Yurtdışı Eğitim Fırsat ve Kampanyalar

İngiltere, Bournemouth’da bulunan BBSI (Bournemouth Business School International) okulunda İngilizce, İş İngilizcesi, Sertifika, Foundation ve Pre-Master kurslarına 14.Nisan.4014 tarihine kadar başlayan Türk öğrencilere % 15 indirim.

HABER METNİ: İngiltere, Bournemouth’da bulunan BBSI (Bournemouth Business School International) okulunda İngilizce, İş İngilizcesi, Sertifika, Foundation ve Pre-Master kurslarına 14.Nisan.4014 tarihine kadar başlayan Türk öğrencilere % 15 indirim.

BBSI (Bournemouth Business School International)’da verilen sertifika ve Diploma programları;

Certificate in Management & Business Administration ve Diploma in Management & Business Administration,

Certificate in Marketing, Advertising & Public Relations ve Diploma in Marketing, Advertising & Public Relations,

Certificate in Finance & Financial Services, Higher-Certificate in Finance & Financial Services ve Diploma in Finance & Financial Services

Certificate in Hospitality Management & Tourism ve Diploma in Hospitality Management & Tourism

Certificate in Legal Studies, Higher-Certificate in Legal Studies ve Diploma in Legal Studies

Certificate in Science, Mathematics & IT, Higher-Certificate in Science, Mathematics & IT ve Diploma in Science, Mathematics & IT

6.Ocak.2014 - 14.Nisan.2014 arasında eğitim alacak öğrenciler için geçerli olacak indirim için sizde bir an önce kaydınız yaptırın. BBSI (Bournemouth Business School International) okulunda İngilizce, İş İngilizcesi, Sertifika, Foundation ve Pre-Master kursları hakkında bilgi almak için lütfen danışmanlarımıza başvurunuz.