• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Chamber Colege, Gzira

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Chamber Colege, Gzira

Gzira kasabasında (Üniversitenin yanında ve adanın ana ticari ve perakende merkezi Sliema’ ya çok yakın) yer alır. Dersler çalışma ve dil öğrenmeye olanak sağlayan hoş bir ortamda gerçekleşir.


Chamber College (Malta) eğitim hizmetleri gençlerin yanı sıra yetişkinler içinde yüksek kaliteli İngilizce eğitimi sunan modern bir kurumdur. Okulumuz kişisel bir yaklaşım ile öğrencilerin ilgi alanlarına yüksek önem vererek üzerinde duruluyor.


Chamber Dil Okulu kursları Genel İngilizceden, IELTS, Cambridge ve Pitman sınavları için hazırlık sınıfları gibi İş, Tıp, Yasa konularını içeren uzmanlığa kadar uzanmaktadır. Ayrıca bireysel özel eğitimde sunmaktayız.


Binamız tamamen verimlilik ve öğrenci konforu için klimalandırılmış ve tasarlanmış amacına uygun inşa edilen 30 dersliğe sahiptir. En son öğretme ve öğrenme metotları, TV, VCR, DVD ve CD olanaklarının kullanımı aracılığıyla güçlendirilmiştir.


Chamber Dil Okulu, ev sahibi ailelerini, öğrenci konutlarını, daireleri, otelleri ve oturmaya elverişli kampları (yaz aylarında) içeren mükemmel öğrenci barınma tesisleri sunar.


Chamber Dil okulu, Uluslararası turizm, Kalite Hizmeti, Müşteri İlişkileri, Resepsiyon İşlemleri ve Sağlık, Güvenlik içeren, mesleki bağlantılı konularda çeşitli tam günlük, yarım günlük ve kısa kurslar sunar. Bunlar çeşitli seviyeler aracılığıyla sürekli olarak çalışabilir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın