Sınırsız İngilizce Kursu...

Sınırsız İngilizce Kursu...

Sınırsız İngilizce Kursu...

Sınırsız İngilizce Kursu...

11.05.2016 12:18:11 tarihinde eklenmiştir

Twin UK dil okullarının sınırsız İngilizce kurs seçeneği ile istediğiniz yoğunlukta ve saatte İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

Twin UK dil okulları Sınırsız İngilizce kursu ile öğrencilere bulunmaz bir fırsat sunuyor. Sınırsız İngilizce kursu ile öğrenciler ders yoğunluğunu, ders sayısını ve saatini kendilerinin belirleyebileceği İngilizce öğrenme imkanına sahipler. Öğrencilerin istedikleri eğitim programını, istedikleri zaman alabilecekleri bu kurs ile İngilizce öğrenmek artık kolay hale geliyor.

Sınırsız İngilizce kursu programıyla, genel İngilizce, iş için İngilizce, IELTS sınavlarına hazırlık ve konuşma sınıfları gibi birçok eğitim seçeneğini ders programını kendiniz belirleyerek alabiliyorsunuz.

Twin UK dil okulları, sunmuş olduğu sınırsız İngilizce kurs programının yanında, eksiklerinizi tam olarak belirlemek ve başarılarını ölçmek için size periyodik aralıklarla sınavlar düzenler. Kurslarını tamamlayan öğrencilerine başarı belgeleri sunmaktadır.

Twin UK dil okullarında sınırsız İngilizce kursunu tercih ederek haftalık 31 saate kadar, ders programınıza ve eğitim içeriğinize sınır koymadan İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Haftalık 345 GBP ödeyerek, 95 GBP tasarruf edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için GKR yurtdışı eğitim danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışında Üniversiteler

Yurtdışında Master

Yurtdışı Sertifika Programları

Vize Danışmanlığı


Top
  • Bizi takip edin
  • GKR Yurtdışı Eğitim