London School of English Canterbury okulunda 30 yaş ve üstü öğrencilere özel genel İngilizce
London School of English Canterbury okulunda 30 yaş ve üstü öğrencilere genel İngilizce…

London School of English Canterbury okulu 30 ve üzeri yaş gruplarına özel sınıf açarak genel İngilizce eğitimi sunmaktadır. Katılımcılar kendi yaş gruplarıyla ve kendi kültürel seviyelerine uygun kişilerle eğitim almaktadırlar.

Kursta eğitimler maksimum 6 kişilik sınıflarda işlenmekte ve minimum orta altı (Pre-Intermediate) seviyesinde olan kişiler kabul edilmektedir. London School of English Canterbury genel İngilizce kursunda haftalık 22 saat sınıfta ders işlenmekte ve derslerde katılımcılar İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi iletişim becerilerini geliştirmektedirler. Hafta içi her gün işlenen dersler sabah 08.45’te başlamakta ve öğleden sonra 15.15’e kadar sürmektedir.

London School of English Canterbury okulunda 30 yaş ve üzeri genel İngilizce kursunda 4 haftaya kadar kayıtlarda eğitimlerin haftalık ücreti 595 GBP ve 8 haftaya kadar kayıtlarda haftalık ücret 550 GBP’den oluşmaktadır. Genel İngilizce kurslarına yıl boyunca herhangi bir pazartesi (Resmi tatiller hariç) katılım mümkündür.

London School of English Canterbury okulunda 30 yaş ve üzeri genel İngilizce kursları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.