dil eğitim olanakları sunan, samimi ortamı öğrencilerimizin beğenisi kazanan özel bir dil okuludur. Bloomsbury International İngilizce dil okulu, öğrencilerinin İngilizcelerini hızlı bir biçimde geliştirip, amaçlarına ulaşmalarını ve Londra’da keyifli zaman geçirmelerini hedeflemektedir.

CES, Centre Of English Studies, Londra

CES Centre of English Studies İngilizce dil okulları İngiltere ve İrlanda’da, beş şehirde, beş dil okul ile yabancı öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermektedir. 1980 yıllarda bir aile şirketi olarak eğitime başlayan CES Centre of English Studies İngilizce dil okulları, günümüzde de bir aile işletmesi olma özelliğini devam ettirmektedir.

EC, English Centre, Covent Garden

EC Covent Garden İngilizce dil okulu, yalnızca 30 yaş ve üzerindeki öğrenciler için özel bir okuldur. Londra’da bulunan Covent Garden, tiyatroları, sokak sanatçıları, restoranları ve gece hayatıyla meşhur, canlı ve renkli bir bölgedir. 11 sınıf ve 132 kişi kapasiteli okulda 2013 yılı verilerine göre 47 farklı ulustan öğrenci katılımı olmuştur.

EC, English Centre, Londra

EC London İngilizce dil okulu, Euston’da olup, King’s Cross’a birkaç dakika uzaklıkta ve şehrin merkezi bölgelerine oldukça rahat ulaşım imkânına sahiptir. EC London modern bir binada, birinci sınıf kalitede sınıfları ile eğitim vermektedir. EC London İngilizce dil okulu, TOEIC sınav merkezidir. 24 sınıfa sahip ve 276 öğrenci kapasitelidir.

Embassy English, Londra Greenwich

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu, Greenwich’ te Londra’nın ünlü turistik mekanlarına, müzelerine ve eğlence merkezlerine oldukça yakın mesafede bulunmaktadır. Tarihi Greenwich’i alışveriş merkezleri, restoran ve kafeleriyle keyifli bir keşfe çıkma fırsatı sunan Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulunda öğrenciler seçtiği kurslarla okulun modern imkanlarından faydalanabilmektedir.

Excel English, Londra

Excel English dil okulu, Londra’da ormanlık bir çevrede ve büyük bir bahçe içerisinde modern bir binada yer almaktadır. Londra’nın merkezine yakın konumda bulunan okul, British Council ve ISI tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca, Quality English, IALC ve The English Network’un bir üyesidir. Excel English dil okulu öğrencilerine ücretsiz internet bağlantısı, kütüphane, bilgisayar erişimi, çalışma salonu ve kafe gibi olanaklar

Frances King School of English, Londra

Frances King School of English İngilizce dil okulu Londra’nın merkezinde, Kensington, Kensington Square ve Belgravia kampüslerinde tüm yıl boyunca ve Marylebone kampüsünde ise sadece yaz aylarında yetişkin ve gençlere İngilizce dil eğitimleri veren Londra’nın en gözde İngilizce dil eğitim kurslarındandır.

International House, Londra

International House Londra İngilizce dil okulunda Arapça, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, İspanyolca, Portekizce ve Rusça dillerinde de İngiliz öğrencilere eğitim verilmektedir. Londra, müzeleri, restoranları ve canlı atmosferi ile öğrencilere ders sonrası eğlenceli bir Avrupa deneyimi ve çok kültürlü bir yaşam tarzı sunmaktadır.

Islington Centre for English

Islington Centre for English dil okulu, Londra’nin merkezinde metro ve otobüs gibi toplu ulasimlara kisa bir mesafede yer almaktadir. Okulun yer aldigi Angel station etrafinda pek çok restoran, market, kafe, kulüp ve tiyatrolar bulunmaktadir. Islington Centre for English dil okulundaki egitmenler üniversite mezunu, CELTA sertifikasina sahip ve ana dili Ingilizce olan kisilerden olusmaktadir. Okulun sahip oldugu olanaklar arasinda kütüphane, bilgisayar laboratuvari ve çalisma salonlari bulunmaktadir. Okulda ders sonralari ve hafta sonlari ögrenciler için sosyal aktivite ve geziler düzenlenmektedir.

