London School of Economics LSE yaz okulu kayıtları devam ediyor

London School of Economics LSE yaz okulu kayıtları devam ediyor. İngiltere’nin en seçkin üniversitelerinden birinde yaz okulu alarak kariyerinizde sizde bir adım öne geçebilirsiniz. Üstelik eğitim dil kısmen veya tamamen İngilizce olan öğrencilerden IELTS sınav sonucu da istenmiyor...

İki dönem halinde verilen yaz okulunda öğrencileri konulara giriş dersleri alarak hem London School of Economics LSE’den ders almayı hem de İngiltere’de master öncesi bir İngiliz üniversitesini tanıma imkanına sahip olacaklar. Özellikle İngiltere’de master yapacak öğrenciler için eşsiz bir bir tecrübe olacak bu program katılmak için sizde acele edin.

London School of Economics LSE yaz okulunda verilen dersler Accounting and Finance, Economics, International Relations, Government & Society, Law, Management bölümlerinden genelde 100 kodlu giriş dersleridir.

London School of Economics LSE yaz okulu iki dönemden oluşmaktadır: 1. Dönem temmuzun ilk haftası ikinci dönem ise temmuzun son haftasındadır.

London School of Economics LSE, yaz okulu ücretleri öğrenciler ve mezunlar için farklıdır.Öğrencilere daha düşük ücret uygulayan LSE yaz okulunun tek dönem için (Türkiye’deki öğrenciler dahil) ücreti 1510 GBP, mezunlar için ise 2015 GBP civarındadır. Güncel ücretlerin bilgisi için danışmanlarımıza başvurabilirsiniz.