• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

English Language Academy, Gzira

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - English Language Academy, Gzira

English Language Academy, Malta İngilizce okulumuz 1988 yılında beri Sliema kentinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Language Studies International LSI, Malta okulu olarak da bilinen okul Malta Eğitim Bakanlığının denetiminde eğitim göstermektedir. FELTOM üyesi olan English Language Academy, Maltaİngilizce okulu MALTA’daki tek TOEFL test merkezidir. 16 yaş üstü öğrencilere yıl boyunca İngilizce eğitimi veren English Language Academy Malta İngilizce kursu, genç ve çocuklar içinde yaz aylarında uluslar arası sınıflarda, kış aylarında kapalı gruplarda İngilizce, spor ve aktivite kampları düzenlemektedir. Dersler haftalık 45 dakikadır.

Malta, Yeşil pasaport sahibi kişilerden vize istememektedir.

Genel İngilizce kursları: Günlük İngilizce olarak da adlandırılan bu programlar haftada 20, 30 veya 40 ders olarak alınabilmektedir. Kış dönemlerinde ortalama sınıf mevcudu 6 kişi, yaz dönemlerinde ise 10 kişidir. Haftada 20 ders programlar 09:00 - 12:30 arası, 30 ders programlar 09:00 – 12:30 ve 13:00 – 14:30 arasında, haftalık 40 derslik programlar 09:00 -12:30 ve 13:00 – 16:15 arasında verilir.

İş İngilizcesi kursları: İş hayatın da aktif İngilizcelerini kullanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmış programlardır. Haftada 20 ders genel İngilizce kurslarına ek olarak haftada 10 veya 20 ders İş İngilizcesi dersleri olarak verilir. İdeal olarak 18 yaş ve üstü öğrencilere tavsiye edilmektedir. BEC ve TOEIC iş İngilizce sınavları içinde ayrı hazırlık sınıfları düzenlenmektedir.

Sınav hazırlık kursları: English Language Academy, Malta İngilizce dil okulu haftada 20 ders Genel İngilizce kurslarına ek olarak haftalık 10 ders sınav hazırlık programlarından oluşmaktadır. Dersler 09:00 – 14:30 arasında verilmektedir. English Language Academy, Malta İngilizce okulu Malta’daki tek TOEFL test merkezidir. English Language Academy, Malta İngilizce dil okulunda IELTS hazırlık, Cambridge sınav hazırlık (KET, PET, FCE, CAE ve CPE), BEC ve TOEIC İş İngilizcesi hazırlık sınavlarına hazırlık kursları verilmektedir.

Konaklama : English Language Academy, Malta İngilizce dil okulumuz, öğrencilerine aile yanı ve otel konaklaması önermektedir. Aile yanı konaklama tek kişilik odalarda English Language Academy’nin titizlikle seçtiği aileler yanında, yarım pansiyondur (hafta içi sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri, hafta sonu üç öğün yemekler dahil). Aile yanı konaklamada banyo, tuvalet ve evin ortak alanları aileler ile birlikte kullanılmaktadır. Az sayıda da olsa ek bir ücret karşılığı öğrencilerine özel banyo tuvalet sağlayan aileler de bulunmaktadır. Aile yanı konaklama özellikle İngilizcelerini aileler ile pratik yaparak geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. English Language Academy, Malta’da bir çok otel ile çalışmaktadır. Oteller iki yıldız ve üstü standartlardadır. Yurt mantığı ile çalışan bu oteller özellikle Ekim – Nisan arasındaki dönemde öğrencilere çok ekonomik konaklama seçenekleri sunmaktadır. Danışmanlarımızdan alternatif konaklama şekilleri konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

English Language Academy, Malta İngilizce dil okulumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen danışmanlarımıza başvurunuz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın