• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Coined, Mexico Cİty

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Coined, Mexico Cİty

Coined Mexico City İspanyolca dil okulu Meksika’nın başkentinin merkezinde restore edilmiş binasında İspanyolca dil eğitimi vermektedir. Modern sınıfları, video odası ve okul aktivitelerinin yapılacağı mekanlara ulaşımın sağlandığı okul servisiyle Mexico City’de her yıl farklı uluslardan öğrencilere yıl boyunca İspanyolca dil eğitimi vermektedir.

Mexico City, dünyada en çok tiyatroya sahip olan şehirler arasında yer almaktadır. Aztek medeniyetine bir zamanlar başkentlik yapmış olan Mexico City 1325 senesinde Tenochtitlan harabeleri üzerine kurulmuştur. Meksiko City'de gezilecek yerler arasında, dünyaca ünlü Antropoloji Müzesi, Zocalo Meydanı, Başkanlık Sarayı, Katedralleri ve Reforma Caddesi sayılabilir. Meksika’nın sıcak plajlarına karşın başkent Mexico City ılık bir havaya sahiptir. Şehrin yüksekliği yaz aylarında bile havayı serinletmektedir. Büyük bir şehir olmasına rağmen Meksiko City’de ulaşım çok rahat sağlanmaktadır. Şehrin bir tarafından öbür ucuna uzanan ucuz metro ağı birçok bölgeye kolaylıkla ulaşımı sağlamaktadır.

Coined Mexico City İspanyolca dil okulunda verilen İspanyolca kurslar
Yoğun İspanyolca kursu

Coined Mexico City İspanyolca dil okulu yoğun İspanyolca kursu, dört temel dil becerisi öğeleri olan konuşma, okuma, dinleme ve yazmada öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yoğun İspanyolca kursunda İspanyolca dilbilgisi ve yerel kültür bağlamında öğrenciler geniş bir öğrenme imkanına sahip olmaktadır. Coined Mexico City İspanyolca dil okulunda öğretmenler öğrencilerin derslere kolaylıkla adapte olabilmesi için sınıfta çeşitli telaffuz ve pratik egzersizleri yapmaktadırlar.

Coined Mexico City İspanyolca dil okulu yoğun İspanyolca kursunda öğrencilerin günlük yaşamın farklı durumlarında İspanyolca iletişim kurabilme becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır. Haftada 20 dersten oluşan yoğun İspanyolca kursu kişisel, profesyonel ve akademik amaçlı program seçeneklerini kapsamaktadır. Coined Mexico City İspanyolca dil okulu, öğrencilerine kültürel dersler vererek etkili öğrenmenin kapılarını açmaktadır.

Coined Mexico City İspanyolca dil okulunda öğrenciler kursları küçük gruplar halinde maksimum 8 öğrenci ile birlikte almaktadırlar. Coined Mexico City yoğun İspanyolca kursu haftada 20 dersten oluşmaktadır. Ders sürelerinin 55 dakikadan oluştuğu Coined Mexico City İspanyolca dil okulunda eğitim süresi en az 1 haftadan oluşmaktadır.

Süper yoğun İspanyolca kursu

Coined Mexico City İspanyolca dil okulu süper yoğun İspanyolca kursu, İspanyolcayı ileri seviyede ve doğru telaffuzla kullanabilme becerisi kazanmak isteyenler için ideal bir programdır. Kısa bir sürede İspanyolca dilinin dilbilgisi, kelime bilgisi seviyelerini yükseltebilen öğrenciler bu kurs sonunda İspanyolcayı rahatlıkla kullanmaya başlayabilmektedir.

Yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler haftada bir öğretmenleriyle durum değerlendirmeleri yaparak ders planı hakkında bilgi alabilmektedirler. Haftada 30 ders İspanyolca eğitimi verilen süper yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma, dilbilgisi, telaffuz odaklı dersler almaktadırlar.

Coined Mexico City İspanyolca dil okulu süper yoğun kursunda sınıflar maksimum 8 kişilik kapasiteli olup eğitim süresi en az bir haftadan oluşmaktadır. Ders sürelerinin 55 dakika olduğu kursa İspanyolca basic, intermediate ve advanced seviyesinde olanlar katılabilmektedir.

