• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Unilang, Valetta

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Unilang, Valetta

UniLang gençler, yetişkinler ve profesyoneller için İngilizce dil kursları sunmaktadır. Sınıflar en son teknoloji ve öğretim olanakları ile donatılmıştır. Unilang, dil öğrenimi, öğretimi ve değerlendirilmesi için ortak Avrupa dilleri referans çerçevesini kullanarak bir müfredat ve derecelendirme sistemini takip etmektedir. Unilang, öğrenmeye elverişli bir mekan sunmakta ve önceliği öğrencilerin ihtiyaçlarının dostça desteklenmesini benimseyen bir dil okuludur. Unilang'da öğrenciler için sadece İngilizce öğretmekle kalmayıp öğrenmeyi kolaylaştırmak da önemlidir.

Unilang, öğrencilerin öğrenme sürecini anlamasını ve öğrenme sürecine daha fazla rol oynamasını sağlayan bir yaklaşımı benimsemektedir.

Böylece öğrenciler daha hızlı, daha etkili öğrenebilirler ve öğrenciler İngilizce'den bağımsız yaşam boyu öğrenenler haline gelirler.

Malta adası, İtalya'nın hemen güneyinde Akdeniz'in merkezinde yer almaktadır. Bu stratejik konumu, birçok Avrupa Ülkesine düzenli ve doğrudan uçuşlarla adayı neredeyse her yerden kolaylıkla ulaşılabilir kılar. Unilang, Valletta'nın kalbinde yer almaktadır. Unilang öğrencilere İngilizce dil eğitimlerine ek olarak, 3 ay staj imkanı sunabilmektedir. Stajlar, öğrencilere iş dünyası hakkında daha derin bir pratik anlayış kazanma ve dil becerilerini daha da geliştirme fırsatı sağlar. Ayrıca öğrenciler; saraylar, müzeler, esin kaynağı olan mimari ve miras alanlarıyla dolu tarihi Valletta şehrinden kalma fırsatı bulabilirler. Aynı zamanda bir alışveriş merkezinin, profesyonel ofislerin, zevkli lokantaların ve şık kahvelerin bulunduğu sosyal bir merkezdir, Valetta. Öğrenciler, adanın dört bir yanından doğrudan Valletta otobüs terminalinden seyahat edebilirler.

Unilang Dil Okulu, Malta İngilizce eğitim programları
Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce kursları standart ve yoğun olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır. Öğrencilerin tercihine göre haftalık 26 veya 36 ders alınabilir. Genel İngilizce kurslarının haftalık ders saati ise 20-27 saattir ve sınıflar 12 kişiliktir. Genel İngilizce kursu öğrencilerin genel dil becerilerini geliştirmeye yönelik eğitim vermektedir. Genel İngilizce kurslarında eğitim; dilbilgisi, okuma, yazma ve konuşma ağırlıklı olarak işlenmektedir.

İş İngilizcesi Kursu

İş hayatında İngilizce kullanmak isteyenlere yönelik hazırlanmış bir eğitim programıdır. Genel İngilizce kurslarında olduğu gibi standart veya yoğun olarak alınabilir. Standart iş İngilizcesi kursu haftalık 20 ders saatinden, yoğun program ise 27 ders saatinden oluşmaktadır. İş İngilizcesi eğitim gruplarında ise sınıflar 6 kişiliktir.

Birebir İngilizce Kursu

Haftalık 10 ile 20 dersten oluşan programda öğrencilere bire bir eğitim verilmektedir. Bire bir İngilizce kurslarında ders yoğunluğu ve içeriği öğrencilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda belirlenmektedir.

CAMBRIDGE, IELTS VE TOEFL Hazırlık Kursları

Unilang, Malta İngilizce dil okulunda CAE, CPE ve FCE sınavlarına hazırlık için eğitim verilmektedir. CAE, CPE ve FCE sınavları hayat boyu geçerliliğe sahip olup, birçok eğitim kurumu, kamu kuruluşu ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. Öğrenciler kursta sınavla ilgili tüm alanlarda eğitim almakta ve sonuç olarak hedefledikleri puana ulaşmaktadırlar. Kursta öğrencilere sınav taktikleri, hızlı okuma ve yazma gibi alıştırmalar yapılmakta ve deneme sınavı uygulanmaktadır.

IELTS, İngilizce dil yeterlilik ölçütü olarak, üniversiteler, kolejler, kuruluşlar ve göçmenlik yetkilileri dahil olmak üzere tüm dünyada 9.000'in üzerinde kuruluş tarafından tanınmaktadır. Unilang, Malta İngilizce dil okulu öğrencilerin IELTS sınavında yüksek puana ulaşmalarına yardımcı olmak için temel İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeyi amaçlayan iki IELTS Hazırlık kursu sunmaktadır.

TOEFL kursu: TOEFL (The Test of English as a Foreign Language), üniversite ve iş başvurularında destek için kullanılabilen ve birçok kurum tarafından kabul edilen saygın bir dil sınavdır. Unilang, Malta İngilizce dil okulunda TOEFL sınavına hazırlık kursu dersleri deneyimli öğretmenler tarafından sınav tekniklerinin öğretilmesi ile işlenmektedir.

Unilang Dil Okulu, Malta Konaklama

Unilang, Malta öğrencilerine konaklamaları için de hizmet vermektedir. Aile yanı ve paylaşımlı öğrenci evleri olmak üzere iki farklı seçenek sunmaktadır. Konaklamalar sadece oda, yarım pansiyon veya tam pansiyon olarak öğrencilerin istekleri doğrultusunda seçilebilmektedir.

Aile yanı konaklama ile öğrenciler Malta’da aile yaşamı ve kültürünü deneyimleyebilir, aile ile olan diyaloglarla İngilizce iletişim becerilerini de geliştirebilirler. Tek kişilik odalarda kalma imkanı bulunan aile yanı konaklamalarında yemekler aile ile birlikte yenmektedir.

Paylaşımlı öğrenci evleri, özgürlüğüne daha düşkün öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Tek, 2 ve 3 kişilik odalarda ortak banyo ve mutfak ile konaklama imkanı sunulmaktadır. Öğrenci evleri okula yürüme mesafesindedir.

Unilang Dil Okulu, Malta Ulaşım

Türkiye’den Malta’ya direkt uçuşlar bulunmakta ve uçuş süresi 2,5 saat sürmektedir. Malta’da havalimanına varan öğrenciler Unilang İngilizce Dil Okuldan talep etmeleri doğrultusunda havalimanı karşılaması ile konaklayacakları yere varabilirler. Ayrıca havalimanından okula taksi ya da otobüs ile de ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın