• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Bridge Chile, Santiago

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Bridge Chile, Santiago

Bridge Chile İspanyolca dil okulu, 1983 yılında Şili’nin Santiago kentinde kurulmuş ve o tarihten itibaren İspanyolca eğitim sunan bir okuldur. 11 de Septiembre ana caddesi üzerinde yer alan okul, ünlü kafe ve alışveriş merkezlerine kısa bir yürüme mesafesindedir. Bridge Chile İspanyolca dil okulunda klimalar ile donatılmış 17 derslik, ücretsiz internet erişimi, bilgisayar laboratuvarı ve öğrencilerin vakit geçirebilecekleri bir teras yer almaktadır. IALC (the International Association of Language Centers) tarafından tanınan okulda genel İspanyolca, iş İspanyolcası ve bire bir özel İspanyolca programları sunulmaktadır. Öğrenciler, okulun düzenlediği sosyal aktivite ve gezilere katılarak İspanyolca pratik yapma imkânına sahip olmaktadırlar.

Santiago, Güney Amerika ülkesi Şili’nin başkenti ve en büyük şehridir. Mapocho nehrinin kıyısında, And dağları eteklerindeki düzlükte yer alan kent, 32 idari mahalleden oluşur. Şili’nin önemli şirketlerinin merkezleri Santiago’da bulunmakta ve aynı zamanda birçok yabancı firmanın temsilcileri de burada bulunmaktadır. Şehrin iklimi kuru olup, ısı farkları oldukça fazladır. Başkenti görülmesi gereken yerleri arasında Palacio de La Moneda, Santa Lucia Tepesi, San Cristobal Hill, Plaza de Armas, Parque Forestal, Valle Nevado, Casa Colorada ve Fantasilandia bulunmaktadır.

Bridge Chile İspanyolca dil okulu programları
Genel İspanyolca standart kursu

Bridge Chile İspanyolca dil okulu genel İspanyolca standart kursu günlük hayatta İspanyolca iletişim kurabilme becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Kursta haftalık 15 veya 20 saatlik eğitim sunulmaktadır. İspanyolca başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyeden öğrenci kabul edilmektedir. Öğrenciler yapılan seviye tespit sınavının sonucuna uygun olarak sınıflara yerleştirilmektedirler. Genel İspanyolca standart kurs sınıflarında en fazla 6 öğrenci yer almaktadır. Bridge Chile İspanyolca dil okulu genel İspanyolca standart kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Genel İspanyolca yoğun kursu

Bridge Chile İspanyolca dil okulu genel İspanyolca yoğun kursu, daha kısa bir sürede İspanyolca dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için dizayn edilmiştir. Kursta haftalık 30 saat eğitim sunulmaktadır. Öğrenciler her gün 3 ders grupla ve 2 ders bire bir özel eğitim almaktadırlar. Grup derslerinde genel konular üzerinde durulurken, bire bir derslerde öğrencilerin eksik oldukları konular üzerinde durulmaktadır. Genel İspanyolca yoğun kursuna İspanyolca dil seviyesi fark etmeksizin her seviyeden öğrenci kabul edilmektedir. Bridge Chile İspanyolca dil okulu genel İspanyolca yoğun kursunda grup dersleri maksimum 6 kişilik sınıflarda işlenmektedir.

Bire bir İspanyolca kursu

Bridge Chile İspanyolca dil okulu bire bir İspanyolca kursu, en etkili ve hızlı öğrenme yöntemlerinden biri olup, özel amaçları için İspanyolca öğrenmek isteyen ve fazla zamanı olmayan kişiler için tasarlanmıştır. Bire bir İspanyolca kursunda haftalık 20, 30 veya 40 saat eğitim alına bilinmektedir. Derslerde genel İspanyolca konularına ek olarak öğrencilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda konular işlenmektedir. Her seviyeden İspanyolca seviyeye sahip öğrencilerin kabul edildiği kursun eğitim süresi yine öğrencilerin isteklerine bağlıdır. Bridge Chile İspanyolca dil okulu bire bir İspanyolca kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Öğretmenler için İspanyolca kursu

