,
University of Massachusetts Master hazırlık programları

University of Massachusetts Boston, Boston şehrindeki tek devlet üniversitesidir. 9 fakültesi ile Massachusetts eyaletindeki ilk 20 üniversite arasındadır. Liberal Arts, Matematik ve Fen bilimleri üniversitenin en başarılı olduğu bölümlerdedir. Amerika’daki bu seçkin üniversiteye giriş bir çok lisan mezunu için gerek not ortalaması, gerek İngilizce bilgisi gerekse yüksek GRE sonucu gerektirdiği için çok zorudur.

University of Massachusetts Boston ‘ın sunduğu Master hazırlık (pre-master) programı ile GRE ve TOEFL sınavına girmeden Türkiye’deki lisans not ortalamanıza takılmadan University of Massachusetts Boston’da master yapmanız mümkün olacaktır. Ocak, Mayıs, Ağustos dönemlerinde başlayan 6 ay süren bu master hazırlık programı ile University of Massachusetts Boston’daki masterınız 2.5 yıl sürmektedir.

University of Massachusetts, Boston pre master programı ile geçiş yapabileceğiniz Master programları;

MSPA International Relations, MS Conflict Resolution,Energy, Quality Control, Medical Devises, Environmental, Safety & Health Administration, Testing, Inspection, Network Administrator, Web Development, System Administrator, System Analyst, Database Administrator, Information technology, Support Technician, Computer Help Desk,

University of Massachusetts, Boston pre-master ve master başvuruları hakkında bilgi almak için lütfen danışmanlarımıza başvurunuz.