• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Cervantes Escuela Internacional, Malaga

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Cervantes Escuela Internacional, Malaga

İspanyolca öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni kültürleri keşfetmek ve bir yaşam boyu iz bırakacak anılara mı sahip olmak istiyorsunuz? Hepsi ve daha fazlasını Cervantes International’da bulabilirsiniz. İspanya’nın güneyindeki etkileyici Malaga şehrinde konumlanmış Cervantes International, size İspanyolcayı derinlemesine öğrenme imkânı sunuyor. Tüm Cervantes International kursları rahat konaklama ve eğlenceli aktivite fırsatlarını barındırır. Kurslar her pazartesi başlar. Her seviyeye yönelik, sonuçları garantili kurslar mevcuttur. Yoğun ve yoğun İspanyolca kursları: 1 haftadan 36 haftaya kadar sürer.

İspanyolca Kursları

-Yoğun İspanyolca Kursu

Bu kurs, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye, İspanyolca öğrenmek ya da İspanyolcasını ilerletmek isteyenler ve bunları yaparken boş vakitlerini de en iyi şekilde değerlendirmeyi düşünenler için tasarlanmıştır.

-Yoğun+ İspanyolca Kursu

Kurs, Yoğun İspanyolca Kursu’na benzerdir. Ayrıca, bu kurs sizin İspanya ve Latin Amerika’daki yaşam ile ilgili kültürel ve sosyal kavramları daha iyi anlamanızı sağlar. Kültürel ve iletişimsel açıdan da dilin inceliklerini öğretir.

-Super Yoğun+ İspanyolca Kursu

Bu kurs dilimizi öğrenmek ya da dilini daha da iyi hale getirmek isteyenlere, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye mümkün olabilecek en kısa zamanda ilerleme imkânı sunar.

-D.E.L.E. Hazırlık Kursu

Bu kurs sizin hızlı ve etkili bir şekilde Başlangıç, Orta Seviye ve İleri Seviye sınavlarına hazırlanmanızı sağlar.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın