BOURNEMOUTH DİL OKULLARI

Anglo-Continental, Bournemouth

Anglo-Continental Bournemouth'un hatta İngiltere'nin en büyük İngilizce dil okullarindan biridir. British Council tarafindan onaylı ve English UK kurumunun da bir üyesidir. Sadece yetişkinler için genel ingilizce eğitiminde değil mesleki İngilizce eğitiminde de iddali olan okul, bölgesindeki en büyük yaz okullarından birini düzenlemektedir.

BBSI Bournemouth Business School International

BBSI, Bournemouth okulu uluslararası öğrencilere İngilizce dil kursları, iş İngilizcesi kursları, özel kurslar ve sertifika, diploma, üniversite hazırlık ve pre-master eğitim programları sunmaktadır. BBSI'da farklı dil seviyelerindede İngilizce dil kursları yıl boyunca devam etmektedir.

Bright School of English, Bournemouth

Dünya çapında geçerli bir dil öğrenmek ve yeni kültürlerle tanışıp İngilizce öğrenme hedeflerinize ulaşmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği Bright School of English, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere alanında uzman eğitmenleri ile hizmet vermektedir. İngiltere’nin güney sahilinde, Bournemouth’un merkezinde bulunan Bright School of English güzel sahilleri ve doğal atmosferiyle

Kaplan International English, Bournemouth

Bournemouth şehrindeki dil okulumuzda İngilizce öğrenin. Avrupa'nın en popüler ve ödüllü deniz kenarı yerleşimlerine sahip şehir, yaz aylarındaki şovları, harika gece hayatı ve alışveriş yerleri ile turistlerin yıl boyunca ilgisini çekiyor.Kaplan'ın Bournemouth'daki dil okulu öğrencilere, bir sahil kasabasında yaşama ve İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor. İngiltere'nin en iyi, Avrupa'nın ise 4. en iyi sahil

Kings Colleges, Bournemouth

Kings Colleges İngilizce dil okulunda genel İngilizce, sınavlara hazırlık ve iş İngilizcesi gibi farklı birçok alanda kurslar verilmektedir. Bournemouth’da şehrin hareketli mekanlarına yakın bir alanda bulunan okulda öğrenciler hem şehrin güzelliklerini keşfedecek hem de İngiltere’nin sahil şehrinde kaliteli bir yurtdışı dil eğitimi alma imkanına sahip olacaktır.

Regent, Bournemouth

Regent dil okulları, İngiltere’de Edinburgh, Cambridge, Oxford, Londra, Brighton ve Bournemouth şehirlerinde bulunan , 50 yıldan uzun süreli deneyimi ile İngiltere’de İngilizce eğitim alanında en çok tercih edilen, kar amacı gütmeyen başarılı bir dil okulu grubudur. Bournemouth, İngiltere’nin güney sahilinde bulunan şirin bir sahil şehridir. Londra şehir merkezine trenle sadece 1,5 saat

Southbourne School of English, Bournemouth

Southbourne school of English İngilizce dil okulu, her yaştan, her seviyeden ve her ülkeden gelen öğrencilere yıl boyunca Bornemouth’da İngilizce dil eğitimi vermektedir. Southbourne School of English Bounemouth İngilizce dil okulu 1966 yılında bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren sadece İngilizce dil eğitimi veren Southbourne school of English, Bournemouth’da denize sadece 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Westbourne Academy, Bournemouth

Westbourne Academy İngilizce dil okulu, öğrencilerine ders dışında İngilizce dinleme, okuma ve yazma pratiği yapma imkanı sunarak İngilizceyi daha hızlı öğrenmelerini hedefleyen İngiltere’nin Bournemouth bölgesinde yer alan bir okuldur.