• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Twin English Centres, Londra

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Twin English Centres, Londra

Twin UK İngilizce dil okulları 1993 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da kurulmuştur. Okul, İngiltere’deki en eski ve köklü İngilizce dil okullarından biridir. Kurum 1996 yılından itibaren uluslararası öğrenciler için yaz okulları sunmaya başladı. Twin UK İngilizce dil okulları gelişmesini yıllarca sürdürmüştür. İkinci okulu Eastbourne’u ise 2000 yılında kurmuştur.

Londra yaklaşık 2000 yıl önce Romalılar tarafından kurulmuştur, şehir İngiltere’nin başkentidir. İsminin anlamının akan nehir olduğu düşünülmektedir. Londra insanların uğradığı başlıca turizm bölgelerinden biridir. Şehrin en büyük özelliklerinden birisi dünyanın en eski metrosuna sahip olmasıdır. Şehirde sıcak ve ılıman bir iklim hakimdir. Londra’da görülmesi gereken yerler arasında Parlamento Binası, Tower Bridge, Tower of London, Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanı ve London Eye vardır. Şehir eğitim alanında da oldukça popülerdir, birçok üniversite, kolej ve dil okullarını barındırmaktadır.

Twin UK Dil Okulları İngilizce programları
Genel İngilizce Kursu

Twin UK İngilizce dil okulu genel İngilizce kursları sabah ve öğleden sonra sınıfları olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sınıflar 16 yaş ve üzeri için olup sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 18’dir. Kurs her hafta başı başlamaktadır. Derslerde içerik olarak konuşma-dinleme, okuma-yazma, dilbilgisi-kelime becerileri ele alınmaktadır. Öğrenciler seviye tespit sınavından sonra seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmektedir. Öğrencilerin başarılarını ölçmek ve dikkat edilmesi gereken yerleri vurgulamak için iki haftada bir testler uygulanmaktadır. Twin UK İngilizce dil okulları öğrencilerinin İngilizcelerini daha da geliştirmelerini için onlara iki haftada bir sosyal aktiviteler de düzenlemektedir. Twin UK İngilizce dil okulları genel İngilizce programı hakkında detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Uzun Dönem İngilizce Kursu

Twin UK dil okulu uzun dönem İngilizce programı, uzun dönemde İngilizce öğrenerek, İngilizcesini geliştirmek isteyenlere yönelik bir programdır. Sınıfların maksimum öğrenci sayısı 18’dir ve sınıflardaki öğrencilerin minimum yaşı 16’dır. Twin UK İngilizce dil okulu uzun dönem İngilizce programında dersler minimum 20 ders olup, öğrencinin seçimlerine göre ders programı sayısı artmaktadır. Eğitimin ilk günü yapılan değerlendirme sınavı sonrasında öğrenciler seviyelerine uygun sınıflarına yerleşirler. Okul öğrencilerinin ilerlemelerini gözlemlemek amacıyla iki haftada bir ve aylık olmak üzere seviye tespit sınavları yapmaktadır. Twin UK dil okulları uzun dönem İngilizce kursu hakkında detaylı bilgiyi gkr yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Sınırsız İngilizce dil Kursu

Twin UK dil okulu sınırsız İngilizce dil kursu uzun sürede bol bol tekrar yaparak İngilizce öğrenmek isteyen ve ekonomik bir bütçeyle hareket eden öğrenciler için tasarlanmıştır. Programın amacı öğrencilerin sınırsız derse girerek bol tekrarla İngilizce öğrenmesidir. Programda öğrenciler tek bir ücret ödeyerek istedikleri hafta, istedikleri yoğunlukta ders (IELTS, genel İngilizce, konuşma, iş İngilizcesi) alabilirler. Program Twin UK İngilizce dil okullarının diğer sınıfları gibi pazartesi günleri açılmaktadır. Twin UK Dil Okulları sınırsız İngilizce dil kursu için detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

IELTS Hazırlık Kursları

Twin UK İngilizce dil okulu, IELTS hazırlık kurslarını haftada altı saat sunmaktadır. IELTS hazırlık kursları genel İngilizce kursu ile birleştirilmektedir. Twin UK İngilizce dil okulu IELTS kursu için minimum yaş 16’dır ve IELTS sınıflarının maksimum öğrenci sayısı 18’dir. Kursun başlangıç tarihi ise her pazartesi günüdür. Öğrencilerin seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi için ilk gün değerlendirme sınavı yapılmaktadır. Öğrencilerin başarılarını ölçmek amacıyla çeşitli testler yapılır, değerlendirme sonrasında başarı belgelerini ya da katılım belgelerini alırlar. Twin UK İngilizce dil okullarında öğrenciler sadece derslerini öğrenmekle kalmaz şehrin ve ülkenin farklı yönlerini görmeleri için çeşitli ücretsiz sosyal aktivitelere de katılabilirler. Twin UK İngilizce Dil Okulları IELTS Hazırlık Kursları için detaylı bilgiyi gkr yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Öğretmenler için Teacher Training kursu

