• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Kings Education, Bournemouth

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Kings Education,  Bournemouth

Kings Colleges İngilizce ve Amerika’daki merkezlerinde her yıl farklı ülkelerden binlerce öğrenciye İngilizce dil eğitimi veren uluslararası bir okul zinciridir. Kings Colleges’ın Amerika’da Boston ve Newyork; İngiltere’de Oxford, Bournemouth ve Londra’da dil okulları bulunmaktadır.

Kings Colleges İngilizce dil okulunda genel İngilizce, sınavlara hazırlık ve iş İngilizcesi gibi farklı birçok alanda kurslar verilmektedir. Bournemouth’da şehrin hareketli mekanlarına yakın bir alanda bulunan okulda öğrenciler hem şehrin güzelliklerini keşfedecek hem de İngiltere’nin sahil şehrinde kaliteli bir yurtdışı dil eğitimi alma imkanına sahip olacaktır.

Genelde sahili ve eğlencesi ile bilinen Bournemouth alışveriş ve gezilecek yerleri ile turistlerin ilgisini çeken birçok güzelliğe sahiptir. Bournemouth dil okullarının fazla olması sebebiyle hareketli bir öğrenci merkezi durumundadır. İngiltere’nin birçok şehrine nazaran daha ekonomik bir şehir olan Bournemouth, Londra’nın 90 mil güneyinde bulunmaktadır. Londra’ya trenle 1.5 saat uzaklıkta yer alan Bournemouth’dan diğer İngiltere şehirlerine ulaşım oldukça rahattır. Bournemouth şehri 19 yüzyıl Victorian tarzı mimarisi ile ziyaretçilerin beğenisi toplamaktadır.

Kings Colleges Bournemouth İngilizce dil okulunda verilen İngilizce kursları

Genel Standart İngilizce kursu Genel İngilizce kursları haftada 20 ders olarak verilmektedir. Genel İngilzice İngilizcesi pratik yapmak isteyenler için ideal bir kurstur. Dersler sabahtan veya öğleden sonra verilebilir. Genel İngilizce haricinde akademik İngilizce, IELTS sınava hazırlık ve iş İngilizcesi kursları da mevcuttur. Kings Colleges Bournemouth İngilizce dil okulunda öğrencilerine ihtiyaç ve isteklerine uygun farklı seviyelerde kurs seçenekleri sunmaktadır. Kings Colleges Bournemouth İngilizce dil okulu genel İngilizce kursunda yeni başlayanlar için yoğun ve süper yoğun kurslar verilmektedir.

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce kursu İngilizceyi kısa bir zaman içinde akıcı olarak kullanmak ve farklı durumlarda da İngilizce iletişim kurabilme becerisine sahip olmak isteyenler için hazırlanmış derslerden oluşmaktadır. Haftada 28 ders olarak verilir. 20 dersi genel İngilizce ve 8 dersi seçmeli İngilizce derslerinden oluşmaktadır. Yoğun İngilizce kursu eğitim süresi en az 2 haftadan oluşmaktadır. Sınıfların ortalama 14 kişilik olduğu kursta katılım yaşı en az 16 olarak belirlenmiştir. Kış dönemlerinde yaş ortalaması çok daha yüksektir. Yoğun İngilizce kursuna katılım için en düşük seviye elementary’dir.

Yoğun İngilizce kursunda İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimleri odaklı dersler verilmektedir. Kurs sonunda öğrenciler İngilizceyi rahatlıkla telaffuz ederek iletişim dili olarak kullanabilmektedirler.

Yoğun İngilizce kursu Kings Colleges İngilizce dil okulunun en popüler kursudur. Kısa dönem eğitim dahilinde verilen yoğun İngilizce kursunda öğrencilerin maksimum verimi almalarına yardımcı olacak şekilde dengeli bir program uygulanmaktadır.

İş İngilizcesi

Kings Colleges İngilizce dil okulu iş İngilizcesi kursunda, iş hayatında kariyerlerine ulaşmada İngilizceye ihtiyacı olan ve İngilizceyi birçok alanda kullanmak isteyenler için profesyonel mesleki İngilizce dersleri verilmektedir.

