Yurtdışı Eğitim Fırsat ve Kampanyalar
Hult International Business School’dan öğrencilere Master Class dersi…

Hult International Business School’un 14 Mayıs günü İstanbul’da, Prof. Chris Kinsville-Heyne’nin "Presenting yourself in a Global Economy: Getting the Message Right - First Time" konulu Master Class dersine tüm öğrencileri davet ederiz.

Hult International Business School’un, uluslararası öğrencilere eğitim sistemini tanıtmak amacıyla 14 Mayıs günü İstanbul’da bulunacak ve kayıt yaptırıp etkinliğe katılan öğrencilere okulun önde gelen profesörlerinden Chris Kinsville-Heyne yaklaşık 1 buçuk saat boyunca "Presenting yourself in a Global Economy: Getting the Message Right - First Time" adlı bir master class dersi verecektir.

Ders bitiminden sonra yapılacak olan oturumda öğrenciler, okulun yetkilileri ve aday öğrencilerle iletişim kurma fırsatı yakalayacaklardır.

Program:

  • - 18:00 - 18:30: Kayıt işlemleri
  • - 18:30 - 20:00: Prof. Chris Kinsville-Heyne dersi ve soru/cevap oturumu
  • - 20:00 - 21:00: Oturum/ Aperatifler

Prof. Chris Kinsville-Heyne:Çeşitli deneyimlerle şekillenen akademik hayatı boyunca Profesör Chris, İngiliz bir subay olarak Yugoslavya’daki iç savaşın son aylarında, “Mobile News Team” kurmuş ve böylece dünyada milyonlarca insana savaşın görüntülerini ve raporlarını sunmuştur. Kısa bir dönem Bosna’da NATO sözcüsü olarak görev yapmıştır. C3I Stratejik Çözümler Genel Müdürü olarak, birkaç dünya liderine nasıl stratejik mesaj oluşturmaları gerektiğini ve onları kitlelere ve ülkelerine nasıl ulaştırmaları gerektiği konusunda eğitimler vermiştir. Ayrıca, Kriz İletişimi ve Kriz Yönetimi üzerine kaleme aldığı yazıları pek çok profesyonel ve akademik yayınlarda yer almıştır. Prof. Chris günümüzde halen Libya’da Ulusal Geçiş Konseyi ve AB Stratejik İletişim danışmanıdır.

Etkinlik yer ve tarihi:

  • ELITE WORLD ISTANBUL HOTEL
  • MAY 14, 2015. 6:00 PM - 9:30 PM

Başvuru: Master class başvurusunu linkine yapabilirsiniz. Seminer İngilizce verilecektir.