• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Global Village English Centre, St. Paul's Bay

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Global Village English Centre, St. Paul's Bay

Öğrenciler sıcak ve samimi bir ortamda daha kişiselleştirilmiş bir eğitim verilir.Tüm öğretmenler alanlarında uzmandır. Okul FELTOM ve Quality English’in bir üyesidir. Quality English yüksek kalitede eğitim veren dil okullar birliğidir, Malta’da sadece Global Village okulu Quality English üyeliğine kabul edilmiştir.


Kurs Tipleri

Yetişkinler için; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Konuşmaya dayalı İngilizce Haftada 20 ve 30 derslik programlar alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. İstediğiniz kurs tipini seçebilirsiniz. Konuşmaya dayalı İngilizce kursu, İngilizceyi akıcı konuşmak isteyen öğrenciler içindir. Kurslara her pazartesi başlayabilirsiniz. Minumun yaş 18’dir. Tüm seviyelerde kurslar mevcuttur. Sınıfınızı belirlemek için okulun ilk günü seviye sınavı yapılır. Ayrıca kur atlama sınavı da yapılmaktadır.


Genel İş İngilizcesi mini grup, Yoğun İş İngilizcesi mini grup Uluslar arası ticarette artık İngilizce başarının bir anahtarı haline gelmiştir. İş İngilizcesi kursları deneyimli iş adamları, profesyonellerinin yeteneklerini geliştirmek ve işyerinde iletişim sağlamaları veya iş hayatına yeni başlayan ya da kariyerinde yükselmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu kursa katılabilmek için seviyenizin en az orta olması gerekir. Başlangıç seviyesinde iseniz özel dersler için başvuru yapmanız gerekmektedir. Maksimum sınıf mevcudu 6 kişidir. Derslerde İngilizcenizi geliştirmeniz dışında iş dünyasında size gerekli olacak bilgilerde öğrenebilirsiniz.


Özel Amaçlı İngilizce; Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi ve İşletme İngilizcesi kursları vardır. Bu program kendi alanınıza göre özel uzmanlık kurslarıdır. Haftada 20 ders genel İngilizceye ek olarak seçtiğiniz uzmanlık dalında haftada 10 saat uzman eğitmenler tarafından eğitim verilmektedir. Akademik Yıl kursları: Global Village Malta’nın en popüler kurslarından biridir. Haftada isterseniz 20 veya 30 saat ders alabilirsiniz. En az 20 hafta katılabilirsiniz. Hem İngilizcenizi akıcı bir hale getirirsiniz hem de dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle arkadaşlıklarınızı geliştirebilirsiniz.


GV Malta konaklama seçenekleri arasında okul yurtları, aile yanı konaklama vardır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın