BRIGHTON DİL OKULLARI

Brighton Language College

Brighton Language College Ingilizce dil okulu, sehrin merkezinde, Brighton Pier’den 2 dakika uzaklikta yer almaktadir. Okul, British Council tarafindan akredite edilmis olup, English UK’in bir üyesidir. Brighton Language College Ingilizce dil okulunda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda 28 derslik, 2 ögrenci salonu, ücretsiz internet erisimi ve sosyal aktiviteler yer almaktadir. Sosyal aktiviteler arasinda sehir turu, golf, karaoke ve dans etkinlikleri bulunmaktadir.

EC, English Centre, Brighton

EC Brighton İngilizce dil okulu, Brighton şehrinin sembolü haline gelmiş Brighton iskelesi, Royal Pavilion ve Lanes’e sadece iki dakikalık mesafede bulunan aydınlık, şık ve modern bir okuldur. Okul aynı zamanda şehrin en ünlü restoran, eğlence merkezi ve kulüplerine yakın bir mesafede bulunmaktadır. EC Brighton İngilizce dil okulu 334 kişilik kapasiteye ve 33 sınıfa sahiptir.

Embassy English, Brighton

Embassy Brighton İngilizce dil okulu geniş ve modern öğrenme materyallerinin olduğu, profesyonel öğretmen kadrosuyla öğrencilerle kaliteli ve etkili İngilizce eğitimi alabileceği bir merkezdir. Embassy Brighton İngilizce dil okulunda okurken hem İngilizcenizi geliştirecek hem de canlı, sanat aktiviteleri ve şehir turlarıyla Brighton’ı İngilizce pratik yaparak keşfedeceksiniz.

Loxdale English Centre, Brighton

1968 de kurulan Loxdale English Centre İngilizce dil okulu Victorian tarzı mimarisi, tarihi atmosferi ve modern donanımlı 11 sınıfı oluşmaktadır ile İngilizce dil eğitimi vermektedir. Etüt odası, günlük dergi ve gazetelerin bulundurulduğu geniş öğrenci salonu, kütüphane ve bilgisayar odası ile öğrencilerinin kaliteli bir yurtdışı dil eğitimi deneyimi yaşamalarını amaçlamaktadır

LSI, Brighton

Dil okulumuz, Brighton'da eğitim için ideal bir mekandır. Ünlü Brighton plajından sadece birkaç dakika uzaklıktaki sakin bir yerleşim bölgesinde, Viktorya tarzı şık bir binada hizmet veren LSI Brighton, İngilizce öğrenmek için rahat bir ortam sunar. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına yönelik olarak hazırlanmış bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart EFL/ESL kurslarımızdan birini seçin

Ovingdean Hall College, Brighton

Ovingdean Hall College İngilizce dil okulu Brighton şehir merkezi’ne sadece birkaç dakikalık uzaklıkta tarihi Ovingdean bölgesinde bulunmaktadır. Turistlerin en popüler şehir tercihleri arasında yer alan Brighton, canlı, samimi ve kozmopolit yapısı ile İngiltere’nin her yerinde bulamayacağınız eşsiz bir atmosfere sahiptir.

Oxford International English, Brighton

Brighton sahili, canlı müzikleri ve dinlenme alanlarıyla öğrencilerin tadını çıkarabileceği birçok güzelliğe sahiptir. Öğrenciler hareketli bir sahil şehri olan Brighton’dan evinize sadece İngilizcelerini geliştirmiş olarak değil aynı zamanda güzel ve ilginç birçok hatırayla döneceklerdir. Şehri ziyaret edenler Brighton’ın doğasını ve kültürel güzelliklerini izlerken Brighton’un İngilizler ve turistler için neden bu kadar popüler olduğunu da keşfedeceklerdir.

Regent, Brighton

Deniz ve şehir hayatının iç içe geçtiği bir şehir olan Brighton yılın her döneminde tatilcilerin rağbet ettiği bir tatil ve eğlence merkezidir. Londra şehir merkezine sadece 1 saat uzaklıkta olan Brighton’da canlı sosyal yaşam ve eğlence merkezleri bulunmaktadır. Deniz ve şehir hayatının iç içe geçtiği bir şehir olan Brighton yılın her döneminde tatilcilerin rağbet ettiği bir tatil ve eğlence merkezidir.

Sprachcaffe, Brighton

Güney İngiltere’de diğer şehirlerde bulamayacağınız görkemli bir atmosfer ve modern bir yaşam biçimi sunar. 160.000 nüfuslu üniversite kasabası çok kültürlü ve genç vatandaşları ile tam bir kozmopolit şehirdir. “Deniz kenarındaki Londra” diye bilinen bu sahil kasabası dil eğitimi için oldukça ideal bir destinasyondur. Brighton'da İngilizce eğitimi almak

St. Giles International, Brighton

St. Giles International Brighton İngilizce dil okulu St. Giles Street öğrenci yurduna sadece 4 dakikalık yürüme mesafesindedir. Dijital dil laboratuvarı, 39 bilgisayar, öğrenci kafesi, etüt merkezi, interaktif beyaz tahtaları, öğrenci kitabevi, Platinum merkezi ve salonu. 40 sınıftan oluşan St Giles International Brighton İngilizce dil okulu 500 kişilik kapasitededir.

Stafford House, Brighton

Brighton Stafford House İngilizce dil okulu Londra’ya trenle bir saat uzaklıktaki mavi bayraklı kumsalları ile ünlü turizm şehri Brighton’da kuruludur. Brighton, Londra’ya yakın olmak isteyen ama Londra’nın koşuşturması ve hayat pahalılığından uzakta İngilizceyi öğrenmek isteyen birçok yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. İngiltere’deki en güvenli şehirler

UIC English, Brighton

UIC English Brighton, sahili, canli müzikleri ve dinlenme alanlariyla ögrencilerin tadini çikarabilecegi birçok güzellige sahiptir. Ögrenciler hareketli bir sahil sehri olan Brighton’dan evinize sadece Ingilizcelerini gelistirmis olarak degil ayni zamanda güzel ve ilginç birçok hatirayla döneceklerdir. Sehri ziyaret edenler Brighton’in dogasini ve kültürel güzelliklerini izlerken Brighton’un Ingilizler ve turistler için neden bu kadar popüler oldugunu da kesfedeceklerdir.