LIVERPOOL DİL OKULLARI

Lila, Liverpool

LILA, Liverpool İngilizce dil okulu, Liverpool şehir merkezinde, yoğun bir caddede ve alışveriş bölgesinde yer almaktadır. LILA, Liverpool modern binada yer almakta ve sınıflar oldukça modern materyaller ile donatılmıştır. LILA, Liverpool İngilizce dil okulunda konferans salonu, öğrenci dinlenme salonu, bireysel çalışma odası, kütüphane, galeri, ibadet odası, bilgisayar odası ve ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Liverpool School of English, Liverpool

Liverpool School of English dil okulu, 1999 yılından beri öğrencilerin hedeflerine ulaşmaları için, destekleyici bir ortamda İngilizce eğitimi sunmaktadır. Okul, Liverpool John Moores University ve The University of Liverpool’un yakınında iki ayrı binada yer almaktadır. Liverpool School of English dil okulunda 26 tane derslik, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet bağlantısı, kafe ve öğrencilerin birlikte vakit

New College Group, Liverpool

New College Group, Manchester ve Liverpool’da en son teknoloji ürünleri ile donatılan sınıflarda yüksek kaliteli dil kursları veren bir eğitim kurumudur. Öğrencilerini büyük bir ailenin parçası gibi gören New College Group dil okulumuzda, İngiliz kültürünü deneyimleyebilirsiniz. New College Group’da ilk günden itibaren, deneyimli ekibi ile ihtiyaçlarınızı karşılamak ve öğrenimlerinizi kolaylaştırmak için yanınızda olacaktır.

University of Liverpool

University of Liverpool İngilizce dil okulu, Chatham caddesinde, University of Liverpool’un Cyprees binasında İngilizce eğitimi vermektedir. Okul, İngilizce dil öğretiminde 25 yıllık deneyime sahiptir. Öğrenciler, ders aralarını ve sonralarını Liverpool üniversitesi kampüsünde geçirebilmektedirler. University of Liverpool İngilizce dil okulu yıl boyunca öğrencilere çeşitli alanlarda İngilizce kursu vermektedir.