• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachceffe, Floransa

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachceffe, Floransa

Floransa'da ya da İtalya'da dendiği gibi Firenze'de İtalyanca öğrenmek birçok kişinin hayalidir. İtayan yaşam tarzı, İtalyanca ve tutku Floransa'yı ziyeret edenleri hemen büyüler. Floransa İtalyanca öğrenmek için harika bir yerdir ve çok güzel bir şehirdir.

İster görülmeye değer sayısız yerin keyfini çıkarın, butikleri dolaşın ya da isterseniz Toskana mimarisi ve şehrin yemek sırlarını keşfedin, Floransa İtalyanca öğrencileri için kesinlikle harika bir yerdir. Bu şehir sizi kendinizden geçirecek.

Gittiğiniz şehri ve yerel halkın dilini öğrenmelisiniz. Sprachcaff ile Floransa'daki farklı türlerdeki kurslarımızdan birini seçebilirsiniz; ister tatiliniz süresince 2 haftalık kurslarımıza, ister sınava hazırlık ya da bire bir kurslarımıza katılın, burada aradığınız kursu mutlaka bulacaksınız.

Ana dili İtalyanca olan öğretmenlerle ve interaktif eğitim metodumuzla eğlenceli ve rahat bir ortamda İtalyanca öğreneceksiniz. Floransa'daki okulumuzda yeni öğrendiğiniz dili diğer öğrencilerle ve yerel halkla pratik yapabilirsiniz!

Floransa'da Konaklama

Floransa'daki İtalyanca kursunuzun başarılı olması için konforlu bir konaklamanın önemi büyüktür. Bu sebeple sizlere derslerinizden önce ve sonra kendinizi rahat hissedebileceğiniz farklı konaklama seçenekleri sunmaktayız. Size uygun bir konaklamamız olduğuna eminiz!

Konaklamalarınızı, İtalyanca derslerinizin ardından diğer öğrencilerle, ev arkadaşlarınız ya da yerel halkla pratik yapmak için iyi bir fırsat olarak değerlendirin!

Floransa'da Konaklama seçeneklerimizin hiç birinde depozito bedeli alınmamaktadır.

Lütfen Dikkat! İtalya'daki ziyaretleri boyunca dairelerde kalan öğrencilerin turist vergisi ödemeleri gerekmektedir. Turist vergisinin bedeli günlük 2€ olup maksimum 10 gün için ödenmektedir. Öğrenciler 10 gününm üzerinde İtalya'da kalmaları durumunda dahi toplamda sadece 20€ vergi ödemektedirler. 20 yaşın altındaki öğrencilerden turist vergisi alınmamaktadır. Devlet vergisi ülkeye giriş sırasında nakit olarak ödenmektedir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın