• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Clubclass English Language School, Swieqi

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Clubclass English Language School, Swieqi

Club Class St. Julian’s şehir merkezinde bulunan modern bir dil okuludur. Yurt ve okul aynı binada bulunmaktadır. Okulumuz St..George körfezine ve Paceville yürüme mesafesindedir. Okulun karşısında bulunan otobüz duraklarında Sliema ve Valetta’ya otobüsler kalkmaktadır.

Club Class, Malta Eğitim Bakanlığı ve Malta Turizm Otoritesi tarafından tanınan özel bir dil okuludur. Okul ayrıca FELTOM (Malta Okullar Birliği’nin) üyesidir. Club Class uzman eğitmenleri ve modern tesisleri ile bölgesindeki en iyi donanımlı okullardandır. Okulun bünyesinde açık yüzme havuzu, fitness salonu bulunmaktadır. Club Class İngilizce dil okulunda 8-13 yaş grubu çocuk programları 13-18 yaş genç programları ve 18 yaş üstü yetişkin programları bulunmaktadır.

Yetişkinler için St. Julian merkez okulunda eğitim verilmektedir. Programlar farklı amaçlara yönelik öğrencilerin Malta’da kaldıkları süreyi en verimli geçirmelerini hedeflemektedir.

Genel Standart İngilizce kursları, Yoğun İngilizce kursları ve Bire bir dersler Yetişkinler için Club Class Malta’da verilen İngilizce dersleri iş, eğitim ya da seyahat gibi genel amaçlı İngilizce öğrenimi için gerekli olan dil becerisini kazandırmak için tasarlanmıştır. Tüm seviyelerde kurs bulunmaktadır. Kurslar her pazartesi başlamaktadır. Sınıflar en fazla 12 kişiliktir. Haftada 20 ders ve 30 ders olarak verilen programlar 45 dakikadır.

Genel İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi iş hayatında İngilizceye ihtiyaç duyan profesyoneller içindir. Bu kurslara katılabilmek için İngilizcenizin en az orta düzeyde olması gerekmektedir. Kurslara her pazartesi başlamak mümkündür. Sınıflar en fazla 6 kişiliktir. Dersler, finans, ekonomi, satış ve pazarlama alanlarında kullanılan terminoloji üzerine yoğunlaşmaktadır.

Club Class Malta İngilizce dil okulu, Öğrencilerine tamamı Malta Turizm Otoritesi tarafından onaylı ve her bütçeye uygun konaklamalar seçenekleri sunmaktadır.

Clubb Class Malta İngilizce dil okulu yetkilileri tüm konaklama seçenekleri özenle seçmekte ve yıl boyunca denetlenmektedir. Club Class Malta İngilizce dil okulu, sizi havaalanında karşıladıktan sonra konaklayacağınız adrese götürmekte, eğitim süresince 7/24 acil telefon hattı ile destek vermektedir. Ayrıca okulumuzda sizin için ücretli ve ücretsiz aktiviteler, kültürel geziler de düzenlenmektedir. Minimum 2 hafta katılabileceğiniz bu programlar hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirisiniz

Programlarla ilgili detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın