• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Portuguese Connection, Lisbon

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Portuguese Connection, Lisbon

2014 yılında faaliyete girmiş olan Portuguese Connection Dil Okulunun en önemli özelliklerinden biri iletişime odaklı olmasıdır. Caddelerde, kafelerde, plazalarda farklı iletişim etkinlikleri, sözlü sunumlar, kültürel ve spor aktiviteleri düzenleyen bu okul Portekizce öğrenmek için iyi bir fırsat olacaktır. Dil becerilerine özellikle önem veren bu okul öğrencilerine metin okuma ve analiz etme, reklam görüntülerini ve metinlerini anlama, dilbilgisi çalışmaları, müzik ile algılama dersleri gibi birçok özel öğretim tekniklerini kullanarak yaklaşmaktadır.

Portuguese Connection Portekizce dil okulu Genel Portekizce Standart Kursunda haftalık 20 saat eğitim sunulmaktadır. Kursa tüm seviyelerden Portekizce bilgisine sahip kişiler kabul edilmektedir. Kurs başlamadan önce yapılan Portekizce seviye ölçme sınavı ile öğrenciler seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmektedirler. Kursa her ayın ilk pazartesi başlanmakta ve isteğe göre eğitim alınacak süre belirlenebilmektedir. Genel Portekizce standart kursu sınıf mevcudiyeti maksimum 12 kişiden oluşmaktadır. Portuguese Connection Portekizce dil okulu genel Portekizce standart kursu hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Portuguese Connection Portekizce dil okulu Genel Portekizce Yoğun Kursunda hafta içi her gün toplam isteğe göre 25 ders veya 30 ders işlenmektedir. Eğitimler, sabahları temel derslerin işlendiği 3 ders ve öğleden sonları konuşma, kelime bilgisi, dil bilgisi ve sunum gibi konuların işlendiği 2 dersten oluşmaktadır. Genel Portekizce Yoğun Kursuna Portekizce dil seviyesi fark etmeksizin her seviyeden öğrenci kabul edilmektedir. Öğrenciler, bu yoğun kurs sayesinde daha kısa zamanda daha hızlı bir şekilde iletişim becerilerini geliştirmektedirler.

Portuguese Connection Portekizce dil okulu Bire Bir Portekizce Kursu, bireysel eğitimi tercih eden bireyler için tasarlanmıştır. Kursta öğrenciler haftalık kaç saat ders alabileceklerine ve ne kadar süre kalabileceklerine kendileri karar verebilmektedirler. Genellikle tek öğrenciye eğitim sunulmakla birlikte, aynı Portekizce seviyeye sahip ve aynı amaçla Portekizce öğrenmek isteyen 2 veya daha fazla öğrenci arkadaş gruplarına da eğitim sunulmaktadır. Bire bir Portekizce kursunda ders programı, süresi ve içeriği tamamen öğrencilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Portuguese Connection Portekizce dil okulu Standart, Yoğun veya Bire Bir Portekizce öğrenirken isteğe göre haftada iki kere sörf dersleri sunmaktadır. Portekiz sörf yapmak için en iyi ülkelerden biridir ve sörf faaliyetlerinde dünyada oldukça başarılı olmaktadırlar.

Portuguese Connection Portkekizce dil okulu Yoğun Portekizce kursuna dahil edebileceğiniz Resim Kursu sunmaktadır. Pazartesi, çarşamba ve cuma 17.30 - 19.30 arası, öğrencilere bir çizim / resim / sanat tarihi uzmanının önderlik ettiği resim ve çizim oturumlarına katılma imkanı sunulmaktadır. Bu, Portekiz’de bir ayrıcalık olarak görülmektedir. Resim derslerinin içeriğini Azulejo: boyalı teneke camlı seramik döşemeler teknikleri; Gözlem çizimi: grafit, kömür, renkli kurşun kalem, kara kalem teknikleri; Yağlı pastel ve kuru pastel teknikleri; Suluboya ve akrilik boya teknikleri; Metal yaprak teknikleri; Gravür teknikleri; Kolaj ve karışık teknikler oluşturmaktadır. Resim kursu Portekizce teknik kelime haznesi ve sanat tarihi hakkında bilgi edinmek için avantajlı bir seçim olmaktadır.

Öğrencilerimiz Portekiz’de Lizbon’un öğrenci yurtlarında konaklayabilmektedir. Fiyatlandırmalar kişiye özel hesaplanmaktadır. Lizbon küçük bir şehir olduğundan ve yurtların sınırlı olmasından dolayı öğrencilerimize Aile Yanı konaklamanın hem kültürel hem de dil pratiği adına daha avantajlı bir seçim olacağını belirtmekteyiz. Aile Yanı konaklamaları profesyonel ve güvenilir ailelerin seçilmesiyle gerçekleşmektedir. Aile Yanı konaklamalara kahvaltı dahildir.

Portuguese Connection Portekizce dil okulu Yaz Kursunda öğrencilerimiz iki hafta boyunca haftada 20 saat Genel Portekizce öğrenip günün kalan saatlerini bir sürü yaz mevsimine özel hazırlanmış aktivitelerle sosyalleşebilmektedirler. Yaz Kursu sadece Ağustos ayında geçerli olup isteğe göre uzatılabilmektedir.

Genel Portekizce Standart Kursu
Genel Portekizce Yoğun Kursu
Özel Bire Bir Portekizce Kursu
Portekizce ve Sörf Kursu
Portekizce ve Resim
Portuguese Connection Portekizce dil kursun’da konaklama
Portekizce Yaz KursuPortuguese Connection Portekizce Dil Okuluna başvurmak için bize ulaşın.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın