• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

AM Language Studio, Sliema

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - AM Language Studio, Sliema

AM Language Studio dil okulu, Malta’da ki ilk İngilizce dil okullarından biridir. 1989 yılında kurulmuş olup FELTOM’un (the Federation of English Language Teaching Organisations of Malta) kurucu üyelerinden biridir. Okul Sliema şehrinin merkezinde bulunmaktadır. Kafelere, alışveriş merkezlerine, otobüs terminaline, internet kafelere ve denize sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tüm personeli genç ve dinamiktir.

Dersler modern sınıflarda verilmekte ve boş zamanlarınızda terasta güzel bir manzara ile dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca sinema odalarında DVD izleyebilir ya da dersiniz için sunum hazırlayabilirsiniz. Okulda ayrıca internet odası, bilgisayarlı dil laboratuarı, etüt merkezi, ücretsiz intermet erişimi ve teras kafesi bulunmaktadır.


Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Mini grup İngilizce kursu, Genel İngilizce birebir dersler, Kombine İngilizce

Bu kurslardaki amaç, İngilizceyi tam olarak anlamanızı sağlamaktır. Bu yüzden kurslar basit ve etkili, bireysel ilgi alanlarınıza uygun en son yenilikçi öğretim teknikleri uygulanmaktadır. AM Language Studio’da her seviye için sınıflar bulunmaktadır. Tüm öğretmenler uzman, bu alanda deneyimli ve Malta Eğitim Bakanlığından onaylıdır. Dersler haftalık 20 ya da 30 saattir. Dersler 45 dakika sürer ve sınıflar en fazla 12 kişidir. Kurslara her pazartesi başlayabilirsiniz. Ayrıca kurs bitiminde size katılım sertifikası verilmektedir.


Genel İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, İş İngilizcesi birebir dersler, Kombine iş İngilizcesi Kursları

Küreselleşme sürecinde artık İngilizce modern dünyanın ticaret dili haline gelmiştir. AM Language Studio size, iş hayatınızda günlük olarak ihtiyaç duyacağınız konularda eğitim vermektedir. Bu dersler size gelecek kariyerinizde çok yardımcı olacaktır.


Akademik İngilizce, Tıp İngilizcesi, Özel Amaçlı İngilizcesi (Hukuk İngilizcesi, Turizm İngilizcesi gibi)

AM Language Studio’da ESP (Özel amaçlı dersler) kursları, tıp İngilizcesi, hukuk İngilizcesi ve diğer konularla ilgili dersler içermektedir. Dersler, katılımcıların özel ihtiyaçlarına ve gelecekteki hedeflerine göre tasarlanmıştır. Bu kurslar özel uzmanlık kurslarıdır ve bu yüzden sınıf mevcudu 4 kişiyi geçmez. Katılacak öğrencinin İngilizce seviyesi en az orta düzeyde olması gerekmektedir.


Ana dili İngilizce olmayan, İngilizce üniversite eğitim almak isteyen öğrenciler için uluslar arası kabul görmüş sınavlara hazırlayan bir kurstur. AM Language Studio sizi bu seçtiğiniz sınava hazırlamaktadır. Kurs süresi sizin seviyenize ve seçtiğiniz teste göre 4 ile 12 hafta arasında değişmektedir. Bir haftada 30 ders eğitim alırsınız. Öğrenciler dil bilinci ve kullanımına odaklanmaktadır. Böylece öğrenciler dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirebilirler


AM Languages Studio Malta dil okulları hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatları ve kampanyalarını yurtdışı eğitim danışmanlarımızdan edinebilirsiniz. AM Languages Studio Malta okullarının an Türkiye için uyguladığı indirimler hakkında bilgi sahibi olabilir bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın