Embassy English, Brighton

  • Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Burslar
  • Teklif Al
GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Embassy English, Brighton

EMBASSY BRIGHTON İNGİLİZCE DİL OKULU

Dünyanın birçok ülkesinden gelen binlerce öğrenciye İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya’da İngilizce eğitimi veren Embassy okullarının İngiltere’de en şok tercih edilen merkezi canlı ve hareketli sahillerine bir liman kenti olan Brighton’dır.

Embassy Brighton İngilizce dil okulu geniş ve modern öğrenme materyallerinin olduğu, profesyonel öğretmen kadrosuyla öğrencilerle kaliteli ve etkili İngilizce eğitimi alabileceği bir merkezdir. Embassy Brighton İngilizce dil okulunda okurken hem İngilizcenizi geliştirecek hem de canlı, sanat aktiviteleri ve şehir turlarıyla Brighton’ı İngilizce pratik yaparak keşfedeceksiniz.

Brighton’da öğrenciler İngilizce dil eğitimini dersin dışında da eğlenceli faaliyetler eşliğinde de devam ettirebilmektedirler. Londra’ya trenle sadece bir saat uzaklıkta olan Brighton hem doğası hem insanlarıyla İngiltere’de İngilizce dil eğitimi için seçilecek en ideal şehirlerden biridir.

İngiltere’nin en büyük İngilizce dil okullarından biri olan Embassy Brighton İngilizce dil okulu; ücretsiz kablosuz internet erişimi, geniş ve konforlu öğrenci salonları, interaktif beyaz tahtaların olduğu modern sınıfları, üniversiteye başvuru danışmanlığı, kafeterya ve doktor hizmeti ile öğrencilerine İngiltere’de dil eğitimleri süresince samimi ve modern bir atmosfer içerisinde kaliteli eğitim imkanı sağlamaktadır. Embassy Brighton İngilizce dil okulu yoğun İngilizce kurslarının dahilinde düzenli olarak sosyal aktiviteler düzenleyerek öğrencilerin kısa sürede birbirleriyle kaynaşarak uluslararası bir ortamda sosyalleşmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Hafta sonları belirli tarihlerde İngiltere ve Avrupa turları da düzenlenmektedir.

Brighton, Londra’ya direkt tren hattı ve 60 dakikalık seyahat süresi ile bir çok öğrencinin Londra’nın keşmekeşinden uzakta eğitim almak için tercih ettiği şehirdir. Yüksek ve kaliteli yaşam standarttı, makul yaşam masrafları ile öğrencilerin gözde sahil beldesi olan Brighton yaz ve kış dönemlerinde İngilizce öğrenebileceğiniz şirin bir sahil kasabasıdır.

Embassy Brighton İngilizce dil okulunda verilen İngilizce kurslar
Genel İngilizce

Embassy Brighton İngilizce dil okulu genel İngilizce kursunda İngilizce temel dil becerilerinden olan İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine odaklı dersler işlenmektedir. İngilizceyi kısa sürede gündelik hayatta iletişim dili olarak kullanmak isteyenler için ideal derslerin bulunduğu genel İngilizce kursu sonunda öğrenciler İngilizce altyapılarını güçlendirerek bir üst seviyede İngilizce dersleri alabilecek beceriye sahip olmaktadır.

Embassy Brighton İngilizce dil okulu genel İngilizce kursunda haftada 20 dersten oluşan standart İngilizce ve 28 dersten oluşan yoğun İngilizce programları bulunmaktadır.

Yoğun genel İngilizce kursunda öğrenciler İngilizcelerini geliştirmek isteyen özel alanlarda seçmeli ders alabilmektedirler. Yoğun İngilizce kursu seçmeli dersleri kaliteli ve deneyimli öğretmenleri ile verilmektedir. Embassy Brighton İngilizce dil okulu öğrencilerine okula geldikleri ilk gün seviye tespit sınavı yapmaktadır. Bu sayede öğrenciler seviyelerine en uygun kursa katılarak en yüksek verimi alma imkanına sahip olmaktadır.

