Genç kreatifler için Londra moda tasarım ve sanat yaz okulu...

Genç kreatifler için Londra moda tasarım ve sanat yaz okulu...

Genç kreatifler için Londra moda tasarım ve sanat yaz okulu...

Genç kreatifler için Londra moda tasarım ve sanat yaz okulu...

20.03.2014 00:00:00 tarihinde eklenmiştir

University of Arts London İngilizce dil bölümü ve Central Saint Martins Londra moda okulunun ortak düzenlediği yaz okulunda 13 - 17 yaş arası genç kreatifler English Plus Art & Design veya English Plus Fashion Design & Styling Workshoplara katılabilecekler.

13 Temmuz 2014’de başlayacak ve iki hafta sürecek programda konaklama Londra’da okul yurdunda paylaşımlı odalarda verilecek. Programa katılacak öğrencilerin başlangıç seviyesini tamamlamış olması gerekiyor.

English Plus Art & Design Workshop ’da İngilizce dil eğitimi University of Arts’ın dil bölümü uzmanları tarafından verilirken, Art and Design dersleri

Central Saint Martins eğitmenleri tarafından verilecek. Workshopta çizim, Yaşam stili, tonlama, Kolaj, Baskı teknikleri, Renk Teorisi, boyama, heykel çalışmaları üzerine konular işlenecektir.

English Plus Fashion Design and Styling Workshop ‘da İngilizce dil eğitimi University of Arts’ın dil bölümü uzmanları tarafından verilirken, Art and Design dersleri

Central Saint Martins eğitmenleri tarafından verilecek. Workshop ‘ta çizim teknikleri, araştırma uygulamaları, moda İllüstrasyonu, giysilerde kolaj ve baskı uygulamaları, Stil, Moda fotoğraf çekip uygulamaları konuları işlenmektedir.

13 - 17 Temmuz arasında düzenlenecek programda hafta sonu Londra müze gezileri ve Central Saint Martins College ziyaretleri de programa dahildir. Kısıtlı kontenjanı olan bu programa katılmak için sizde acele edin.

University of Arts London, moda tasarım ve sanat yaz okulu programları ve Londra’da eğitim hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışında Üniversiteler

Yurtdışında Master

Yurtdışı Sertifika Programları

Vize Danışmanlığı


Top
  • Bizi takip edin
  • GKR Yurtdışı Eğitim