Kings Colleges Bournemouth İngilizce dil okulunda eğitim süresi en az 4 haftadan oluşmaktadır. Sınıfların maksimum 14 kişilik olduğu kursta haftada 28 ders / 21 saat işlenmektedir. İş İngilizcesi kursuna okulun belirlediği en az 4. seviye ve dengi olan lower intermediate seviyesinde olanların katılımı uygundur.

İş ve finans İngilizcesi kursunda genel İngilizce dersleri ile finans dalında verilen kurs kombine edilebilmektedir. Genel İngilizceye ek olarak alınan kursta öğrenciler Cambridge ICFE ve BEC sınavlarına da hazırlanabilecek İngilizce seviyesine ulaşmaktadır.

İş İngilizcesi kursunda haftada 20 derslik bölümde İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma, kavrama, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz eğitimleri verilmektedir. 20 derste alınan temel İngilizce dil becerileri derslerinin yanında 8 ders iş ve finans terminolojisi, rapor yazma, sunum yapma derslerine ayrılmaktadır. İş İngilizcesi kursunda öğrenciler Londra’da iş dünyasının önemli enstitüleri her iki haftada bir ziyaret edilmektedir.

Cambridge Sınavlarına hazırlık kursu

Cambridge FCE sınavı İngilizce yeterliliği ölçen, saygın bir sınavdır. Cambridge İngilizce sınavlarının dünya çapında akademik enstitülerde tanınırlığı bulunmaktadır. Cambridge sınavlarına hazırlık kursunda öğrenciler haftada 20 ders veya 28 derslik yoğun derslere katılabilmektedir.

Cambridge FCE İngilizce sınavları üniversite veya yüksek lisans eğitimi almak isteyenler veya İngilizce iletişim becerisi kazanarak iş hayatında başarılı bir kariyer hedefi olanlar için uygun ve birçok avantaj sağlamaktadır.

Cambridge CAE sınavlarına hazırlık kursu

Dünya çapında tanınırlığı olan ve birçok kurum tarafından kabul edilen bir sınav olan Cambridge CAE sınavı akademik çalışmalarda büyük avantaj sağlayan ileri seviye İngilizce bilgisi gerektirmektedir. Cambridge CAE sınavı kursu haftada 20 ders olarak alınabileceği gibi 28 derslik yoğun Sınava hazırlık kursunu da seçebilmektedirler. 5 bölümden oluşan Cambridge CAE sınavında öğrencilerin İngilizce okuma, yazma, İngilizce kullanma, dinleme ve konuşma odaklı sorular sorulmaktadır.

Kings Colleges Bournemouth İngilizce dil okulunda konaklama

Kings Colleges Bournemouth İngilizce dil okulu öğrencilerine 3 öğrenci yurdu, aile yanı ve sadece yaz aylarında İngilizce eğitim alan öğrencilerin kullanımına açılan üniversite yurtlarında konaklama imkanları sunmaktadır.

Aile yanı konaklama Kings Colleges Bournemouth İngilizce dil okulu öğrencilerine güvenli ve konforlu bir konaklama imkanı sağlamak için aileleri belirli standartlarda özenle seçmektedir. Düzenli olarak ziyaret edilen ailelerin standartları yerine getirip getirmediği kontrol edilerek kaliteli bir konaklama sağlamaktadır.

Kings Colleges Bournemouth İngilizce dil okulu ailelerle sıkı bir iletişim halinde olup öğrencilerini istek ve ihtiyaçlarına uygun ailelere kolayca yerleştirebilmektedir. Okul, ailelerin öğrenci ağırlamada gereken özeni göstermelerini sağalmak için düzenli kontrollerini yapmaktadırlar.

Aile yanı konaklamada kahvaltı ve akşam yemeklerinden oluşan yarım pansiyon, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden oluşan tam pansiyon hizmet seçenekleri bulunmaktadır. çift kişilik odalarda konaklama yaz mevsiminde bulunabilmektedir. Aile yanı konaklamada evler tam donanımlı, öğrenci ağırlayacak özelliklere sahiptir. Öğrencilerin çamaşırlarının haftada bir yıkandığı aile yanı konaklamada evler okula genellikle otobüsle 20 dakikalık mesafede bulunmaktadır.

Aile yanı konaklama ekstra Standart aile yanı konaklamadaki hizmetlerin ve imkanlarının yanında konfor, kişiye özel banyoların bulunduğu bu konaklama şeklinde öğrencilere çift kişilik yatağın bulunduğu modern döşenmiş odalarda ayrıca televizyon bulunmaktadır. Aile yanı ekstra konaklamada kahvaltı ve akşam yemeğinden oluşan yarım pansiyon ve üç öğünün verildiği tam pansiyon hizmet seçenekleri bulunmaktadır.

Kings Town Centre öğrenci yurdu Şehrin merkezinde yer alan Kings Town Centre öğrenci yurdu, okula ve sahile sadece 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Kings Town Centre öğrenci yurdu tarihi görünümlü geniş, yüksek kalitede konaklama hizmetinin verildiği bir binadadır. Yemek salonu ve öğrenci salonları öğrencilerin ortak kullanımına açık alanalardır.

Kings Town Centre öğrenci yurdunda tek ve çift kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Yurdun bulunduğu sitede öğrencilerin yararlanabileceği çamaşırhaneler bulunmaktadır. Paylaşımlı kullanılan alanların haftalık olarak temizliğinin yapıldığı yurtta self-catering anlayışı bulunmaktadır. Yurtta konaklayacak öğrencilerin en az 18 yaşında olması koşulu bulunmaktadır. Kings Charminster öğrenci yurdu Kings Charminster öğrenci yurdu yeni ve modern binasında kaliteli konaklama imkanı sunmaktadır. Renkli ve hareketli Charminster’a 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Birçok öğrencinin yaşadığı şehir olan Bournemouth’un en güzel mekanlarıyla çevrili bir alanda bulunan yurtta öğrenciler keyifli bir konaklama deneyimi yaşamaktadırlar.

Kings Charminster öğrenci yurdunda tek ve çift kişilik odalara ek olarak banyonun bulunduğu suti odalarda bulunmaktadır. Çamaşır yıkama hizmetinin verildiği yurtta konaklama şekli yarım pansiyondur. Kings Charminster öğrenci yurdunda konaklayacak öğrencilerin en az 16 yaşında olması koşulu bulunmaktadır.

Kings Colleges Bournemouth İngilizce dil okulumuza ulaşım,

Kings Colleges Bournemouth İngilizce dil okulumuza Londra Gatwick ve Heathrow havalimanlarından otobüs, tren veya özel taksi karşılaması ile ulaşmak mümkündür. İstanbul’dan günde bir kaç uçuşun olduğu Londra Gatwick ve Heathrow havalimanlarından özel taksi karşılaması talep eden öğrencilerimiz varış terminalinde isimleri ile sürücüler karşılamakta ve taksi ile konaklayacakları ailelere götürmektedirler. İlk defa yurtdışına çıkacak öğrenciler için en güvenli ulaşım şekli taksi karşılamasıdır. Tren veya Otobüs ile Bournemouth şehrine gitmek isteyen öğrenciler, havalimanından National Express otobüs peronlarına veya Tren istasyonuna geçmeli ve biletini alarak uygun tren veya otobüse binmelidirler. Tren ve otobüsler sizi şehir merkezinde indirecek, oradan bir taksi veya otobüs ile konaklayacağınız ailenin yanına gitmeniz gerekecektir. Tren veya otobüs ile Bournemouth’a ulaşım taksi karşılamasında % 60 ucuz olmasına rağmen, Bournemouth’a vardıktan sonra tekrar taksiye binmeniz gerekeceği ve bavullarınızı araçtan araca taşımanız gerekeceğini unutmayınız.

Kings Colleges İngilizce dil okulumuz ve Bournemouth’da İngilizce hakkında danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın