PARIS DİL OKULLARI

Paris Dil Okulları

Fransa’nın kuzeyinde bulunan ve ülkenin başkenti olan Paris, tarih boyunca önemli olayların ve yeniliklerin merkezi olmuştur. Sen nehri iki yakasında, Paris Havzasında kurulan Paris, sanatı ve kültürel yaşamı ile her zaman çekiciliğini koruyan bir şehirdir. Fransa’da dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirlerden biri olan Paris, moda ve alışverişin de Avrupa’daki adresidir. Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olan Paris, köprüleri, meydanları, binaları, anıtları, turistik mekanları, müzeleri, sergileri, üniversite ve dil okullarıyla Fransa’nın hem turizm hem eğitim başkentidir.

Fransızcanın doğal konuşma ortamı olan bir ülkenin tarihi ve turistik güzelliklere sahip başkentinde eğitim almak kuşkusuz önemli bir ayrıcalık olacaktır.

Paris’te görülmesi gereken yerler arasında ilk sırada bulunan Eyfel Kulesi dünyada en fazla fotoğrafı çekilen turistik mekanlardandır. Chaillot Srayı, Notre Dame Katedrali ve Louvre Müzesi Paris’te görülmesi gereken önemli turistik merkezlerden sadece birkaçıdır. Paris’te Fransızca dil okulları öğrencilerine tarihi ve turistik geziler düzenlemektedir.

Paris’te Fransa dil okulu yıl boyunca her yaşta öğrenci için Fransızca dil eğitimi vermektedir. 18 yaş altı öğrenciler için yaz aylarında daha çok pratik yapabilecekleri yaz programları düzenlenmektedir. Paris’te Fransa’da dil okulu özellikle Avrupalı öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Fransa’da dil okulu fiyatları, tercih ettiğiniz Fransızca kursu seçeneğine ve eğitim süresine göre değişmektedir. Fransa’da dil kursu fiyatları ve kampanyalar için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Paris Fransa’da dil kursuna giderken Fransız kültürünü en yakından tanıyabileceğiniz şehirdir.

Accord Ecole de Langues, Paris

Accord Paris Fransızca dil okulu, 1988 yılında kurulmuş olup, tipik bir Paris binasında ve Paris’in kalbinde yer almaktadır. Okulun Boulevard Poissonnire ve St. Nicolos olmak üzere iki merkezi bulunmaktadır. Boulevard Poissonnire, Paris’in merkezinde yer almakta ve genellikle kurslar burada verilmektedir. St. Nicolos şubesinde ise sadece yaz aylarında eğitim verilmektedir.

Elfe School Language Française, Paris

Elfe Ecole de Langue Française dil okulu, 1984 yılında, Paris’in merkezinde Montmartre’de kurulmuştur. Eğitimde kaliteyi önemseyen okulun eğitmenlerinin hepsi Fransızca dil öğretimi alanında lisans ve master mezunlarından oluşmaktadır. Okulda eğitimler, en son öğretim metotları ve yaklaşımları kullanılarak sunulmaktadır.

Eurocentres, Paris

Okul, Quartier Latin’in merkezinde, sessiz yaya bölgesinde yer almaktadır. Modernleştirilmiş bina, 13 adet aydınlık, cazip sınıfı ve tam donanımlı Öğrenim Merkezi ve hatta bir adet boudoir kuyruklu piyanosu ile tarih doludur. Ayrıca hoş, güneş alan bir teras ve okulun her tarafında dinlenme alanları vardır.

France Langue Victor Hugo, Paris

France Langue Paris Opera Fransızca dil okulu, Boulevard Haussmann ve Place Vendome’nın arasında yer almaktadır. Otobüs durakları ve metro istasyonlarına yakın bir mesafede bulunan okulun civarında pek çok kafe ve restoran mevcuttur. Bu ünlü caddeler arasında tipik bir Paris binasında bulunan okulun 12 dersliği, öğrenci salonu, ücretsiz internet bağlantısı, bilgisayar laboratuvarı ve mutfağı bulunmaktadır

LSI, Paris

Zengin tarihi ve baş döndürücü sanat ve kültür çeşitliliği ile Paris dünyanın en harika şehirlerinden biridir. Dünyaca ünlü müzeleri, sanat galerileri ve üniversitelerinden uluslararası moda ve tasarım merkezlerine ...

Sprachcaffe, Paris

Paris'le ilgili söylenebileceklerin çoğu zaten söylendi ancak Fransa başkentinin çekici ve güzelliğini tarif edebilecek bir kelime ve ya cümle hala bulunamadı. Bunu görmek için oraya gitmek zorundasınız. Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi ve Champs Elysees'a ayıracağınız bir gün bile bu şehre aşık olmanız için yeterli olacaktır.