CAMBRIDGE DİL OKULLARI

Bell, Cambridge

Bell English, İngilizce dil okulumuz, 1972 yılından beri İngilizce dil eğitim sunmaktadır. Bell eğitim vakfına ait olan okul yabancı dil aracılığı ile kültürler arası iletişimin gelişmesini amaçlamaktadır. İngiltere’nin en eski en köklü dil okullarından olan Bell English İngilizce dil okulu Cambridge ve Londra’daki okulları ile devlet burslu öğrencilerin ve uluslar arası firmaların en çok tercih ettiği İngilizce dil okuludur.

Cambridge Academy of English

Cambridge Academy of English dil okulu, 1975 yılından bu yana, 75 farklı ülkeden 23.000’den fazla öğrenciye İngilizce eğitimi vermiştir. Okul, Cambridge Girton’da High Street caddesinde yer almaktadır. Cambridge Academy of English dil okulunda tüm sınıflar en son teknoloji ile donatılmış olup, ücretsiz internet bağlantısı, kafeterya ve sosyal kulüp bulunmaktadır. Okulun eğitmenleri alanlarında profesyonel ve nitelikli

EC, English Centre, Cambridge

EC Cambridge İngilizce dil okulu, Cambridge’in merkezindeki az sayılı dil okullarından biridir. Okul, Cambridge’in önde gelen alışveriş bölgesinin hemen yanında ve son derece modern bir binada yer almaktadır. EC Cambridge İngilizce dil okulu, 196 kişilik kapasiteye ve 14 sınıfa sahiptir. Okulun öğrencilere sunmuş olduğu olanaklar arasında akıllı tahtalar,

Embassy English, Cambridge

Geniş bir öğrenci popülasyonu olan Cambridge İngilizce dil eğitimi için muhteşem uluslararası atmosferi ve tarihi yapısı ile ideal bir seçimdir. Embassy Cambridge İngilizce dil okulu tarihi şehir merkezine sadece 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Cam nehrine yakın olan Embassy Cambridge İngilizce dil okulu canlı ve hareketli alışveriş merkezlerine ve uluslararası restoranlara birkaç dakikalık yürüyüş uzaklığındadır.

Kaplan International English, Cambridge

Dünyanın en ünlü üniversite şehirlerinden biri olan Cambridge’de İngilizce kurslarımızdan birine katılın. İngilizce’yi zengin bir tarihe sahip bu öğrenci şehrin de öğrenin.Cambridge Kaplan dil okulunda eğitim görürken, Cambridge yaşamının bir parçası olabilir ve yerel öğrenci topluluklarına katılabilirsiniz. Kurslarımızdan birine 4 hafta veya üzeri kayıt yaptıran öğrencilere, Cambridge’deki vakitleri boyunca kullanmak üzere bir bisiklet verilir.

LSI, Cambridge

Etkileyici Cambridge şehri, üniversitesiyle ünlü olmakla birlikte, aynı zamanda en zor beğenen uluslararası öğrencilere bile sayısız olanak sunan canlı ve hareketli bir kenttir. Güzel mimari eserler, müzeler ve sanat galerileriyle dolu Cambridge, İngiliz kültürünü özümsemek isteyen herkes için bir cennettir.

Regent, Cambridge

Regent Cambridge İngilizce dil okulumuz, ders dışında birçok aktiviteyle de İngilizce eğitimini pratiğe dökme imkanları sunan; sakin, güvenli ve öğrencilerimizin konaklayacağı evlerden rahatça okula ulaşabileceği bir konumdadır.Eşsiz üniversite ve akademik ortamı ile, eğitim alanında dünyanın en ünlü şehirlerinden biri olan Cambridge; güzel ve tarihi bir şehir olmanın

Stafford House, Cambridge

Stafford House Cambridge Ingilizce dil okulu, Stafford House uluslararasi okullarin yeni bir subesi olarak 2015 Eylül ayinda Ingiltere’nin ünlü üniversite sehri Cambridge’in merkezinde açilmistir. Okul, St. Johns College ve the Round Church yakinlarinda yer almaktadir. Stafford House Cambridge Ingilizce dil okulunda modern olanaklarla donatilmis 9 derslik, ücretsiz internet erisimi, kütüphane ve ögrenci kafesi bulunmaktadir. Okulda yer alan tüm egitmenler, egitim alaninda diplomali ve deneyimli kisilerden olusmaktadirlar. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okul tarafindan düzenlenen müze ve galeri ziyaretlerine, tiyatro, sinema, konser, badminton, basketbol aktivitelerine ve Londra gezisine katilmaktadirlar.

Studio Cambridge

1954 yılında kurulan Studio Cambridge İngiltere dil okulu, İngiltere'nin Cambridge şehrindeki en eski ve en geniş dil okuludur. Özel bir dil okul olan Studio Cambridge İngilizce dil okulu kuruluş tarihinden bu yana 60 yıl boyunca sürdürdüğü kaliteli eğitim anlayışıyla her yıl dünyanın dört bir yanından 4000'den fazla öğrenciyi ağırlamaktadır.