Bridge Chile İspanyolca dil okulu öğretmenler için İspanyolca kursu, ana dili İspanyolca olmayan öğretmen adaylarının dil becerilerini geliştirmek ve öğretim metotları üzerine eğitim vermek için tasarlanmıştır. Kursa minimum orta üstü seviyede İspanyolca bilgiye sahip adaylar kabul edilmektedir. Öğretmenler için İspanyolca kursunda öğretmen adayları 5 hafta boyunca eğitim almakta ve kurs sonunda TEFL sertifikasına sahip olmaktadırlar. Bridge Chile İspanyolca dil okulu öğretmenler için İspanyolca kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

İspanyolca ve kayak kursu

Bridge Chile İspanyolca dil okulu İspanyolca ve kayak kursu her yıl Haziran ile Eylül ayları arasında yapılmaktadır. Kursa kayak yapmayı bilen veya bilmeyen öğrenciler kabul edilmektedir. Malzemeler okul tarafından karşılanmakta ve kayak kursları deneyimli eğitmenler tarafından verilmektedir. Öğrenciler sabahları genel İspanyolca eğitimi almakta ve öğleden sonraları kayak eğitimi almaktadırlar. Kayak dersleri en az iki katılımcı ile yapılmaktadır. Bridge Chile İspanyolca dil okulu İspanyolca ve kayak kursuna katılmak isteyenlerin temel seviyede İspanyolca bilgisine sahip olmaları gerekmektedir.

İspanyolca ve şarap kursu

Bridge Chile İspanyolca dil okulu İspanyolca ve şarap kursunda hafta içi her gün öğrenciler sabahları genel İspanyolca eğitimi almakta ve öğleden sonraları 1 saat şarap dersi almaktadırlar. Şarap dersleri, şarap yapım teknikleri, şarap tatma ve şarap tiplerini öğrenme üzerine odaklıdır. Bu dersler şarap konusunda deneyimli rehberler eşliğinde işlenmektedir. İspanyolca ve şarap programı sayesinde öğrenciler hem İspanyolca becerilerini geliştirmekte hem de şarap konusunda bilgi sahibi olmaktadırlar.

Bridge Chile İspanyolca dil okulunda konaklama

Bridge Chile İspanyolca dil okulunda aile yanı ve paylaşımlı öğrenci evi konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Aile yanı konaklamada öğrenciler tek kişilik odalarda kalmaktadırlar. Yemekler hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği olarak sunulmaktadır. Evlerde banyo ve tuvaletler ortak kullanım alanlarıdır.

Paylaşımlı öğrenci evlerin rahat ve özgür bir yaşam tercih edenler içindir. Öğrenciler, evlerde tek kişilik odalarda kalmakta olup, salon, mutfak, banyo ve tuvaleti paylaşımlı olarak kullanmaktadırlar. Paylaşımlı öğrenci evlerinde öğrenciler kendi yemeklerini kendileri hazırlamaktadırlar.

Bridge Chile İspanyolca dil okuluna ulaşım

Türkiye’nin hiçbir yerinden Santiago’ya doğrudan uçuş bulunmadığından öğrencilerin aktarmalı olarak gitmeleri gerekmektedir. Aktarmalı seçenekler arasından Sao Paulo tercih edilebilmektedir. Santiago havalimanına inen öğrenciler, toplu taşıma ya da özel taksileri kullanarak ulaşım gerçekleştirebilmektedirler. Talep eden öğrenciler, havalimanı karşılama hizmetinden faydalanabilmektedirler.

Santiago şehir içi ulaşımda otobüs, metro ve özel taksiler kullanılmaktadır. Kentte metro sistemi en iyi ulaşım seçeneklerinden biri olarak gösterilmektedir ve nerdeyse her yere ulaşım mümkündür.

Bridge Chile İspanyolca dil okulu hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın