MUNIH DİL OKULLARI

Münih Dil Okulları

Berlin ve Hamburg’dan sonra Almanya’nın en büyük üçüncü kenti olan Münih, göz alıcı ışıltıya sahiptir. Mimari açıdan tam bir sanat eseri olarak görülürken, birçok kişi tarafından da milyonluk köy olarak tanımlanır. Saygın uluslararası yüksekokullara sahip olan Münih, öğrenciler tarafından çok tercih edilen bir şehirdir. Öğrenciler tarafından Münih’in tercih edilmesinin diğer bir nedeni öğrencilere şehir çevresinde birçok etkinlik yapma olanağına sahip olmasıdır. Ekim Festivali ile ünlüdür. Ekim festivali her yıl eylül ayının son günleri ve ekim ayının ilk günleri düzenlenir. Milyonlarca insanın katılım sağladığı bu festival zamanı Münih tam bir eğlence şehrine dönüşmektedir.

Deutsch Akademie Almanca Dil Okulu

Münih dil okulu şehrin tam ortasında bulunmaktadır. Deutsch Akademie Münih Almanca dil okulundan Münih’deki önemli yerlere kolayca ulaşılabilir. 150 metre uzaklıktaki Stachus’dan eski şehir kapılarından biri olan Karlstor görülmektedir. Stachus yaya yolu üzerinden Marienplatz’a doğru gidildiğinde Münih’in Kültür zenginliklerinden bir kaçı görülmektedir.

Did - Deutsch in Deutschland, Munih

Okulumuzun felsefesi adından anlaşılıyor. Did'in açılımı deutsch in deutschland'tır (Almanca'yı Almanya'da öğrenin.) ve bu 1970 yılında şirketimiz kurulduğundan beri ilkemizdir.