Kaplan International English, Londra Covent Garden

Covent Garden dil okulumuz 18. Yüzyılda yapılmış tarihi bir binada yer alıyor. Londra’nın en önemli meydanlarından biri olan Covent Garden meydanına sadece yürüme mesafesindedir. Çok kültürlü yapısı ile bilinen İngiltere’nin başkenti Londra, çok çeşitli kültür-sanat aktivitesi ve turistlere yönelik etkinlikle sunmaktadır.

Kings Colleges, Londra

Genel İngilizce kursunda IELTS sınavlarına hazırlık kurslarına kadar birçok farklı kursun verildiği Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu bulunduğu merkez konumu itibariyle de öğrencilerine hem kaliteli eğitim vermekte hem de keşfedilmeyi bekleyen bir şehir deneyimi yaşamalarına öncülük etmektedirler.

London School of English

London School of English dil okulu, 1912’de kurulmuş olup, 100 yılı aşkın tecrübesi ile hemen hemen her ihtiyaca uygun geniş bir kurs yelpazesi ile öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Okul, Londra’nın merkezine yakın iki ayrı binada eğitim sunmaktadır. London School of English dil okuluna dünyanın farklı ülkelerinden öğrenciler gelmekte ve dersler uluslararası bir ortamda işlenmektedir.

LSI, Londra Hampstead

Yapraklarla örtülü, etkileyici Hampstead bölgesi, Londra'nın en iyi saklanmış sırlarından biridir. Restoranlar, kafeler ve butiklerle dolu olan, Londra'nın en büyük parkı Hampstead Heath'i de içine alan ve şehir merkezinden yalnızca 20 dakika uzaklıkta bulunan Hampstead, İngilizceyi İngiltere'de öğrenmek için ideal bir yerdir.

LSI, Londra Merkez

“İnsan Londra'dan yorulmuşsa, yaşamaktan yorulmuştur” derler. Buckingham Sarayı ve Londra Kalesi'nin ihtişamından, ikonik London Eye dönme dolabı ve Madame Tussaud'nun balmumu heykel müzesine kadar Londra kesinlikle dünyanın en gezip görülmeye değer kentlerinden biri ve İngilizceyi İngiltere'de öğrenmek için de en ideal yerdir.

Mavern House, Londra

Malvern House İngilizce dil okulunun yanı başında bulunan Nido Kings Cross öğrenci yurdu öğrencilere konforlu ve rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. İçerisinde kafe, spor salonu ve sinema odasının olduğu yurt, merkezdeki kafeler, restoranlar ve eğlence merkezlerine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Nido King Cross öğrenci yurdunda iki öğrenci bir odayı, banyoyu ve mutfağı paylaşımlı olarak kullanmaktadır.

Oxford House College, Londra

London, Oxford House College İngilizce dil okulu, Londra’da dünyaca ünlü alışveriş merkezi olan Oxford Street’e yakın bir konumda yer almaktadır. Okul, 5 katlı bir binada bulunmaktadır. Oxford House College İngilizce dil okulu, 1974 yılından beri İngilizce eğitimi sunmaktadır.

Regent, Londra

Regent Londra İngilizce dil okulumuz, şehir merkezinde ve toplu taşıma ile her yere çok kısa bir sürede yürüyebileceğiniz bir konumda yer almaktadır. Öğrencilerimizin yeni arkadaşlarıyla iletişime geçebilecekleri, ücretsiz internet erişiminin olduğu ve genellikle tüm gün boyunca açık olan öğrenci salonları okulun en popüler alanlarıdır.

Regent’s University London

Regent’s University London, Londra’nın merkezinde iki kampüste yer almakta ve yükseköğrenim ile İngilizce dil öğrenimi için rakipsiz bir ortam sunmaktadır. Regent’s University London İngilizce dil okulu öğrencileri, okulun konumu dolayısıyla birçok kültürel, sportif ve sosyal etkinlik içerisinde yer alabilmektedirler. Her iki kampüste de internet erişimi, kütüphane ve sosyal tesisler mevcuttur.

The Burlington School of English

The Burlington School of English dil okulu, 1990 yilinda Londra’da ana dili Ingilizce olmayanlarin Ingilizce dil becerilerini gelistirmek için kurulmustur. Okulda genel Ingilizceden, is Ingilizcesi ve sinavlara hazirlik Ingilizcesine kadar pek çok alanda egitim sunulmaktadir. Burlington School Ingilizce dil okulunda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda modern ekipmanlarla donatilmis derslikler, bilgisayar laboratuvari, ücretsiz internet erisimi, kafeterya ve kütüphane yer almaktadir. Okulun egitmenleri deneyimlerine ve profesyonelliklerine göre seçilmektedirler. Burlington School Ingilizce dil okulu ögrencileri ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal etkinlik ve gezilere katilmaktadirlar.

The English Studio, Londra

1997 yılında kurulan Studio English Londra İngilizce dil okulu her yıl dünyanın birçok ülkesinden 40.000 den fazla öğrenciye eğitim veren bağımsız bir dil okuludur. Holborn’da 3 binadan oluşan The English Studio Londra İngilizce dil okulunda 35’in üzerinde modern donanımlı sınıf bulunmaktadır.

The Language Gallery, Londra

The Language Gallery Okulları Londra, Manchester, Birmingham, Hannover ve Toronto'da öğrencilere İngilizce ve Almanca dil eğitimleri vermektedir. The Language Gallery Okullarıyla esnek öğrenme seçeneğinden faydalanabilir, Londra’da başladığınız dil eğitimine başka bir şehirde devam edebilirsiniz. Londra dil okulu öğrencilerine İngilizce öğretmede birçok alternatif seçeneği de bir arada sunuyor. The Language Gallery Londra Okulu, İngilizce derslere ek olarak sosyal programlar ve çevrimiçi öğrenme seçenekleriyle de öğrencilerin pratiklerinin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Twin UK Dil Okulları, Londra

Twin UK İngilizce dil okulları 1993 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da kurulmuştur. Okul, İngiltere’deki en eski ve köklü İngilizce dil okullarından biridir. Kurum 1996 yılından itibaren uluslararası öğrenciler için yaz okulları sunmaya başladı.

UIC English, Greenwich

Londra’da 2. Zone’da yer alan UIC Greenwich Ingilizce dil okulundan Londra’nin merkezine birçok ulasim imkâni bulunmaktadir. Londra Greenwich Ingilizce dil okulunda Ingilizce dil egitimi almak ögrencilere Londra deneyimini yüksek ücretler ödemeden yasayabilme firsati sunmaktadir. Londra'nin güneydogusunda yer alan Greenwich Ingiltere'nin en büyük 2. Gözlemevine ev sahipligi yapmaktadir. Ayni zamanda turistik bir yer olan Greenwich’de Ingiltere'nin en büyük deniz müzesi bulunmaktadir.

UIC English, Londra

UIC English Londra Merkez Ingilizce dil okulu özellikle bulundugu konumu nedeniyle ögrencilerin popüler tercihleri arasinda yer almaktadir. Mortimer Caddesinde yer alan UIC English Londra Ingilizce dil okulu Oxford Circus ve Oxford caddesine 5 dakikalik, Regent’s Park’a ise 10 dakikalik yürüyüs mesafesindedir. Londra’nin gezilmesi gereken tüm yerlerine yürüyüs mesafesinde olmasi dil egitimi almak isteyen ögrencilerin pratik yapma firsatlarini arttirmaktadir. Londra’da Regent ve Bond caddelerinde alisverise çikabilir, Big Ben, Parlamento Binasi, London Eye ya da müze ve resim sergilerini ziyaret edebilirsiniz.

University of the Arts,Londra

University of the Arts London, Camberwell College of Arts, Central Saint Martins College of Arts and Design, Chelsea College of Communication, London College of fashion and Wimbledon College of Art olmak üzere 6 farklı koleji sahip bir devlet üniversitedir.

Wimbledon School of English

Wimbledon School of English dil okulu, 1964 yılında Bayan Marjorie Housden tarafından Londra Wimbledon’da kurulmuştur. Okul, İngiltere’deki en eski ve köklü İngilizce dil okullarından biridir. Wimbledon School of English dil okulunda ana binada 22 derslik ve ek binada 4 derslik bulunmaktadır. Okulda öğrencilerin yararlanabileceği olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet erişimi, masa tenisi, piyano