Yurtdışı Eğitim Fırsat ve Kampanyalar
London School of English’den öğrencilerine Digs Ravenscourt öğrenci yurdunda konaklama fırsatı!

London School of English okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama seçeneklerine bir yenisini daha eklendi. Okulun öğrencileri farklı okullardan da öğrencilerin konakladığı Digs Ravenscourt yurdunda kalabileceklerdir.

London School of English okulunun öğrencilerine sunduğu Digs Ravencourt yurdunda dünyanın farklı ülkelerinde ve Londra’da bulunan farklı okullardan öğrenciler de kalmaktadır. Yurtta öğrencilere tek kişilik odalar sunulmakta ve oda içerisinde öğrencilerin yemeklerini yapabilecekleri mini mutfakları ve banyo ve tuvaletleri bulunmaktadır. Digs Ravencourt yurdunda ücretsiz internet erişimi, 24 saat güvenlik hizmeti, çamaşırhane, ortak çalışma salonu ve oyun salonu yer almaktadır. Yurdun hem Standard hem de Deluxe oda seçenekleri mevcuttur. Konaklama ücretleri Standard odada 4 haftaya kadar hafta başına 325 £ ve 4 hafta sonrası hafta başına 295 £ civarındadır. Deluxe odada ise 4 haftaya kadar hafta başına 390 £ ve 4 hafta sonrası hafta başına 360 £ dolaylarındadır.

Digs Ravencourt yurdu, London School of English okuluna kısa bir otobüs yolculuğu uzaklığında yer almakta ve kafelerin, restoranların ve alışveriş merkezlerinin yer aldığı merkeze kısa bire yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.