Yurtdışı Eğitim Fırsat ve Kampanyalar
Ispanya’da Ingilizce master programlarinda burs basvurulari basladi…

EAE okulunun Nisan 2016 dönemi Master in Marketing and Sales ve International MBA programlarinda % 37 burs oranindan faydalanmak için son basvuru 29 Subat 2016.

EAE Ispanya okulu, QS tarafindan yapilan “Küresel 200 Business School Raporu”na göre MBA ögrencilerinin istihdam oraninin yüksek oldugu en iyi 50 European Business School arasinda yer almaktadir. Dünyanin ise en iyi 30 isletme okulundan biri olarak gösterilen (America Economia’s ranking of “The Best Business Schools Worldwide 2014”) EAE okulu, El Mundo’nun 2014 “En iyi 250 master program siralamasi”nda Ispanya’daki en iyi 3. olarak

İspanya’da İngilizce master programlarında burs başvuruları başladı…

EAE okulunun Nisan 2016 dönemi Master in Marketing and Sales ve International MBA programlarında % 37 burs oranından faydalanmak için son başvuru 29 Şubat 2016.

EAE İspanya okulu, QS tarafından yapılan “Küresel 200 Business School Raporu”na göre MBA öğrencilerinin istihdam oranının yüksek olduğu en iyi 50 European Business School arasında yer almaktadır. Dünyanın ise en iyi 30 işletme okulundan biri olarak gösterilen (America Economia’s ranking of “The Best Business Schools Worldwide 2014”) EAE okulu, El Mundo’nun 2014 “En iyi 250 master program sıralaması”nda İspanya’daki en iyi 3. olarak gösterilmiştir.

EAE Business School, adayların mesleki ve akademik profillerini güçlendirmek amacıyla Şubat ayı boyunca teşvik kampanyası düzenlemektedir. Okul, Nisan ayında başlayacak olan master programlarına katılmak isteyen adaylara Şubat ayında kayıt yaptırmaları halinde % 37’ye varan oranda burs verilmektedir.

Bursların geçerli olduğu programlar:

  • -International MBA
  • -Master Full time in Direccion de Resources Human
  • -Master in Marketing and Sales

Yukarıda yer alan master programların dışında, geri kalan tüm programlara % 25 finansal yardım ve % 7 (peşin ödeme indirimi) uygulanmaktadır.

EAE okulu öğrencilerine, bir dönemi yurtdışında, New York Pace Üniversitesi’nde okuma fırsatı sunmaktadır. Okulun mezunları, Levi’s & Dockers Nike, Inditex, Levis, Hewlett-Packard, Johnson & Johnson, Novartis and Unilever gibi uluslararası en iyi şirketlerde çalışma imkânı yakalamaktadırlar.

İspanya’da İngilizce master programları hakkında ayrıntılı bilgi için İspanya’da Master sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

gösterilmistir.

EAE Business School, adaylarin mesleki ve akademik profillerini güçlendirmek amaciyla Subat ayi boyunca tesvik kampanyasi düzenlemektedir. Okul, Nisan ayinda baslayacak olan master programlarina katilmak isteyen adaylara Subat ayinda kayit yaptirmalari halinde % 37’ye varan oranda burs verilmektedir.

Burslarin geçerli oldugu programlar:

  • -International MBA
  • -Master Full time in Direccion de Resources Human
  • -Master in Marketing and Sales

Yukarida yer alan master programlarin disinda, geri kalan tüm programlara % 25 finansal yardim ve % 7 (pesin ödeme indirimi) uygulanmaktadir.

EAE okulu ögrencilerine, bir dönemi yurtdisinda, New York Pace Üniversitesi’nde okuma firsati sunmaktadir. Okulun mezunlari, Levi’s & Dockers Nike, Inditex, Levis, Hewlett-Packard, Johnson & Johnson, Novartis and Unilever gibi uluslararasi en iyi sirketlerde çalisma imkâni yakalamaktadirlar.

Ispanya’da Ingilizce master programlari hakkinda ayrintili bilgi için Ispanya’da Master sayfamizi ziyaret edebilirsiniz.