Yurtdışı Eğitim Fırsat ve Kampanyalar
New York’da İngilizce. International House New York okulunda indirim... İlk 100 öğrenciye haftalık İngilizce kursu haftalık sadece 100 USD

New York’da İngilizce. International House New York İngilizce dil okulunda yılın ilk indirim kampanyası. NY’da İngilizce eğitim almak isteyen ilk 100 öğrenciye New York’da İngilizce kursları haftalık 120 USD. Acele edin New York’da İngilizceyi indirimli fiyatlar ile öğrenin.

İster bir hafta ister 24 hafta, İster şimdi ister 3 ay ay sonrasın New York International House İngilizce dil okuluna kayıt olan ilk 100 kişi arasına girin haftalaık 120 USD’den New York’da İngilizce öğrenin.

New York International House İngilizce dil okulunun kampanyasının ilk 100 kişi ile sınırlı olduğunu unutmayınız. Ayrıntılı bilgi almak için bizi 0 212 291 50 05 numaradan arayabilir veya info@gkredu.com adresine e-mail atabilirsiniz.

International House Newyork İngilizce dil okulumuz ve Amerka’da İngilizce eğitimi ve New York’da İngilizce eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayınız.