RABAT DİL OKULLARI

Rabat Dil Okulları

Rabat şehri Bou Regreg Irmağı’nın denize döküldüğü yerde konumlanmıştır. Rabat’da isterseniz kısa dönem standart Arapça kursu alabilir ya da Arapça öğrenmek için uzun ve daha yoğun programları tercih edebilirsiniz. Rabat şehrinde Arapça öğrenirken, diğer öğrenciler ve halkla konuşarak pratiğinizi de arttırabilirsiniz.

Arapça eğitiminin yanında Arap kültür ve geleneklerini de yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Dil okullarının düzenlediği gezi programlarına katılarak Rabat ve çevre şehirleri gezip tanıma imkanına sahip olabilirsiniz.

Ahlan World

Ahlan World Mısır, Ürdün ve Fas’daki Arapça dil okullarından oluşan çok uluslu bir dil okuldur. Tüm merkezleri kendi geliştirdikleri Ahlan Arapça öğrenme felsefesini uygulamaktadır. Ahlan kursları, öğrencinin geleneksel bir dil sınıfının ötesine geçen kapsamlı bir deneyime sahip olması için Arapça dil öğrenimini yerel gelenek ve kültüre bir girişle birleştirir.

Sprachcaffe, Rabat

Fas Krallığı, arapça dil kurslarına ek olarak, farklı ve muhteşem bir doğal manzara, Akdeniz İklimi ve eşsiz, geleneksel bir miras sunmaktadır. Fas'daki Arapça yurtdışı eğitim programımız bir çok nedenden dolayı özeldir. Fas, Afrika'ya geçiş kapısı olarak Akdeniz, Atlantik Okyanusu ve sonsuz kum denizi Sahara'nın ortasında yer almaktadır.