SAO PAULO DİL OKULLARI

Sao Paulo Dil Okulları

Sao Paulo Brezilya’nın sanayi merkezleri olan şehirlerinin başında gelir. Güney Amerika’nın en büyük şehri olan Sao Paulo’nun nüfusu yaklaşık 12 milyondur. Brezilya ekonomi ve sermayesinde önemli yeri olan Sao Paulo şehri aynı zamanda kültür parkları ve müzeler bakımından da oldukça zengindir.

Portekizce dil eğitimi için Brezilya’da Sao Paulo şehrini tercih edenler dil okullarında anadili Portekizce olan üniversite mezunu eğitmenlerden öğrenim alabilirler. Dil okulları genellikle Sao Paulo şehrinin merkezinde konumlanmakta olup, restaurantlar, parklar, kafeler ve keşfedilecek birçok yer bulunmaktadır.

Sao Paulo’da bulunan dil okulları, öğrencilerine konaklayacakları yer konusunda seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler arasında aile yanı konaklama, paylaşımlı öğrenci evi ve otel konaklaması yer alır. Öğrenciler isteklerine göre konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirler.

Portekizce dil eğitimini Sao Paulo şehrinde almak isteyenler, İstanbul’dan her gün doğrudan uçuşlarla şehre ulaşabilirler. Uçuşlar yaklaşık 14 saat sürmekte ve havalimanına inen öğrenciler toplu taşıma araçları ya da özel taksilerle konaklama yerlerine veya okullara ulaşabilirler. Sao Paulo şehrinde ulaşım için metro, otobüs ve taksiler kullanılmaktadır.

Fast Forward Language Institute, Sao Paulo

Fast Forward Language Institute Portekizce dil okulu, 1991 yılından bu yana dünyanın pek çok yerinden gelen öğrencilere Portekizce eğitimi sunmaktadır. Okulda bulunan tüm eğitmenler, ana dili Portekizce olan ve üniversite mezunu kişilerden oluşmaktadır. Fast Forward Language Institute Portekizce dil okulu, civarında restoranlar, parklar ve kafeler yer almakta ve öğrencilerin keşfedebilecekleri her yer kısa bir mesafede bulunmaktadır.