Twin UK dil okulu öğretmenler için teacher training kursu, İngilizce öğretmenlerine verilen bir kurstur. Bu kursta İngilizce öğretmenleri kendi uzmanlık alanlarına göre ders almaktadırlar. Kurs üniversite ve liselerde öğrenim veren İngilizce öğretmenleri için uygundur. IELTS sınav sonucu 4.5 ve üstü olan İngilizce öğretmenleri için uygun olup en az hafta 2 sürmektedir. Sınıflarda minimum yaş 21 olup maksimum öğrenci sayısı 15’tir. Öğretmenler için teacher training kursunu tamamlayan katılımcılara sertifikaları verilmektedir. Twin UK dil okulu öğretmenler için teacher training kursu ile ilgili detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

İş İngilizcesi Kursu

Twin UK İngilizce dil okulu iş İngilizcesi kursu iş yeri İngilizcesi becerilerini artırmak için açılan ve genel İngilizce derslerine ek olarak verilen bir kurstur. İş İngilizcesi dersleri akşam saatlerinde verilmekte ve kurs her pazartesi günü başlamaktadır. İş İngilizcesi kursunda sınıf mevcudu maksimum 18 ve öğrencilerin katılım yaşı minimum 18’dir. Kurslar haftada 4 saatten oluşmaktadır. İş İngilizcesi kursu başlangıcında öğrencileri seviyelerine uygun sınıflara yerleştirmek amacıyla seviye tespit sınavları yapılmaktadır. Güçlü ders içeriklerinin yanı sıra öğrenciler için farklı sosyal aktivite programları da yer almaktadır. Twin UK dil okulları iş İngilizcesi kursu için detaylı bilgiyi gkr yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Cambridge FCE Hazırlık Kursları

Cambridge FCE hazırlık kursları eğitim ve iş hayatında kendilerini geliştirmek isteyenler için en ideal seçenektir. Cambridge FCE hazırlık kursları için minimum yaş 16 ve sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 18’dir. Öğrenciler ilk gün yapılan değerlendirmeden sonra seviyelerine uygun sınıfa yerleştirilir. Kursta öğrencinin ilerlemesini gözlemlemek amacıyla testler uygulanmaktadır bunun yanı sıra bireysel değerlendirmeler de olacaktır. Kişinin bireysel olarak hangi konulara eğilmesi gerektiği bildirilecektir. Kurs süresi iki haftadır. Twin UK dil okulu Cambridge FCE hazırlık kursları için detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Twin Dil Okulları konaklama

Twin İngilizce Dil Okulları öğrencilerine üç farklı konaklama imkânı sağlamaktadır. Bu seçenekler aile yanı konaklama, öğrenci evleri ve öğrenci yurtlarıdır. Aile yanı konaklamalarda öğrenciler tek kişilik odalarda kalırlar. Sabah ve akşam yemekleri aile ile birlikte olmaktadır. Öğrenciler aile yanı konaklamalarda özel banyo ya da ortak kullanımlı seçeneklere sahiptirler.

Öğrenci evleri öğrencilerin bir apartman dairesindeki odaları paylaşmasıdır. Toplu taşıma ile ulaşımın kolay sağlandığı öğrenci evleri, şehir merkezindedir. Öğrenci evleri ücretsiz wifi kullanımı, televizyon, mutfak ve salondan oluşmaktadır.

Öğrenci yurtları ise oldukça konforludur. Bireysel özgürlüğüne düşkün öğrenciler için idealdir. Banyo ve mutfak alanlarının ortak kullanımı dışında oda içerisinde yer alan kişiye özel kullanımın olduğu bir çok yurt seçenekleri bulunmaktadır. Twin UK dil okullarının Londra kampüsü için Aldgate Residence, Southwork Residence, Holborn Residence, Bethnal Green Residence ve Willesden Residence yurt seçeneklerinden bazılarıdır.

Twin Londra dil okuluna ulaşım

İstanbul’dan Londra’ya günde yaklaşık 15 uçuş bulunmaktadır. Londra’nın Gatwick, Heathrow, Stansted ve Londra dışındaki Luton havaalanlarının hepsine uçuş bulunmakta ve uçuşlar yaklaşık 4 saat sürmektedir. Havalimanına gelen öğrenciler okulunun anlaşmalı servisi ile konaklayacakları adreslere gidebilirler. Dileyen öğrenciler toplu taşıma araçları (Metro ve otobüs) ile de konaklama adreslerine ulaşabilirler. Havalimanlarında ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Fakat Londra’da taksiler oldukça pahalıdır. Bu nedenle öğrencilerin toplu taşıma araçları ya da okul servislerini kullanmalarını tavsiye etmekteyiz.

Londra şehri içi ulaşımda metro ve otobüsler kullanılmaktadır. Londra metrosu çok geniş bir ağa sahiptir ve şehrin her yerine ulaşım sağlanabilmektedir. Dünya’nın en geniş metro ağlarından olduğu için ulaşımda en çok metro kullanılmaktadır. Otobüslerle aynı metro gibi her yere gidilebilmektedir. Metro ve otobüslerde “Oyster” adı verilen manyetik kartlar kullanılmaktadır. Okul Londra şehir merkezine sadece 15 dakika mesafededir. Bu sayede öğrenciler şehirde gezilip görülmesi gereken yerleri görme imkânına da sahip olacaklardır.

Twin UK dil okulu hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın