EUROPEAN UNIVERSITY'DEN ONLINE MBA

European University, Barcelona, Münih, Geneva ve Montrö kampüslerine verdiği MBA programlarını çalışanlar ve iş adamları için uzaktan eğitim ile sunmaya başladı. Online MBA programlarının içeriği kampüslerde verilen örgün MBA programlarını ile aynı içeriği taşımakta. Online eğitim programlarına katılan öğrencilerin derslere internet üzerinden canlı katılmakta, ödev ve projeler için dönem sonunda bir haftalık bir eğitimi European University’in dört ana kampüslerinde birinde katılmaktalar.

Euroepan University Online MBA programları aşağıdaki uzmanlık programlarını sunmaktadır;
MBA in Intenational Business,
MBA in Communication andPublic Relations,
MBA in International Marketing,
MBA in Global Banking & Finance,
MBA in Leisure & Tourism Management
MBA in Entrepreneurship
MBA in Leadership,
MBA in E-Business

Euroepan University Online MBA programına katılan adaylar isterlerse European University'in İspanya, İsviçre, Almanya, İngiltere, Rusya, Kazakistan, Tayvan, Malezya, Çin ve ABD'de kampüs ve partner enstitülerinde de ders alabiliyorlar.

10 haftalık, 3 dönem halinde 1 yıl süreyle verilen European University online MBA programında her dönemde katılımcılar, dokuz hafta online eğitim alınırken 10. Hafta European University'in Münih, Barcelona, Geneva veya Montreux kampüslerinde eğitim almaktadırlar. European Online MBA programı 72 krediden oluşmaktadır.

Euroepan University online MBA programına Ekim, Ocak ve Mart aylarında başlamak mümkündür.

European University online MBA programına giriş şartları;
1. Lisans mezunu olmak,
2. TOEFL IBT'den 80 veya IELTS'den 6.0 almak veya eğitim dili İngilizce bir lisansprogramından mezun olmak,
3. İkiakademik referans,

European University online MBA programına başvuran adayların başvuru formları ile Online MBA programından beklentilerini açıklayan bir motivasyon mektubu (niyet mektubu) hazırlamaları ve Özgeçmişlerini de başvuru dosyasına eklemeleri gerekmektedir. Online MBA programına başvuru için iş tecrübesi zorunlu olmayıp, lsans not ortalaması düşük adayların iş tecrübesi ve stajları bir avantaj oluşturacaktır.

European University MBA programı Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP), The International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE), The Council for Higher Education Accreditation (CHEA) tarafından akreditedir. Ayrıca European University, The Central and East European Management Development Association (CEEMAN) tarafından International Quality Accreditation (IQA) ödülü verilmiştir.

European University programları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.