Birebir İspanyolca kursu

Coined Mexico City İspanyolca dil okulu birebir İspanyolca kursu bireysel hedefleri doğrultusunda belli bir alanda profesyonel İspanyolca eğitim almak isteyenler için hazırlanmış ideal bir kurstur. Coined Mexico City İspanyolca dil okulu birebir kursuna katılan öğrenciler kurs boyunca geniş konu seçenekleri ile ilgi alanlarına uygun olanı seçebilmektedirler. Öğrencilerin bireysel yetenek ve ihtiyaçlarına göre programın hazırlandığı kursta öğrenciler İspanyolcayı geniş bir alanda kullanabilecek beceriye sahip olmaktadır.

Birebir İspanyolca kursunda haftada 10 dersten oluşmaktadır. Ders sürelerinin 55 dakikadan oluştuğu kursta eğitim süresi en az bir haftadır.

Coined Mexico City İspanyolca dil okulunda konaklama

Aile yanı konaklama : Güney Amerika - Latin Amerika - kıtasında birçok ülkede okulu bulunan ve her yıl binlerce öğrenciye eğitim veren Coined İspanyolca dil okulları öğrencilerin Latin Amerika’da İspanyolca eğitimlerinde başarılı olmasında önemli bir etken olan konaklamaya büyük önem vererek çalıştığı ailelerin özenle seçmektedir. Coined Mexico City İspanyolca dil okulu konaklama yetkililerinin seçtiği aileler, uluslararası öğrenci ağırlamada deneyimli ve her yaşta öğrenciye konaklama hizmeti vermektedir.

Coined Mexico City İspanyolca dil okulu öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak en uygun Latin Amerikan aileleri seçmektedirler. Okulun seçtiği ailelerin evlerinin okula uzaklığı ortalama 15 dakikadır. Coined Mexico City İspanyolca dil okulu aile yanı konaklamalarında odalar tek veya iki kişiliktir. Kahvaltı ve kahvaltı - akşam yemeğinden oluşan yarım pansiyon yemek hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Haftada bir kez öğrencilerin çamaşırları ve çarşaflarının yıkandığı aile yanı konaklamada kartlı telefon hizmeti de bulunmaktadır.

Öğrenci yurdu : Öğrenci yurtları uluslararası öğrenci gruplarıyla aynı yerde konaklamak ve kültürlerarası deneyim sahibi olmak isteyenler için ideal bir konaklamadır. Coined Mexico City İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında 4 veya daha fazla öğrenci ile aynı odada konaklayabildiği gibi tek kişilik odalarda konaklama seçeneği de bulunmaktadır.

Coined Mexico City İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon hizmet alabileceği gibi herhangi bir yemek hizmetinin olmadığı yurtlarda da konaklayabilmektedirler.

Coined Mexico City İspanyolca dil okuluna ulaşım

Mexico City’e maalesef ülkemizden direkt uçuşla gitmek mümkün değil. Mexico City’e gitmek isteyen öğrencilerimiz Amsterdam, Londra ve ABD’den aktarmalı seyahat edebilirler. Seyahat süresi, aktarma yaptığınız şehre ve bekleme süresine göre değişmekle beraber 16 - 20 saat arasında sürmektedir. Mexico City Benito Juarez Uluslararası Havaalanı, Latin Amerika’nın en büyük havalimanıdır. Mexcio City havalimanı şehre 7 km mesafede. Havalimanından konaklayacağınız aileye veya yurdunuza havalimanı karşılaması, taksiyle veya metroyla ulaşabilirsiniz. Metro ile ulaşım en ekonomik ulaşım şekli olsa da metro size sizi şehir merkezinde indirecek, oradan bir taksi veya otobüs ile konaklayacağınız ailenin yanına gitmeniz gerekecektir.

Coined Mexico City İspanyolca dil okulumuz ve Latin Amerika’da İspanyolca hakkında danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın