• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

DILIT - International House, Roma

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - DILIT - International House, Roma

Dilit – international House Roma, 1974 yılında İtalyan eğitim bakanlığı onayı ile kurulmuş özel İtalyanca kursudur. IALC – International Association of Language Centres ve EAQUALS – European Association for Quality language Servis üyesidir. Dilit – international House Roma İtalyanca dil okulu, Perugia Üniversitesi -CELI ve Siena Üniversitesi – CILS sınavları yetkili test merkezidir. 2012 yılın da yurtdışı eğitim danışmanları tarafından yılın İtalyanca dil okulu seçilmiştir. Roma şehir merkezindeki Dilit - International House İtalyanca dil okulundaki eğitmenlerin ortalama İtalyanca öğretme tecrübesi 12 yıldır. 16 yaş ve üstü öğrencilerin kabul edildiği okulda her seviyede İtalyanca dil eğitimi sunulmaktadır. Başlangıç seviyesindeki öğrenciler için belirli kurs başlangıç tarihleri vardır. Düşük düzeyde de olsa İtalyanca bilen öğrenciler her Pazartesi, Dilit – International House Roma okulunda eğitime başlayabilirler.

Dilit – international House Roma İtalyanca dil okulunda özel dersler ve sınıf dersleri verilmektedir. Sınıf dersleri,

Haftada 15 ders,

Haftada 20 ders,

Haftada 30 ders,

Yıl boyunca öğrenciler;

İtalyanca ve Roma'yı keşfedin (Discover Rome),

İtalyanca ve İtalyan hayat stili (Italian through Italian Style),

İtalyanca ve Mimarlık (Italian through Architecture),

İtalyanca ve Tiyatro (Italian through Theatre),

İtalyanca ve fotoğrafçılık (Italian Photography),

İtalyanca ve müzik (Italian through Song),

İtalyanca ve Film yapımı (Italian through Fi̇lm Making),

İtalyanca ve mutfak sanatları (Italian through Home Cooking),

Eğitimleri alabilirler.

İş İtalyancası:

Dilit – international House Roma İtalyanca dil okulunda öğrencilerimizin en çok tercih ettiği programlardan biridir. Özellikle İtalya ile ticari ilişkileri olan kişilerin tercih ettiği program İş hayatında kullanılan günlük terimleri, resmi yazışma dili ve pazarlık terminolojileri içermektedir.

Uzun Süreli İtalyanca kursları:

Haftada 20 ders, 16 veya 32 hafta sürmektedir. Bu program özellikle İtalya'da eğitim almak isteyen, Perugia Üniversitesi -CELI veya Siena Üniversitesi – CILS sınavlarında başarılı olmak isteyen adaylar için caziptir.

Dilit – international House Roma İtalyanca dil okulu öğrencilerine aile yanı ve öğrenci evlerinden konaklama önermektedir. Aile yanı konaklamalar talebe göre tek veya iki kişilik odalarda, yemekli veya yemeksiz olabilir. Aile yanı konaklamada özel banyo tuvalet kısıtlı sayıda ailede sunulmaktadır. Öğrenci evlerinde konaklamalar ise talebinize göre tek veya kişilik odalarda olabilir. Öğrenci evlerinde konaklamalara yemekler dahil değildir. Öğrenci evlerinde, öğrenciler banyo, tuvalet ve mutfağı ortak kullanırlar.

İtalya Vizesi:

Umuma mahsus (Bordo) pasaport sahipleri İtalya'ya her türlü seyahatleri için vize almalıdır. Hususi Pasaport (Yeşil) pasaport sahipleri İtalya'da 180 gün içinde 90 günü aşmayacak seyahatleri için vizesiz seyahat edebilirler.

Dilit – international House Roma İtalyanca okulu hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın