Yurtdışı Eğitim Fırsat ve Kampanyalar

Global Village Malta İngilizce dil okuluna kış dönemi İngilizce kursuna kayıt olun ya arkadaşınızı yanınızda ücretsiz gelsin yada kayıt olduğunuz süre kadar ücretsiz kursunuzu uzatın. Üstelik tüm kayıtlarda haftada 20 ders fiyatını 30 ders eğitim.

Malta’da İngilizce sadece yazın öğrenilmez... Kışın daha küçük sınıflarda daha yoğun ilgi ile daha kolay öğrenilir. Sizde yıllık izninizi veya kış tatilinizi ılıman iklimi ile Malta’da geçirmek ister misiniz ?

İşte sizi hem eğitim, hem gezi hem de tatil. Global Village Malta İngilizce dil okulunda 2 Aralık 2013 - 11 Nisan 2014 tarihleri arasında 1 ile 6 hafta arası haftada 20 ders Genel İngilizce ve Portobello yurdunda konaklama dahil kayıtlarınızda, aynı tarihlerde sizinle gelecek bir arkadaşınıza tamamen ücretsiz eğitim ve Konaklama imkanı veya size kursunuzu kaydınız kadar uzatalım

2 hafta kayıt olun arkadaşınızda okul ve konaklama ücreti ödemeden sizinle gelsin veya 2 haftada daha ücretsiz kursunuzu vekonaklamanızı uzatın...

Global Village Malta okulumuz hakkında detaylı bilgi için danışmanlarımızı arayabilir veya okul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya şartları;

1. Kayıtlar 2 Aralık 2013 - 11 Nisan 2014 tarihleri arasında 1 ile 6 hafta uzunluğunda olmalıdır,

2. Arkadaşınız da sizinle aynı dönemde kayıt olmalı ve aynı süre eğitim almalıdır. Ücretsiz haftaları siz kullanacaksanız kurs bitiminde ara vermeden kullanmanız gerekmektedir.

3. Kapalı grup rezervasyonları kampanyadan faydalanamaz,

4.Uçak bileti, sigorta, vize ücretleri kampanyaya dahil değildir,

5. Kampanya yurt kapasitesi ile sınrlıdır. Lütfen kontenjan konusunda kayıt olmadan danışmanlarımızdan bilgi alınız,