• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Malvern House, Londra

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Malvern House, Londra

Sıcak bir karşılama ortamının bulunduğu Malvern House İngilizce dil okulu her yıl 100’ ün üzerinde farklı ülkeden yaklaşık 3000 öğrenciye dünyanın en ilginç ve güzel şehirlerinden biri olan Londra’da İngilizce dil eğitimi vermektedir. Londra’nın en ekonomik İngilizce kurslarında olan Malvern House İngilizce dil okulunda, genel İngilizceden iş İngilizcesine kadar çeşitli İngilizce kursları verilmektedir.

2000 yılında kurulan Malvern House İngilizce dil okulu, 2003’te British Council tarafından akredite edilmiştir. Yurtdışı dil eğitimi almak isteyen öğrencilere İngilizce eğitimi çok kültürlü ve dinamik bir atmosfer içinde vermektedir. Türk öğrencilerinde çokça tercih ettiği Malvern House İngilizce dil okulu farklı aksanlara sahip öğrencilere İngilizce dil eğitimi verme tecrübelidir. Malvern House İngilizce dil okulu öğrencilerin teorik bilgileri sosyal yaşamda pratik bilgiye dönüştürmeleri için dersler video gibi ders materyalleri eşliğinde işlenmektedir.

Malvern House İngilizce dil okulu Londra’nın merkezinde olması sebebiyle tüm otobüs hatlarına ve birçok metro istasyonuna beş dakikalık yürüme mesafesindedir. Okul, bulunduğu merkez onumuyla eğlence ve çeşitli aktivite alanlarına oldukça yakındır.

İngiltere’nin başkenti olan Londra yurtdışı İngilizce eğitiminde öğrencilerin en çok tercih ettiği popüler bir şehirdir. Londra gerek tarihi yapısı gerekse uzun yıllardır farklı din ve ırktan insanların ortak yaşadığı bir merkez olması ile zengin bir kültürel mirasa sahiptir. Yüzyıllar önce bir Roma şehri olarak kurulan Londra günümüzde İngiltere’nin ticari ve turistik bir merkezi haline gelmiştir. Londra’da ziyaret edilmesi gereken yerler arasında; Camden Pazarı, Oxford Sokak alışverişi, Conevt Garden, Soho-muhteşem barlar, Buckingham Sarayı, Parlamento binası, The London Eye, Borough pazarı-bir gurme dünyası, Londra Kulesi, ve Canary Wharf sayılabilir.

Malvern House İngilizce dil okulunda verilen kurslar

Malvern House İngilizce dil okulunda kurslara kayıt yaparken öğrencilere online seviye belirleme testi uygulanır. Malvern House, öğrencilerin kayıt aşamasında girdikleri online sınavdan aldığı puana göre hangi sınıfta İngilizce eğitim alacakları hakkında bilgilendirme mesajı göndermektedir. Öğrencilerin Malvern House İngilizce dil okuluna ilk geldikleri gün İngilizce seviyelerinin tam olarak belirlenebilmesi için ‘speaking’ sözlü sınavına da girmektedirler. Malvern House dil okulunda öğrencilerin İngilizcede kat ettikleri ilerlemeyi kontrol etmek için öğretmenler belirli sürelerle birebir görüşmeler yapmaktadırlar. Bu sayede öğrenciler eksiklerini tamamlayarak bir sonraki aşamaya aynı hataları tekrarlamadan kolaylıkla geçebilmektedirler.

Genel İngilizce

Malvern House İngilizce dil okulu genel İngilizce kursunda İngilizce konuşma, telaffuz, dinleme, okuma ve yazma odaklı temel İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Malvern House genel İngilizce derslerinde öğrencilerin İngilizceyi etkili ve akıcı konuşmaları hedeflenmektedir. Genel İngilizce kursunda dersler kurs kitapları üzerinden işlenmekle birlikte öğretmenin önerdiği çeşitli materyallerle de desteklenmektedir. Öğrencilerin dersleri tekrarlamaları için her hafta ödevler verilmektedir. Verilen ödevler öğretmenler tarafından kontrol edilerek öğrencilerin yaptıkları hatalar üzerine odaklanarak en kısa sürede hızlı bir gelişim göstermeleri amaçlanmaktadır. Malvern House genel İngilizce kursunda haftada 20 ders yapılmaktadır. Sınıfların maksimum 15 kişilik kapasitede olduğu kursa başlangıç seviyesinden ileri derece İngilizce seviyesinde olanlara kadar geniş öğrenci katılımı imkanı bulunmaktadır. Derslerin her pazartesi başladığı Malvern House genel İngilizce kursuna katılım yaşı en az 16 olarak belirlenmiştir. Malvern House genel İngilizce kursu öğrencilere temel İngilizcenin yanında gündelik İngilizce kullanabilme becerisi de kazandırmayı hedeflemektedir.

Yoğun veya süper yoğun genel İngilizce kursu

Malvern House genel İngilizce kursunda öğrencilerin İngilizceyi akıcı ve doğru kullanabilmeleri için gerekli olan İngilizce konuşma, yazma, okuma ve yazma konuları üzerine odaklı dersler işlenmektedir. Kurs sonunda öğrenciler İngilizceyi etkili ve akıcı konuşma becerisine sahip olmaktadır. Genel yoğun İngilizce kursunda haftada 25, süper yoğun genel İngilizce kursunda ise haftada 30 saat ders yapılmaktadır.

Özel grup İngilizce dersleri

Malvern House İngilizce dil okulunda isteyen öğrencilere birkaç öğrenci grubuyla birlikte ders alabilmektedirler. Bu programda grupta bulunan öğrencilerin İngilizce genel bilgileri dikkate alınarak en uygun ders programı hazırlanmaktadır. Sınıflarda bir veya daha fazla deneyimli öğretmenin ders verdiği kursta, haftalık birebir ders almak da mümkündür. Grup İngilizce kursunda öğrencilerin daha hızlı ilerlemeleri için dersler pratik ve teorik odaklı işlenmektedir. Malvern House genel İngilizce kursunda sınıflar maksimum 8 kişilik kapasitededir. Haftada grup derslerine ayrılmış 25 derse ek olarak isteyen öğrencilere haftada bir yarım saat birebir dersler verilmektedir. Grup İngilizce kursu sonunda öğrenciler;

Kısa sürede İngilizce öğrenmede en yüksek verimi almaktadır. Derslerde iletişim kurma üzerine yoğunlaşılan kursta öğrenciler İngilizceyi birçok alanda rahatlıkla kullanabilmektedirler.

İş İngilizcesi Kursu

Uluslararası iş camiasının iletişim dili olan İngilizce iş hayatında başarılı bir kariyer hedefi olan hemen herkesin konuşabilmesi gereken bir dildir. Malvern House İngilizce dil okulunun yenilikçi ve etkili İngilizce eğitimiyle kursa katılan öğrenciler kısa zamanda başarılı bir iş hayatı için gerekli donanıma kavuşmaktadırlar. İş İngilizcesi kursunda pratik İngilizcenin yanında öğrencilerin iş hayatında önemli olan e-mail vb. yazışma, İngilizce sunum ve iletişim kurma becerileri geliştirilmektedir. Malvern House İngilizce dil okulu iş İngilizcesi kursunda haftada 20 derse ek olarak isteyen öğrenciler için 5 ders de birebir olarak verilmektedir. Katılım yaşının en az 18 olarak belirlenmiştir.

Malvern House İngilizce dil okulu iş İngilizcesi kursu, kendi ülkesinde İngilizce bilgisi gerektiren işlerde çalışmak isteyenler, dünyanın İngilizce konuşulan herhangi bir ülkesinde çalışma hedefi olanlar, özgeçmişine kaliteli bir kurs adını eklemek isteyenler ve iş dünyasına atılmadan önce İngilizce sunum, görüşme ve yazışma eğitimleriyle iş hayatını deneyimlemek isteyenler için hazırlanmış ideal bir programdır.

Yoğun bire bir iş İngilizcesi kursu

Malvern House İngilizce dil okulu yoğun birebir iş İngilizcesi kursunda, iş alanlarında birçok konu üzerine odaklı dersler verilmektedir. İngilizce dil eğitimini kendi yetenek ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi şekilde analiz ederek almak isteyenler için Malvern House İngilizce dil okulu öğretmenleri en uygun programı hazırlamaktadır. Yoğun iş İngilizcesi kursunda öğretmeler birebir dersler verdikleri öğrencilerle iletişim kurarken birebir düzeltmeler yaparak daha hızlı bir gelişimin de önünü açmaktadırlar. Kurs sonunda öğrenciler özellikle İngilizce telaffuz, yazma ve konuşma konularına hakim olmakta ve bu beceri ile İngilizceyi kullanabilmek için önemli bir öğe olan özgüvene de sahip olmaktadırlar. Esnek bir ders programı olan kursta öğrenciler haftada en az 5 maksimum 30 ders alabilmektedir.

Özel kurslar

Malvern House özel kurslarında iş yaşamında İngilizce iletişim kurmak isteyenlerin İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeleri sağlanmaktadır. Malvern House özel kursları, İngilizceyi birçok alanda etkili ve akıcı konuşmak isteyenler, İngilizce yazışma, sunum ve görüşme teknikleri konularını iş öncesi deneyimlemek isteyenler, kariyer hedeflerine ulaşmada gerekli olan İngilizceyi büyük bir özgüvenle kullanabilmek isteyenler için hazırlanmış ideal programlardandır. Sınıfların maksimum 15 kişilik kapasitede olduğu kursta haftada toplam 25 ders yapılmaktadır.

Malvern House özel programı dahilinde seyahat acentelerinde veya hastane sektöründe çalışmak isteyenler hazırlanmış olan turizm İngilizcesi kursu ile öğrenciler İngilizce iletişim kurma becerilerini geliştirmekte ve pratik günlük yaşam İngilizcesini akıcı ve doğru bir telaffuzla kullanmaktadırlar.

Malvern House İngilizce dil okulu özel İngilizce kurslarında medya eğitimleri konulu dersler de verilmektedir. Bu kursta medya sektörü içerisine giren ve çoğunlukla İngilizce bilgisi gerektiren gazete, dergi veya radyo alanlarında çalışmak isteyenler gerekli İngilizce dil eğitimleri verilmektedir. Malvern House İngilizce dil okulu İngilizce medya eğitimi haftada toplam 25 ders olarak verilmektedir.

Sınava hazırlık kursları

Malvern House İngilizce dil okulu uzun yıllık deneyimleri ile öğrencilerine birçok sınav hazırlık programı eğitimleri vermektedir. Malvern House İngilizce dil okulu deneyimli ve akademik öğretmen kadrosu ile öğrencilerine İngilizce dilini akademik olarak kullanabilme becerisi kazandırmayı amaçlamaktadır. Sınavlara hazırlık kursu, eğitim dili İngilizce olan üniversitelere girmeyi planlayanlar, mesleğinde başarılı bir giriş yapmak isteyenler ve İngilizce dil seviyelerini gösterir bir sertifika almak isteyen öğrenciler için hazırlanmış ideal bir kurstur. Malvern House İngilizce dil okulu sınavlara hazırlık kursunda, IELTS, FCE ve CAE sınavlarına hazırlık dersleri verilmektedir.

IELTS sınava hazırlık kursu

IELTS, öğrencilerin İngilizce dinleme, yazma, okuma, dinleme ve konuşma becerilerinin yeterliliğini ölçen, her yıl 5 milyondan fazla kişinin girdiği uluslararası tanınırlığı olan bir sınavıdır. IELTS genelde eğitim dili İngilizce olan yüksekokul ve üniversitelere girmek isteyen öğrencilerden istenen bir sınavdır. Malvern House İngilizce dil okulu İngiltere üniversitelerine girmek isteyen öğrenciler için gerekli olan yoğun dersleri vermekte ve öğrencilerin en ısa zamanda amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Malvern House İngilizce dil okulu öğrencilerinin İngilizce seviyelerinin IELTS sınavı dersleri alabilecek kapasitede olup olmadığını belirlemek amacıyla kursa başlamadan önce seviye belirleme testi yapmaktadır. Malvern House İngilizce dil okulunda haftada toplam 25 ders verilmektedir.

Premier İngilizce kursu

Malvern House İngilizce dil okulunda genel İngilizce kursunun yanında isteyen öğrenciler iş İngilizcesi veya sınav İngilizcesi kurslarından birini seçebilmektedirler. Gkr danışmanlık olarak öğrencilerimizin doğru programı seçmelerine yardımcı olmaktayız. Genel İngilizce kursuna katılan öğrenciler İngilizceyi temel olarak geniş kapsamlı olarak öğrenerek bir üst aşama olan seçmeli kurslardan birini alarak özel alanlarda da İngilizce gelişimlerini hızlandırmaktadırlar. GKR

Malvern House İngilizce dil okulu premier İngilizce kursunda haftada toplam 40 ders verilmektedir. Malvern House Premier İngilizce kursuna katılan öğrenciler; sınıfta öğretmelerin rehberliğinde yoğun İngilizce dersleriyle maksimum verimi almaktadır. Gelecekteki kariyer hedeflerine odaklanarak başarılı ve hızlı bir biçimde İngilizce kullanabilme becerisi kazanmak isteyenler için özel olarak hazırlanmış ideal bir kurs olan premier İngilizce kursunda öğrenciler ihtiyaçlarına göre esnek seçenekler sunan kurslardan birini tercih edebilmektedirler.

Akademik sömestr kursu

Malvern House İngilizce dil okulu, akademik sömestr İngilizce kursu yoğun olarak genel İngilizce, iş İngilizcesi, sınav İngilizcesi veya mesleki İngilizce kurslarına katılmak isteyen öğrenciler için uygun bir programdır. Akademik sömestr İngilizce kursu öğrencilere 16 haftaya ek olarak herhangi bir transfer ücreti ödemeden birden çok kursa katılma imkanı sunmaktadır. Akademik sömestr İngilizce kursunda haftada toplam 30 ders yapılmaktadır.

Malvern House İngilizce dil okulu akademik İngilizce kursuna katılan öğrenciler, İngilizce bilgisi gerektiren sınav veya görüşmelerde başarıyı yakalama becerisine sahip olmaktadırlar. Bu kurs öğrencilere aynı zamanda yurtdışı eğitim programları ve altyapıları hakkında deneyim sahibi olma imkanı da sunmaktadır.

Malvern House İngilizce dil okulunda konaklama

Malvern House İngilizce dil okulu öğrencilerine aile yanı, yurt, paylaşmalı öğrenci evi ve hostel konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile yanı konaklama: Yurtdışı dil eğitimi almak isteyen ve ilk defa yurtdışına çıkacak olanlar rahat ve güvenli olan aile yanı konaklamayı seçmektedir. Malvern House İngilizce dil okulunda aile yanı konaklama evler bulundukları bölgeye göre çeşitlilik göstermektedir.

Homestay Zone 2: Malvern House İngilizce dil okulunda zone 2 deki aile evleri genellikle canlı ve hareketli Londra caddelerinin yakınında bulunmaktadır. Alışveriş merkezleri, kafeler ve barlar ve eğlence merkezleriyle çevrili merkezde öğrenciler güvenli ve rahat bir konaklama fırsatına sahip olmaktadır. Zone 2 bölgesindeki ailelerin evleri metro istasyonları ve diğer ulaşım araçlarına yakın mesafede yer almaktadır. Öğrenciler tek veya çift kişilik odalarda kalmaktadırlar. Öğrencilerin taleplerine göre yarım pansiyon, self catering ve oda - kahvaltı konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Öğrenciler haftada bir çamaşır yıkama hizmetinden faydalanabilmektedir. Aile yanı Zone 3 konaklamada ev sahipleri genelde genç ailelerden oluştuğu için öğrenciler tarafından çokça tercih edilmektedir. Londra’nın merkezine ulaşım kolayca gerçekleştirilebileceği evler, kafeler, barlar ve restoranlarla çevrili alanlarda yer almaktadır. Zone 3 bölgesindeki evlerde odalar tek veya çift kişilik olabilmektedir. Self catering, yatak-kahvaltı ve yarım pansiyon seçeneklerinin sunulduğu bu konaklama tipinde öğrenciler haftada bir çamaşır yıkama hizmetinden yaralanabilmektedir.

Aile yanı Zone 4 ve 5

4. ve 5. Bölgedeki ailelerin evleri Londra’nın merkezinden uzakta yer almaktadır. Güzel ve geniş evlerin olduğu bölge genellikle ulaşımı sorun etmeyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Şehir merkezinden uzakta olan evler doğanın yeşili ile iç içe bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Superior Aile yanı

Superior aile yanı konaklamada ailelerin evleri dekoru, odaları ve yüksek standartlarıyla lüks bir görünüme sahiptir. Zone 1 veya 2 bölgelerinde yer alan evler Londra’nın merkezinde bulunmaktadır. Banyoların ortak kullanıldığı bu tip konaklamada öğrencilerin kullanımı için ayrı banyo imkanı da olabilmektedir.

Nido Kings Cross öğrenci yurdu

Malvern House İngilizce dil okulunun yanı başında bulunan Nido Kings Cross öğrenci yurdu öğrencilere konforlu ve rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. İçerisinde kafe, spor salonu ve sinema odasının olduğu yurt, merkezdeki kafeler, restoranlar ve eğlence merkezlerine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Nido King Cross öğrenci yurdunda iki öğrenci bir odayı, banyoyu ve mutfağı paylaşımlı olarak kullanmaktadır. Öğrenciler belirli bir ücret karşılığı çamaşır yıkama hizmetinden faydalanabilmektedirler.

Öğrenci evi

Öğrencilerin bir daireyi birkaç kişiyle ortak kullandığı bu konaklama tipi özgürlüğünden vazgeçemeyen öğrenciler için idealdir. Öğrenci evi konaklamada her katta genelde 6 veya 9 oda bulunmaktadır. Tüm evlerin yemek salonu ve bahçesi bulunmaktadır. Öğrenci evleri genelde merkeze yakın olan Zone 2 bölgesinde yer almaktadır.

Malvern House Londra İngilizce dil okuluna ulaşım

Londra’da bulunan Malvern House İngilizce dil okulu Londra Gatwick, Heathrow, Stansted ve Luton havalimanlarından otobüs, tren veya özel taksi karşılaması ile ulaşmak mümkündür. Londra havalimanlarında özel taksi karşılaması talep eden öğrencileri varış terminalinde isimleri ile sürücüler karşılamakta ve taksi ile konaklayacakları ailelere götürmektedirler. İlk defa yurtdışına çıkacak öğrenciler için en güvenli ulaşım şekli taksi karşılamasıdır.

İstanbul’dan günde bir kaç uçuşun olduğu Londra Heathrow havalimanı Malvern House İngilizce dil okuluna ulaşımın en kolay olacağı havalimanıdır. Tren veya otobüs ile Londra’ya gitmek isteyen öğrenciler, havalimanından National Express veya Gatwick Express otobüs peronlarına veya tren istasyonuna geçmelidirler. Tren veya otobüs ile Londra’ya ulaşım taksi karşılamasından ucuz olmasına rağmen, Londra’ya vardıktan sonra tekrar taksiye binmeniz gerekeceği ve bavullarınızı araçtan araca taşımanız gerekeceğini unutmayınız.

Malvern House , Londra İngilizce dil okulumuz hakkında danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın