,

SOSUA DİL OKULLARI

Sosua Dil Okulları

Sosua, Dominik Cumhuriyeti’nde bir sahil şehridir. Plajları, kayalıkları ve tatil köyleriyle tam bir turizm şehridir. İspanyolca öğrenmek isteyen öğrencilerin tercih ettiği yerlerden biri olan Sosua küçük bir şehir olduğundan dolayı hemen hemen her şey öğrencinin yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Şehiriçi ulaşımda ise genellikle minibüsler kullanılmaktadır. Taksilere göre minibüsler daha ekonomiktir. Sahilleriyle ünlü olan Sosua’da öğrenciler İspanyolca öğrenirken bir yandan da tatil yapma fırsatına sahip olmaktadırlar. Sosua’dan başkent Santo Domingo’ya ulaşım yaklaşık 3-4 saattir. Sosua’da gezilecek yerler arasında; Playa Sosua, Castillo Mundo King vardır.

COINED, Sosua

Coined Sosua İspanyolca dil okulu, Karayip stiliyle inşa edilmiş, güzel ve dinlendirici bir doğanın içinde İspanyolca eğitim vermektedir. Dominik Cumhuriyeti’nin doğal güzelliklerinin yoğun olduğu Sosua şehrinde yer alan Coined Sosua İspanyolca dil okulu yıl boyunca İspanyolca eğitimi vermektedir.

Enforex, Sosua

Sosua, Dominik Cumhuriyeti’nin kuzeyinde bir sahil şehridir. Deniz sporları ile tanınan şehir sakin bir hayatı tercih eden öğrenciler için idealdir.