Embassy Brighton İngilizce dil okulu genel İngilizce kursunda eğitim süresi 2 ile 52 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Genel İngilizce kursunda her ders 50’şer dakikadan oluşmaktadır. Embassy Brighton Genel İngilizce kurslarımız hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için temel İngilizce kursu

Embassy Brighton İngilizce dil okulu yeni başlayanlar temel İngilizce kursunda öğrencilere İngilizceyi temelden başlayarak öğretmeyi amaçlayan ve öğrencilerin kısa sürede İngilizceyi güvenle kullanmaya başlamalarını sağlamaktadır.

Embassy Brighton İngilizce dil okulu temel İngilizce kursunda dersler kolay anlaşılabilecek seviyede ve hızda işlenmektedir. Temel İngilizce kursuna giriş seviyesinde İngilizce bilenler ve hiç bilmeyen öğrencilerin katılımı uygundur. Temel İngilizce programına katılan öğrenciler dersleri düzenli takip ettikleri takdirde sadece birkaç hafta içinde İngilizceyi iletişim dili olarak kullanmaya başlayabilmektedirler.

İngilizce cümle kurma, konuşma, dinleme, okuma ve yazma konularında yoğun derslerin işlendiği Embassy Brighton temel İngilizce kursunda ayrıca detaylı olarak İngilizce dil bilgisi ve kelime bilgisi konuları ele alınmaktadır. Embassy Brighton İngilizce dil okulu temel İngilizce kursunda öğrenciler düzenli olarak deneme sınavlarına girmektedirler.

Haftada 28/ 23 saatlik dersten oluşan temel İngilizce kursu sabah veya öğleden sonra alınabilmektedir. Her dersin 50’şer dakikadan oluştuğu kursta eğitim süresi 20 ve 6 hafta arasında değişmektedir. Embassy Brighton temel İngilizce kursu sonunda öğrencilere İngilizce dil seviyelerini gösteren sertifikalar verilmektedir. Sertifikaya azılacak seviye kursta yapılan testler ve kısa sınavlar ile belirlenmektedir.

İş İngilizcesi

Embassy Brighton İngilizce dil okulu iş İngilizcesi kursu, günümüzde hızla ilerleyen ve değişen global dünyanın dili olan İngilizceyi iş hayatlarında profesyonel olarak kullanmak isteyenler için hazırlanmış ideal bir kurstur. Embassy Brighton iş İngilizcesi kursunda, öğrencilere iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları İngilizce sunum, toplantı, rapor yazma, mail yazma ve telefonla iletişim gibi önemli konularda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.

Embassy Brighton İngilizce dil okulu iş İngilizcesi kursu haftada 20 dersten oluşan genel İngilizce kursunun yanında haftada 8 ders olarak alınabilmektedir. Haftada toplam 28 ders / 23 saatten oluşan kursta her ders 50’şer dakikadan oluşmaktadır. Embassy Brighton iş İngilizcesi kursuna katılım için orta (intermediate B1) seviyesinde İngilizce bilgisi gerekmektedir. Embassy Brighton İngilizce dil okulu iş İngilizcesi kursu eğitim süresi 2 ile 12 hafta arasında değişmektedir. Kurs sonunda öğrencilere sertifika verilmektedir. Embassy Brighton iş İngilizce kurslarımız hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akademik yıl ve sömestr İngilizce dil kursu

Embassy Brighton İngilizce dil okulu akademik yıl ve sömestr İngilizce kursu, İngilizce eğitim veren üniversite ve kolejlere kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler için düzenlenmiş olup, öğrencilerin akademik eğitim hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları tüm İngilizce beceriler kazandırılmaktadır. Öğrenciler, özgeçmişlerine ekleyebilecekleri bu programda, İngilizce dil becerilerini tüm yönleriyle geliştirme fırsatına sahip olurlar. Kursa İngilizce dil seviyesi en az Pre-Intermediate (orta-altı) olan öğrenciler kabul edilmektedir. Embassy Brighton İngilizce dil okulu akademik yıl ve sömestr programına başvuran öğrencilere öncelikle İngilizce seviye tespit sınavı uygulanmaktadır. Seviye tespit sınavının sonucuna göre öğrenciler uygun sınıflara yerleştirilmektedirler. Üniversite tarzı eğitimi benimseyen kurs, her dönem belli başlangıç (Eylül, Ocak, Nisan, Temmuz) tarihlerine sahiptir. Öğrenciler kurs sonuna kadar aynı grupla eğitim görür ve kurs arasında öğrenci kaydı kabul edilmez.

Akademik yıl ve sömestr İngilizce dil kursunda öğrenciler, eğitmenler tarafından düzenli olarak takip edilerek eksiklikleri ve ihtiyaçları giderilmektedir. Eğitimler haftada 20 standart ders veya 28 yoğun (20 ders genel İngilizce ve 8 ders seçmeli) ders olarak iki seçenekte verilmektedir. 28 yoğun dersin içerisinde bulunan seçmeli dersler arasında mesleki iletişim, sınav hazırlığı, telaffuz, kelime bilgisi, sunum ve araştırma becerileri bulunmaktadır. Embassy Brighton İngilizce dil okulunda akademik yıl ve sömestr İngilizce dil kursu bir yıllık alınabileceği gibi 1, 2, 3 dönemlik olarak da alınabilmektedir. Programda öğrencilerin seçecekleri üniversite, kolej ve bölüm ile alakalı ücretsiz akademik danışmanlık hizmeti de verilmektedir. Derslerin 50 dakika sürdüğü kursta, eğitimler sabah veya öğlen alınabileceği gibi beraber de alınabilmektedir.

Cambridge FCE sınava hazırlık kursu

Cambridge FCE (First Certificate in English , eğitim hayatında İngiltere diğer ülkelerde kabul edilen ve başarılı olan bireylerin upper intermediate seviyesinde olduğunu gösteren bir sınavdır. FCE sınavına katılacak adayların tüm İngilizce dil becerilerine sahip olması gerekmektedir. 5 bölümden oluşan FCE sınavı toplam 4 saat sürmektedir.

Embassy Brighton İngilizce dil okulu Cambridge İngilizce dil okulu FCE sınava hazırlık kursu öğrencilerin; İngilizce dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Embassy Brighton İngilizce dil okulu öğretmenlerin öğrencilerin İngilizcede eksik olduğu konularda yardımcı olarak kendi çalışma programlarını hazırlamalarını sağlamaktadırlar.

Embassy Brighton İngilizce dil okulu Cambridge FCE sınava hazırlık kursu İngilizce Intermediate seviyesinde olanların katılımına uygun programları içermektedir. Eğitim süresinin 9 ile 10 hafta arasında değişiklik gösterdiği sınava hazırlık kursunda dersler 50 ‘şer dakikadan oluşmaktadır. İsteyen öğrencilerin sabah veya öğleden sonra alabileceği bu kursta haftada toplam 23 saat ders verilmektedir.

IELTS sınavı hazırlık kursu

IETLS, dünyanın birçok ülkesindeki üniversite ve kurum tarafından tanınırlığı bulunan, geniş bir saygınlık alanına sahip, dünyanın farklı ülkelerinden her yıl bir milyonun üzerinde adayın katıldığı genel ve akademik İngilizce yeterliliğini ölçen önemli bir sınavdır. Birçok üniversite öğrencilerden IELTS’ den 6.0 veya 6.5 puan ve üzeri bir skor istemektedir.

İngiltere’de, Kanada, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve ABD’de 380’in üzerinde üniversite ve kolejlerde kabul edilen bir sınav olan IELTS ayrıca dünyadaki profesyonel enstitüler ve göçmenlik kurumları tarafından da kabul edilmekte olan bir sınavdır.

Embassy Brighton İngilizce dil okulu IELTS sınava hazırlık kursunda eğitim süresi 4 haftadan oluşmaktadır. İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma, telaffuz, dilbilgisi ve kelime bilgisi eğitimlerinin verildiği IELTS sınava hazırlık kursunda dersleri düzenli olarak takip eden öğrenciler sınavda yüksek puan alma becerisine sahip olmaktadır. Embassy Brighton İngilizce dil okulu IELTS sınavı hazırlık kursunda öğrenciler düzenli olarak deneme sınavlarına girmektedir. Derslerin 50’şer dakikadan oluştuğu IELTS hazırlık kursu sabah veya öğleden sonra alınabilmektedir.

Embassy Brighton İngilizce dil okulunda konaklama

Embassy Brighton İngilizce dil okulu öğrencilerine öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama hizmeti sunmaktadır.

Öğrenci yurdu: Embassy Brighton İngilizce dil okulu öğrencilerinin İngilizce dil eğitimi aldıkları süre boyunca kalabilecekleri Brighton’da bulunan öğrenci yurtlarında self catering hizmet verilmektedir. Okulun hemen yan binasındaki yurtta tek veya paylaşımlı çift kişilik banyolu oda seçenekleri bulunmaktadır. Tüm odalarda banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

Aile yanı konaklama: Aile yanı konaklama eğitim alınacak ülkenin ve şehrin dili ve kültürünü ev yaşamının doğal işleyişi içinde öğrenip deneyimlemek isteyenler için seçilecek en uygun konaklamadır. Embassy Brighton İngilizce dil okulunun seçtiği ailelerin evleri ulaşım hatlarına yakın mesafede bulunmaktadır ve okula otobüsle 20 veya 45 dakikalık uzaklıkta bulunabilmektedir. Haftada 14 öğün yemeğin verildiği aile yanı konaklamada kahvaltı ve akşam yemeğinden oluşan yarım pansiyon hizmet verilmektedir.

Aile yanı konaklama evlerinde tek ve çift kişilik oda seçenekleri bulunmaktadır. Embassy Brighton İngilizce dil okulunun birlikte çalıştığı ailelerde konaklayacak öğrenciler 18 yaş ve üzerinde ise sadece kahvaltı ve oda hizmeti alabilmektedirler.

Embassy Brighton İngilizce dil okulumuza ulaşım,

Embassy Brighton İngilizce dil okulumuza Londra Gatwick ve Heathrow havalimanlarından otobüs, tren veya özel taksi karşılaması ile ulaşmak mümkündür. İstanbul’dan günde bir kaç uçuşun olduğu Londra Gatwick ve Heathrow havalimanlarından özel taksi karşılaması talep eden öğrencilerimiz varış terminalinde isimleri ile sürücüler karşılamakta ve taksi ile konaklayacakları ailelere götürmektedirler. İlk defa yurtdışına çıkacak öğrenciler için en güvenli ulaşım şekli taksi karşılamasıdır. Tren veya otobüs ile Brighton şehrine gitmek isteyen öğrenciler, havalimanından National Express otobüs peronlarına veya Tren istasyonuna geçmeli ve biletini alarak uygun tren veya otobüse binmelidirler. Tren ve otobüsler sizi şehir merkezinde indirecek, oradan bir taksi veya otobüs ile konaklayacağınız ailenin yanına gitmeniz gerekecektir. Tren veya otobüs ile Brighton’a ulaşım taksi karşılamasında ucuz olmasına rağmen, Brighton’a vardıktan sonra tekrar taksiye binmeniz gerekeceği ve bavullarınızı araçtan araca taşımanız gerekeceğini unutmayınız.

Embassy Brighton İngilizce dil okulumuz ve Brighton’da İngilizce hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın