BARILOCHE DİL OKULLARI

Bariloche Dil Okulları

Bariloche, Güney Amerika’nın ortasında, Andes' Nahuel Huapi gölü kenarında kuruludur. Özellikle kış sporları ile tanınan Bariloche’de pek çok turistik mekan bulunmaktadır. Güney yarım kürede kış aylarının Mayıs - Eylül arasında olduğu düşünüldüğünde serin bir yaz geçirirken İspanyolca öğrenmek isteyen öğrenciler için Bariloche dil okulları önerilerimiz arasında yer almaktadır.

Her seviyeden İspanyolca bilgisine sahip olanları kabul eden Bariloche dil okullarında, modern ve konforlu sınıflarda dil eğitimi alabilirsiniz. Bariloche dil okulları görsel ve işitsel eğitim materyalleriyle çeşitli dil eğitim programları sunmaktadırlar. Bariloche’de İspanyolca dil kurslarına ek olarak ilgisi olan öğrenciler için tango ve salsa eğitimleri de verilen dil okullarını görmek de mümkün.

COINED, Bariloche

Coined Bariloche İspanyolca dil okulu Bariloche’nin stratejik merkezinde, ticari ve kültürel alanlara yakın mesafede bulunmaktadır. Şehrin ana caddesi ve toplu ulaşım hatları istasyonlarına yakın olan Coined Bariloche İspanyolca dil okulundan birçok turistik merkeze ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir.