CATS BOSTON Amerika 2020 yılı lise kayıtlarımız başladı !

1952'deki kurulmuş, CATS Colleges’in bir parçası olan ve hem İngiltere hem de ABD'deki en yenilikçi ve başarılı bağımsız eğitim sağlayıcılarından biri haline gelmiş olan CATS Academy Boston 2016 yılında Boston Braintree deki yeni kampüsüne taşınmıştır.

Üniversite kampüsünü andıran tesisleri hem modern ve yeni, hem de en son teknoloji ile donatılmıştır. 43 sınıf 6 dil laboratuvarı, 9 fen laboratuvarı, 7 müzik odası, 3 güzel sanatlar atölyesi, 2 tiyatro, geniş bir çalışma alanı, kütüphane, Tam zamanlı bir klinik ve öğrenci salonu ile birer tane işletme ve moda laboratuvarı içeren ve 5 yurt binasından oluşan kampüs Boston şehir merkezine kırmızı hatla altı istasyon (25 dakika) uzaklıktadır.

CATS Academy Boston Lisesi 2020- 2021 akademik yılı 9 -12 sınıflar kayıtları başladı. 14 -18 yaş arası öğrenci kabul eden okul kampüs içinde yatılı yurt konaklaması, AP dersleri, sosyal kulüp çalışmaları ile ister BİR DÖNEM ÖĞRENCİ DEĞİŞİMİ, ister LİSE EĞİTİMİNİ AMERİKA’da tamamlamak isteyen öğrencileri kabul etmektedir.

Türk öğrencilere Amerikalı öğrencilere uyguladığı İNDİRİMLİ FİYATLARIN yarı sıra FİNANSAL İNDİRİM ve KISMI BURSLAR uygulayan lisemiz hakkında bilgi almak için bizi arayınız.