• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Coined, Santiago

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Coined, Santiago

Coined Santiago de Chile İspanyolca dil okulu, Santiago şehrinde ticari faaliyet ve tarihi merkezine yakın bir yerde bulunmaktadır. Konfor ve çeşitliliğe dair birçok imkan ve güzelliğin sunulduğu Coined Santiago de Chile İspanyolca dil okulu, modern ve geniş sınıflar, kaliteli ve çeşitli ders materyalleri, öğretmen odası, öğrenci toplantı salonu, tam donanımlı mutfak, kafeterya, teras ve balkonlardan oluşmaktadır. Coined Santiago de Chile İspanyolca dil okulunda deneyimli öğretmenler İspanyolca dersleri teorik ve pratik olarak vermektedir bunun yanında okulda çeşitli danslar eşliğinde İspanyolca kombine kurslar da verilmektedir.

Şili, Arjantin'in batısında, And Dağları ile Büyük Okyanus arasında kalan, bir Güney Amerika ülkesidir. Kuzeyinde Peru, kuzeydoğusunda Bolivya ve doğusunda Arjantin bulunur. Başkenti Santiago olup ülkede yaklaşık 17 milyon insan yaşamaktadır.

Santiago, Şili’nin önemli kültürel, ticari, endüstriyel ve politik merkezi olan bir şehridir. Latin Amerika’nın en dinamik ekonomisine sahip olan şehirlerden biri olan Santiago, kültür ve modern yaşamın Şili’deki adresi niteliğindedir. Santiago tipik Latin Amerika ülkelerinde olan hareketli gece hayatının hakim olduğu bir şehirdir. Turistik ziyaret merkezleri ve sportif faaliyet çeşitliliğinin olduğu Santiago’da müzeler, alışveriş merkezleri ve sanat galerini gezilecek yerler arasındadır.

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulunda verilen İspanyolca dil kursları
Genel İspanyolca kursu

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu yoğun, süper yoğun ve özel dersler kursların yanında İspanyolca dilini çeşitli aktiviteler ile kombine edilmiş kurslarla birlikte vermektedir. Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu kurslarında, haftada 20 dersten oluşan yoğun İspanyolca derslerinin yanında çeşitli alanlarda kurslarla İspanyol kültürü ve dili üzerine eğitimler verilmektedir. Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu yoğun kursu dört temel dil becerisi öğeleri olan konuşma, okuma, dinleme ve yazmada öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yoğun İspanyolca kursunda İspanyolca dilbilgisi ve yerel kültür bağlamında öğrenciler geniş bir öğrenme imkanına sahip olmaktadır. Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulunda öğretmenler öğrencilerin derslere kolaylıkla adapte olabilmesi için sınıfta çeşitli telaffuz ve pratik egzersizleri yapmaktadırlar.

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu yoğun kursunda öğrencilerin günlük yaşamın farklı durumlarında İspanyolca iletişim kurabilme becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır. Yoğun İspanyolca kursu kişisel, profesyonel ve akademik amaçlı program seçeneklerini kapsamaktadır.

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu öğrencilerine kültürlerarası dersleri vererek etkili öğrenmenin kapılarını açmaktadır.

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulunda öğrenciler kursları küçük gruplar halinde maksimum 9 öğrenci ile birlikte almaktadırlar. Coined yoğun İspanyolca kursu haftada 20 dersten oluşmaktadır. Ders süreleri 40 ile 55 dakika arasında değişmektedir. Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulunda eğitim süresi en az 1 haftadan oluşmaktadır.

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu süper yoğun İspanyolca kursu (30 ders), İspanyolcayı ileri seviyede ve doğru telaffuzla kullanabilme becerisi kazanmak isteyenler için ideal bir programdır. Kısa bir sürede İspanyolca dilinin grameri, dilbilgisi, kelime bilgisi seviyelerini yükseltebilen öğrenciler bu kurs sonunda İspanyolcayı rahatlıkla kullanmaya başlayabilmektedir.

Yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler haftada bir öğretmenleriyle durum değerlendirmeleri yaparak ders planı hakkında bilgi alabilmektedirler. Süper yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma, dilbilgisi, telaffuz odaklı dersler almaktadırlar.

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu süper yoğun kursunda sınıflar maksimum 9 kişilik kapasiteli olup eğitim süresi en az bir haftadan oluşmaktadır. Ders sürelerinin 45 ile 55 dakika arasında değişmektedir. İspanyolca - Salsa kursu

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu öğrencilerine İspanyolcayı aktivite eşliğinde öğreterek hem spor hem kültür hem de pratik yaşamda iletişim dili olarak yeni bir eğitim modeli getirmiştir. İspanyolca ve Salsa kursları İspanyolca derslerini Salsa dansları ile birleştiren derslerdir. Her seviyede İspayolca bilenlerin katılabileceği dersler bir haftadan başlamaktadır.

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulunda konaklama

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu, öğrencilerin rahat ve huzurlu bir ortamda konaklamasını sağlamak için aileleri özenle seçmektedir. Öğrenci yurdu konaklama imkanının da bulunduğu okulda öğrenciler istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun aileye veya yurda yerleştirilmektedir.

Aile yanı konaklama, yurt dışı dil eğitimi alırken gidilen ülkenin kültürü ve yaşayış tarzını da deneyimlemek ve ev ortamında konaklamak isteyenler için en ideal seçim niteliği taşımaktadır. Farklı ülke ve dillerden birçok öğrenciyi ağırlamada deneyimli olan aileler, öğrencilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda seçilmektedir.

Aile yanı konaklamada öğrenciler tek kişilik veya paylaşmalı odalarda konaklayabilmektedirler. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden oluşan yarım pansiyon hizmetin olduğu aile yanı konaklamayı en az 16 yaşında olan öğrenciler seçebilmektedirler.

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu aile yanı konaklamasında evler okula ortalama 25 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır. Seçilen aileler, evli, çocuklu veya tek yaşayan bireylerden oluşabilmektedir. İnternet erişimi ve çamaşır yıkama hizmetinin bulunmadığı bu konaklama türünde haftada bir genel temizlik yapılmaktadır.

Paylaşmalı daire konaklaması

Dairede konaklaması, özel yaşam ve konfora önem verenler için en ideal seçim olmaktadır. Tam donanımlı kullanıma hazır stüdyo daireler tek kişilik olup, dairelerde kablolu televizyon ve kartlı telefon bulunmaktadır. Güzel manzaralı stüdyo dairelerin odalarında çift kişilik yatak ve komodin bulunmaktadır. Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okuluna uzaklıkları ortalama 25 dakika olan dairelerde öğrenciler kendi yemeklerini kendileri hazırlamaktadır.

Öğrenci yurdu

Öğrenci yurtları uluslararası öğrenci gruplarıyla aynı yerde konaklamak ve kültürlerarası deneyim sahibi olmak isteyenler için ideal bir konaklamadır. Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında 3 veya daha fazla öğrenci ile aynı odada konaklayabildiği gibi tek kişilik odalarda konaklama seçeneği de bulunmaktadır.

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon hizmet alabileceği gibi herhangi bir yemek hizmetinin olmadığı yurtlarda da konaklayabilmektedirler.

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulu ulaşım

Şili’ye ülkemizden direkt uçuş bulunmamaktadır. Şili’ye gitmek isteyen öğrencilerimiz Amerika, Amsterdam veya İspanya’dan aktarmalı seyahat edebilirler. Seyahat süresi, aktarma yaptığınız şehre ve bekleme süresine göre değişmekle beraber 16 - 20 saat arasında sürmektedir. Havalimanından konaklayacağınız aileye veya yurdunuza havalimanı karşılaması veya taksiyle ulaşabilirsiniz.

Coined Santiago De Chile İspanyolca dil okulumuz ve Şili’de İspanyolca hakkında danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın