• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Twin English Centres, Eastbourne

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Twin English Centres, Eastbourne

Twin UK İngilizce dil okulları 1993 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da kurulmuştur. Okul, İngiltere’deki en eski ve köklü İngilizce dil okullarından biridir. Kurum 1996 yılından itibaren uluslararası öğrenciler için yaz okulları da sunmaya başladı. Twin UK dil okulları ikinci dil merkezlerini ise 2000 yılında Eastbourne’da kurmuştur.

Eastbourne, Londra merkezinin 87 km güneydoğusunda bulunmaktadır, Londra’ya yaklaşık 90 dakika uzaklıktadır. Şehrin nüfusu yaklaşık 90.000 civarındadır. Şehir gelir kaynağını denizcilik, turizm şekildeki İngilizce kursları tarafından sağlamaktadır. Eastbourne ılıman iklimi sayesinde pek çok turist ve öğrenci akımına uğramaktadır. Bunun yanı sıra şehirde eğlence ve kültür hayatı oldukça cazibelidir. Dört adet tiyatro salonu barındıran şehirde pek çok pub, club, açık hava konser alanları da bulunur.

Twin Uk Dil Okulları İngilizce programları
Genel İngilizce Kursu

Twin UK dil okulu genel İngilizce kursları sabah ve öğleden sonra sınıfları olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sınıflar 16 yaş ve üzeri için açılmakta olup sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 18’dir.Kurslar her pazartesi günü başlamaktadır. Derslerde içerik olarak konuşma-dinleme, okuma-yazma, dilbilgisi-kelime bilgisine odaklanmaktadır. Öğrenciler kursa başladıkları ilk gün, seviye tespit sınavından sonra seviyelerine uygun sınıflarına yerleştirilmektedir. Öğrencilerin dikkat etmesi gereken noktaları belirlemek için öğrencilere, iki haftada bir ve aylık olarak belirli testler yapılır. Twin Eastbourne İngilizce dil okulu, bunun yanı sıra öğrencilerin, ülke ve şehrin tanımaları için iki haftada bir sosyal etkinlik programını düzenlemektedir.

Twin UK Dil Okulları genel İngilizce programı hakkında detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Uzun Dönem İngilizce Kursu

Twin UK İngilizce dil okulu uzun dönem İngilizce programı, İngilizcesini belirli bir dönem boyunca geliştirmek isteyenler için ideal programdır. Kurs için minimum yaş 16’dır. Maksimum sınıf mevcudu ise 18’dir. Twin UK İngilizce dil okulu uzun dönem İngilizce programında dersler haftalık minimum 15 saat olup, istenildiği takdirde ders saati arttırılabilir. Eğitimin ilk günü yapılan değerlendirme sınavı ile öğrenciler sınav sonuçlarına uygun sınıflarına yerleştirilir. Okul, öğrencilerinin ilerlemelerini gözlemlemek amacıyla iki haftada bir ve aylık olmak üzere seviye tespit sınavları yapmaktadır.

Twin UK İngilizce Dil Okulları uzun dönem İngilizce kursu hakkında detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Sınırsız İngilizce dil Kursu

Twin UK İngilizce dil okulu sınırsız İngilizce dil kursunu tercih eden öğrenciler, eğitim almak istediği alanı seçerek (IELTS, genel İngilizce, konuşma, iş İngilizcesi), bu alanda sınırsız eğitim görme şansına sahiptirler. Ödenilen belirli bir miktar sonrası, öğrenciler istedikleri zaman kurs alma hakkına sahiptirler. Verilen kurs saatinde değişiklik olmamakla birlikte, kursa ne aralıklarla ve ne zaman katılacaklarını öğrencilerin kararındadır. Öğrenciler okulun ilk gün yapılan değerlendirme sınavı ile dil seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilir. Twin UK dil okulları sınırsız İngilizce kursu hakkında detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

IELTS Hazırlık Kursları

Twin UK İngilizce dil okulu IELTS hazırlık kursları haftalık 6 saatten oluşmaktadır. IELTS hazırlık kurslar genel İngilizce kursu ile birleştirebilir. Twin dil okulu IELTS kursu için minimum yaş 16 olup, maksimum öğrenci sayısı ise 18’dir. Kursun başlangıç tarihi ise hafta başlarıdır. İlk gün öğrencilere yapılan seviye tespit sınavıyla beraber öğrenciler sınav sonuçlarına uygun sınıflara yerleştirilir. Yapılan sınavlarla, başarı seviyeleri ölçülen öğrenciler sınav sonrası başarı belgeleri ve ya sınava katılım belgelerini alırlar. Bunun yanında öğrencilerin dil okuluna katıldıkları şehri veya ülkeyi daha yakından tanımaları açısından onlar için hazırlanan ücretsiz sosyal aktivitelere katılabilirler.

Twin UK dil okulları İngilizce IELTS hazırlık kursları için detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Öğretmenler için Teacher Training kursu

Twin UK teacher training kursu İngilizce öğretmenleri için verilen bir kurstur. İngilizce öğretmenleri bu kursta uzmanlık alanlarına uygun ders almaktadırlar. Kurs üniversite ve liselerde ders veren İngilizce öğretmenleri için uygundur. IELTS sınav sonucu 4,5 ve üstü İngilizce öğretmenleri için bu kurs iki haftalıktır. Kurslardaki minimum yaş 21 olup maksimum öğrenci sayısı ise 15’tir. Kurs sonunda katılımcılara, sertifikaları verilmektedir.

Twin UK teacher training kursu için detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

İş İngilizcesi Kursu

Twin UK dil okulu iş İngilizcesi Kursu, öğrencilerin iş için İngilizce becerilerini arttırmaya yönelik genel İngilizce kurslarına ek olarak verilen bir kurstur. İş İngilizcesi dersleri akşam saatlerinde verilmektedir. İş İngilizcesi kursu için minimum yaş 18 olup, maksimum sınıf mevcudu ise 18’dir. Her hafta başı olan iş İngilizcesi kursları haftalık 4 saatten oluşmaktadır. Öğrenciler ilk gün yapılan değerlendirme sınavından sonra seviyelerine uygun sınıfa yerleştirilmektedir. Eğitimin yanı sıra öğrencilerin İngilizce gelişimleri için farklı sosyal aktiviteler de düzenlenmektedir.

Twin UK Dil İş İngilizcesi kursu için detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Cambridge FCE Hazırlık Kursları

Cambridge FCE hazırlık kursları iş ve eğitim hayatında İngilizcelerini geliştirmek isteyenler için en ideal seçeneklerden birisidir. Cambridge FCE hazırlık kursları için minimum yaş 16’dır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 18 ‘dir. Okulun ilk günü yapılan değerlendirme sınavından sonra öğrenciler seviyelerine uygun sınıfa yerleştirilir. Öğrencilerin İngilizce ilerleme seviyelerini belirlemek amacıyla öğrencilere uygulanan testlerin yanında, öğrencilere bireysel değerlendirmelerde yapılır. Kişinin bireysel olarak hangi konulara yoğunlaşması gerektiği belirlenir ve bununla alakalı öğrenciye bilgi verilir. Kurs süresi iki haftadır.

Twin UK Dil Okulu Cambridge FCE hazırlık kursları için detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Twin Dil Okulları konaklama

Twin Dil Okulları öğrencilerine üç farklı konaklama imkânı sağlamaktadır. Bu seçenekler aile yanı konaklama, öğrenci evleri ve öğrenci yurtlarıdır. Aile yanı konaklamalarda öğrenciler tek kişilik odalarda kalırlar. Sabah ve akşam yemekleri aile ile birlikte yenmektedir. Aile yanı konaklamalarda özel banyo tuvaletli ve ortak tuvaletli konaklama seçenekleri mevcuttur. Öğrenci evlerinde ise, bir apartman dairesinden oluşan öğrenci evlerinde öğrenciler odaları paylaşmaktadır. Öğrenci evleri şehir merkezinde olup toplu taşımaya ulaşım mesafesindedir. Öğrenci yurtları oldukça konforludur ve odalarda küçük bir mutfak da bulunmaktadır. Güvenlik ücretsiz internet gibi özellikleri vardır. Maddi durumu diğerlerine göre daha iyi durumda olan öğrenciler, bireysel olarak daha

Twin UK Eastbourne dil okuluna ulaşım

Eastbourne şehrine ulaşmak için Londra Gatwick havaalanına uçuş en uygun seçenektir. Havaalanından şehre her 30 dakikada bir tren kalkmaktadır. Ayrıca havaalanından okulun ayarlayacağı taksi ile karşılama yapılmakta okula götürülmektedir. Okul şehir merkezindedir. Bu nedenle öğrenciler birçok restorana, alışveriş merkezi ve tiyatro salonları ve sahile rahatça ulaşabilirler. Eastbourne şehri ulaşım açısından rahat bir şehirdir. Şehir için otobüs tobüslerle ulaşım ekonomik olup, otobüs biletlerini otobüs şoförlerinden alabilecekleri gibi toplu taşıma kartı alabilirler. Toplu taşıma kartı daha ekonomiktir.

Twin UK dil okulları hakkında detaylı bilgiyi GKR yurtdışı eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın