Yurtdışı Eğitim Fırsat ve Kampanyalar

London School of Economics LSE yaz okulu kayıtları devam ediyor. İngiltere’nin en seçkin üniversitelerinden birinde yaz okulu alarak kariyerinizde sizde bir adım öne geçebilirsiniz. Üstelik eğitim dil kısmen veya tamamen İngilizce olan öğrencilerden IELTS sınav sonucu da istenmiyor...

İki dönem halinde verilen yaz okulunda öğrencileri konulara giriş dersleri alarak hem London School of Economics LSE’den ders almayı hem de İngiltere’de master öncesi bir İngiliz üniversitesini tanıma imkanına sahip olacaklar. Özellikle İngiltere’de master yapacak öğrenciler için eşsiz bir bir tecrübe olacak bu program katılmak için sizde acele edin.

London School of Economics LSE yaz okulunda verilen dersler Accounting and Finance, Economics, International Relations, Government & Society, Law, Management bölümlerinden genelde 100 kodlu giriş dersleridir.

London School of Economics LSE yaz okulu iki dönemden oluşmaktadır: 1. Dönem 7- 25 Temmuz 2014 arası ikinci dönem ise 28 Temmuz - 15 Ağustos 2014 arasındadır.

London School of Economics LSE, yaz okulu ücretleri tek dönem için öğrenciler için (Türkiye’deki öğrenciler dahil) 1510 GBP, mezunlar için ise 2015 GBP’dir. İki döneme katılmak isteyen öğrenciler için ücret 2530 GBP, mezunlar için 3430 GBP’dir. Başvuru ücreti 50 GBPdir.

London School of Economics LSE, yaz okulu programları ve İngiltere’de eğitim hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.