• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Coined, Cartegena

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Coined, Cartegena

Coined Cartagena İspanyolca dil okulu, Cartagena şehrinin merkezinde görkemli manzara çeşitliliği içerisinde yer almaktadır. İspanyolcayı Cartagena’da keyifli maceralar eşliğinde öğrenme fırsatı sunan Coined Cartageba İspanyolca dil okulu, spor, latin dansları ve ekoturizm faaliyet alanlarına oldukça yakın mesafede bulunmaktadır.

Coined Cartegena İspanyolca dil okulu, geniş ve konforlu binasıyla öğrencilerine kaliteli bir eğitim atmosferi fırsatı sunmaktadır. Coined Cartagena İspanyolca dil okulunda geniş sınıfları, sesli ve görsel ders materyalleri, öğrenci toplantı odası ve kafeterya bulunmaktadır.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulunda haftada 20 veya 25 dersten oluşan yoğun İspanyolca kurs seçenklerinden biri tercih edilebilmektedir. İsteyen öğrenciler için haftada 10 dersten oluşan özel dersler verilmektedir. Cartagena, Kolombiya’nın Karayip sahillerinde, 16 yüzyıldan kalma mimarisini taşıyan bir şehirdir. Santa Marta ile beraber Kolombiya'nın önde gelen tatil merkezlerinden biri olan Cartagena büyük bir lagünün etrafında kurulmuştur ve geniş plajlara sahiptir. Cartagena'nın tarihi şehir merkezi UNESCO tarafında "Dünya Kültür Mirası" listesine alınmıştır.

Cartagena şehrinde tarihi kent dokusu bozulmadan uzun süre korunmaktadır. Hem tarihi hem modern bir şehir kombinasyonun başarıyla yaratıldığı sayılı yerlerden biridir. Koloni dönemine ait mimari stilinde yapılmış birçok evin olduğu Cartagena dar sokaklarıyla ziyaretçilerine eşsiz bir gizeme davet etmektedir.

Genel İspanyolca kursu

Coined Cartagena İspanyolca dil okulu, yoğun, süper yoğun ve özel kurslar çeşitli aktiviteler ile verilmektedir. Coined Cartagena İspanyolca dil okulu kurslarında, haftada 20 dersten oluşan yoğun İspanyolca derslerinin yanında çeşitli alanlarda kurslarla İspanyol kültürü ve dili üzerine eğitimler verilmektedir.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulu yoğun kursu dört temel dil becerisi öğeleri olan konuşma, okuma, dinleme ve yazmada öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yoğun İspanyolca kursunda İspanyolca dilbilgisi ve yerel kültür bağlamında öğrenciler geniş bir öğrenme imkanına sahip olmaktadır. Coined Cartagena İspanyolca dil okulunda öğretmenler öğrencilerin derslere kolaylıkla adapte olabilmesi için sınıfta çeşitli telaffuz ve pratik egzersizleri yapmaktadırlar.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulu yoğun kursunda öğrencilerin günlük yaşamın farklı durumlarında İspanyolca iletişim kurabilme becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır. Yoğun İspanyolca kursu kişisel, profesyonel ve akademik amaçlı program seçeneklerini kapsamaktadır.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulu öğrencilerine kültürlerarası dersleri vererek etkili öğrenmenin kapılarını açmaktadır.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulunda öğrenciler kursları küçük gruplar halinde maksimum 9 öğrenci ile birlikte almaktadırlar. Coined yoğun İspanyolca kursu haftada 20 dersten oluşmaktadır. Ders süreleri 45 dakikadan oluşmaktadır. Coined Cartagena İspanyolca dil okulunda eğitim süresi en az 1 haftadan oluşmaktadır.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulu süper yoğun İspanyolca kursu, İspanyolcayı ileri seviyede ve doğru telaffuzla kullanabilme becerisi kazanmak isteyenler için ideal bir programdır. Kısa bir sürede İspanyolca dilinin grameri, dilbilgisi, kelime bilgisi seviyelerini yükseltebilen öğrenciler bu kurs sonunda İspanyolcayı rahatlıkla kullanmaya başlayabilmektedir.

Yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler haftada bir öğretmenleriyle durum değerlendirmeleri yaparak ders planı hakkında bilgi alabilmektedirler. Süper yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma, dilbilgisi, telaffuz odaklı dersler almaktadırlar.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulu süper yoğun kursunda sınıflar maksimum 7 kişilik kapasiteli olup eğitim süresi en az bir haftadan oluşmaktadır. Haftada 25 dersin verildiği süper yoğun İspanyolca kursunda ders süreleri 45 dakika’dır.

Birebir İspanyolca kursu

Coined Cartagena İspanyolca dil okulu birebir İspanyolca kursu bireysel hedefleri doğrultusunda belli bir alanda profesyonel İspanyolca eğitim almak isteyenler için hazırlanmış ideal bir kurstur. Coined Cartagena İspanyolca dil okulu birebir kursuna katılan öğrenciler kurs boyunca geniş konu seçenekleri ile ilgi alanlarına uygun olanı seçebilmektedirler. Öğrencilerin bireysel yetenek ve ihtiyaçlarına göre programın hazırlandığı kursta öğrenciler İspanyolcayı geniş bir alanda kullanabilecek beceriye sahip olmaktadır.

Ders sürelerinin 45 dakika olduğu kursta eğitim süresi en az bir haftadan oluşmaktadır. Sınıfların maksimum 7 kişilik olduğu kurs sonunda öğrencilere sertifika verilmektedir.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulunda konaklama

Aile yanı konaklama, Güney Amerika kıtasında birçok ülkede okulu bulunan ve her yıl binlerce öğrenciye eğitim veren Coined İspanyolca dil okulunda öğrencilerin yurt dışı dil eğitimlerinde başarılı olmasında önemli bir etken olan konaklamaya büyük önem vererek çalıştığı ailelerin özelliklerine de dikkat etmektedir. Coined Cartagena İspanyolca dil okulu konaklama yetkililerinin seçtiği aileler uluslararası öğrenci ağırlamada deneyimli ve her yaşta öğrenciye konaklama hizmeti vermektedir.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulu öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak en uygun olanı seçmektedirler. Okulun seçtiği ailelerin evlerinin okula uzaklığı ortalama 20 dakikadır.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulunda aile yanı konaklamalarında odalarda tek veya iki kişi kalınabileceği gibi 3 kişi ile de paylaşılabilmektedir. Kahvaltı, kahvaltı ve akşam yemeğinden oluşan yarım pansiyon yemek hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Haftada bir kez öğrencilerin çamaşırları ve çarşaflarının yıkandığı aile yanı konaklamada kartlı telefon hizmeti de bulunmaktadır.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulu ulaşım

Cartagena’ya ülkemizden direkt uçuş bulunmamaktadır. Kolombiya’ya gitmek isteyen öğrencilerimiz Fransa veya İspanya aktarmalı seyahat edebilirler. Seyahat süresi, aktarma yaptığınız şehre ve bekleme süresine göre değişmekle beraber 16 saat civarında sürmektedir. Havalimanından konaklayacağınız aileye veya yurdunuza havalimanı karşılaması veya taksiyle ulaşabilirsiniz.

Coined Cartagena İspanyolca dil okulumuz ve Kolombiya’da İspanyolca hakkında danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın