NICE DİL OKULLARI

AZURLINGUA NICE

Azurlingua Fransızca dil okulu, Nice şehrinde, “Belle Epoque” döneminden kalma tipik iki tarihi Nice binasından eğitim vermektedir. Binalardan birinde Fransızca sınıfları ve öğrenci yurdu bulunmaktadır. Diğer binada idari birimler yer almaktadır. Ortadaki büyük bahçe Nice’e özgü olup, kampüse hoş bir hava katmaktadır.

France Langue Nice

France Langue Nice Fransızca dil okulu, Nice şehrinin merkezinde, alışveriş merkezleri, katedral, Old Town ve Baie des Anges plajına yakın mesafede yer almaktadır. Okul, IALC (International Association of Language Centers) tarafından tanınmaktadır. France Langue Nice Fransızca dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında 16 klimalı derslik, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı ve ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır

International House, Nice

Okulumuz, Garibaldi Meydanına (La place Garibaldi) ve aynı adı taşıyan tramvay durağına çok kısa bir mesafede bulunmaktadır. Otantikligini koruyan meydan, Nice mutfagini tum zenginligiyle sunan kucuk restorantlardan olusmaktadir. Lezzetli deniz ürünleriyle ünlü mekan Café de Turin’de burada yer almaktadir.

SPRACHCAFFE NICE

Nice Côte D' Azur'un başkentinden daha fazlasıdır. Fransa'daki en büyük 5. şehirdir ve muhteşem zenginlikte mimari ve kültüre sahiptir. Harabeler, müzeler, butikler, pazarlar, kafe kültürü ve canlı gece yaşamı Nice'i ziyaret etmek için harika bir yer yapar.