,

VIYANA DİL OKULLARI

Viyana Dil Okulları

Viyana Avusturya’nın başkenti olması dışında, kültürel bir mücevher olarak da adından söz ettirir. Opera binaları, müzeler, saraylar, restaurantlar ve barlar Viyana’nın sunabileceklerine küçük örneklerdir. Viyana hem tarih ve kültürel zenginlikleri hem de bir çok yeşil alanı ile doğayı bir arada bulundurur. Tüm bunların yanında Viyana, uluslararası ününün büyük bir kısmını Strauß, Mozart, Beethoven ve Haydn gibi başarılı bestecilerin yaşadığı ve çalışmalarını yaptığı şehir olmasından alır.

Viyana’da genel Almanca eğitimlerine ek olarak farklı kurs seçenekleri bulabilirsiniz. 2 haftadan 12 aya kadar süren eğitim programları arasında tercih yapılabilir. Genel Almanca kursu ile 11 hafta eğitim alırken, akademik yıl ve sömestr programı ile 12 aya kadar eğitim alabilirsiniz.

Avusturya’da dil kursu için Viyana’yı tercih ettiğinizde Almanca öğrenirken, müzik eğitimi alabilirsiniz. Almanca ve müzik kursu, hem Almanca öğrenmek hem de Viyana Konservatuarı’nda müzik eğitimi almak isteyenler için programlanmıştır. 4 haftadan 52 haftaya kadar eğitim seçeneği sunan kursta müzik tarihi, müzik kompozisyonu, akustik ve enstrümantal müzik eğitimi gibi dersler alabilirsiniz.

Avusturya Almanca eğitimi için Viyana’yı tercih ettiğinizde, kayak eğitimi de seçenekleriniz arasında yer alabilir. Kış sporlarının da yapılabildiği Viyana’da birçok kayak merkezi bulunmaktadır. Viyana’da Avusturya dil okulları kayak merakı olan öğrencileri için, Almanca ve kış sporlarını birleştirdiği eğitim programları da sunmaktadır.

Viyana’da Almanca öğrenmek isteyenlerin tercih edebileceği birçok eğitim programı bulunmaktadır. Size en uygun olan Almanca eğitim programını seçmek, Avusturya Almanca eğitimi ve Avusturya dil okulları fiyatları hakkında bilgi edinmek için gkr danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Actilingua, Viyana

Actilingua Almanca dil okulu, Viyana’nın merkezinde modern donanımlı bir okul olup, tüm yıl boyunca her seviye için Almanca kurslar sunmaktadır. Okul, Avusturya dil diploması ve Avrupa dil sertifikalarının sınav merkezidir. Actilingua Almanca dil okulu 1988’de kurulmuştur ve o günden itibaren sahip olduğu deneyim ile Almanca dil öğretiminde önde gelen okullardan biri olmuştur.