• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Link School of English, Swieqi

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Link School of English, Swieqi

Link School of English Malta 1992 yılında sakin bir yerleşim yeri olan Swieqi şehrinde kurulmuş olan özel bir okuldur. Okul, Malta Eğitim Bakanlığı ve Malta Turizm Otoritesi tarafından lisanslı olup ALTO&WYSTC ve FELTOM tarafından akredite edilmiştir. Okulun ana binası tüm yıl boyunca açık olup, sınıflarda klima, görsel ve işitsel oda, öğrenci çalışma odası, tüm binada ücretsiz internet erişimi, bilgisayar odası ve teraslı güzel bir bahçe bulunmaktadır. Yazın açık olan Junior College binasında ise 50 sınıf, kantin, jimnastik salonu, sinema odası, bilgisayar odası ve tiyatro bulunmaktadır. Öğrencilere iyi bir ortam sağlamak için yaşları, seviyeleri ve milliyetlerine göre sınıflara ayrılır.

Tüm öğretmenler deneyimli ve uluslar arası standartlardadırlar. Her yıl bir öğretmen, öğrencilerin iyi geri bildirimlerine dayanarak “yılın öğretmeni” ödülünü almaktadır.

Kurs Tipleri

Yetişkiler için;

• Genel İngilizce kursu

• Yoğun İngilizce kursu

Link School of English Malta’da dersler her pazartesi başlamaktadır ve her seviye için kurs bulunmaktadır. İsterseniz haftalık 15, 20 ya da 30 ders seçebilirsiniz. Bu programa katılabilmek için yaşınızın en az 20 olması gerekmektedir. İngilizce kursları öğrencilerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerine odaklanarak, öğrencilere destekleyici ve odaklanmış bir ortamda İngilizcelerini geliştirmelerine olanak sağlar. Dersler yetişkinler için telaffuz, kelime bilgisi, kendini ifade etme, dilbilgisi ve İngilizcenin etkin kullanımı üzerine yoğunlaşmaktadır. Sınıf mevcudu maksimum 15 kişiliktir.

• Genel İş İngilizce kursu

• Yoğun İş İngilizce kursu

Link School of English Malta’da iş İngilizcesi kursları haftalık 20 ya da 30 ders olarak verilmektedir. Bu kurs İngilizce bilginizi geliştirirken aynı zamanda, uluslar arası iş ortamında temsil yeteneğinizi ve farklı iş ortamlarında iletişim becerilerinizi geliştirmenize olanak sağlayacaktır. Dersler her pazartesi başlamaktadır ve her seviye için kurs bulunmaktadır. Ve sınıflar en fazla 10 kişiliktir.

Özel Amaçlı İngilizce;

Bu kurs tipi, öğrencilerin özel çalışma alanlarına göre düzenlenmiş İngilizce eğitim programıdır. Finans, bankacılık, tıp, mühendislik, bilişim ve turizm gibi iş alanları için kurslar mevcuttur.

Akademik Yıl Kursları;

Akademik yıl programı, İngilizceyi daha kapsamlı öğrenmeyi isteyen ve İngilizce eğitim veren bir okulda okumak isteyen öğrenciler içindir. Kurs süresi en az 24 haftadır. Kursa katılabilmeniz için seviyenizin en az orta olması gerekmektedir. Sınıflar maksimum 10 kişiliktir. Dersler 45 dakika olup haftada 20 ya da 30 ders seçebilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları;

Link School of English Malta sınav hazırlık kursları, öğrencinin gireceği sınava göre, o sınavın içeriğini bilen deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir. Bu kurs İngilizce eğitim veren üniversitelerde okumak isteyen ya da ana dili İngilizce olan bir ülkede çalışmak isteyen öğrencilerin ihtiyaç duyduğu İngilizce sınavına hazırlayan bir programdır. Dersler 45 dakika olup haftalık 20 ya da 30 ders seçebilirsiniz.

Çocuklar için İngilizce ( 8-12 yaş arası);

Dersler haftalık 15, 20 ya da 30 ders olarak verilmektedir. Her seviyedeki öğrenci için kurs bulunmaktadır. Öğrenciler İngilizcelerini geliştirirken hem de Malta kültürünü yakından tanıyabilirler. Bu kursa her pazartesi başlayabilirsiniz.

Gençler için İngilizce ( 13-18 yaş arası);

Bu program, öğrencilerin özel ilgi alanlarına göre tasarlanmıştır. Öğrenciler sabahları genel İngilizce dersleri alırlar ve diğer kalan zamanları sosyal aktivitelerde geçirirler. Dersler haftalık 15, 20 ya da 30 ders olarak verilir. Kurs her pazartesi başlamaktadır.

İnglizce + Spor Kursu;

Link School of Englis Malta, İngilizce eğitimi ile beraber spor kursu da vermektedir. Spor aktiviteleri arasında rüzgar sörfü, scuba diving, yüzme, golf, futbol, tenis ve squash gibi sporlarda iki ya da üç tanesini seçebilir. Haftada 15 ders genel İngilizce eğitimi ve 6 saat seçtiğiniz sporun eğitimini alırsınız.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın