Yurtdışı Eğitim Fırsat ve Kampanyalar
Londra’da bulunan Regent London dil okulu avukat veya hukuk öğrencilerine mesleki kariyerlerinde İngilizceyi kullanma yetkinliği kazandırmaktadır.

Alanında uzman kişiler tarafından verilen Legal English kursları, hukuk alanında İngilizcenizi çok daha aktif bir şekilde kullanmanıza olanak sağlarken, aynı zamanda mesleki tecrübe kazanmanıza da yardımcı olacaktır.

Hukuk İngilizcesi kursu, Avukatlara veya hukuk öğrencilerine İngilizce’yi resmi yazışmalarda etkin kullandırmayı amaçlarken aynı zamanda onlara TOLES’e (Test of Legal English Skills) hazırlanma imkanı da verir. Hukuk fakültesi öğrencileri, hukukçular veya hukuk çevirmenleri tarafından alınan TOLES, katılımcılarına ömür boyu geçerli uluslararası sertifika kazanma olanağı sağlar.

Hukuk İngilizcesi kursu katılımcılarına, iki haftalık yoğunlaştırılmış kurs programıyla toplam 50 saatlik ders verilmektedir. Sabah sınıfı veya öğlen sınıfı olmak üzere iki oturum seçeneği bulunan katılımcılar bu kurslarda hukuki durum değerlendirmeleri, örnek olay incelemesi, AB hukuku, Medeni Hukuk, Ceza Hukuku metin incelemesi çalışmaları içerir.

Kurs katılımcıları kursa katılmak için 16 veya 16 yaşından büyük olmalı ve en az Intermediate seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmaları gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için GKR yurtdışı eğitim danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.