Amerika’da Petrol ve Doğalgaz endüstrisi çalışanları için İngilizce kursları…
Zoni Language Center’dan Petrol ve Gaz Endüstrisi için profesyonel İngilizce…

Zoni Language Center İngilizce dil okulunda, Petrol, Gaz ve Yağ endüstrilerinde çalışanlara ve işverenlere 4 haftalık İngilizce kursu…

Petrol, Gaz ve Yağ Endüstrisi için Profesyonel İngilizce kursu, çalışma yaşamında etkin iletişimi sağlamak için ihtiyaç duyulan teknik ve ticari İngilizce bilgisini üzerine eğitim sunmaktadır. Katılımcılar, sektöre ait İngilizce kelime bilgisinin yanı sıra, dinleme, konuşma ve pratik yapma senaryoları gibi eğitimler almaktadırlar. Kurs 4 hafta sürmekte ve haftalık 30 saat (15 saat genel İngilizce ve 15 saat Petrol ve Gaz endüstrisi İngilizcesi) eğitim verilmektedir. Zoni Language Center İngilizce dil okulunun sunduğu bu kursa katılmak isteyen adayların en az orta (Intermediate) seviyede İngilizceye sahip olmaları gerekmektedir.

Petrol ve Gaz Endüstrisi kursu müfredatı yerbilimleri, proje yönetimi, ekonomi, petrofizik, sondaj, üretim ve rezervuar mühendisliği gibi geniş konuları kapsamaktadır. Eğitimler Petrol Jeolojisi, Petrol ve Gaz Mühendisliği ve Petrol ve Gaz İşletme Yönetimi adları altında 3 bölümde sunulmaktadır.

Zoni Language Center İngilizce dil okulu Petrol, Gaz ve Yağ Endüstrileri için Profesyonel İngilizce kursu hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.