• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

COINED SANTO DOMINGO

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - COINED SANTO DOMINGO
COINED SANTO DOMINGO İSPANYOLCA DİL OKULU

Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu, Dominik Cumhuriyeti’nde tipik Karayip mimari stiliyle inşa edilmiş bir binada eğitim vermektedir. Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu şirin ve küçük bahçeler ve güzel teraslarla çevrelenmiş bir alanda bulunmaktadır.

UASD (University Autonoma de Santo Domingo) Üniversitesi yakınında bulunan Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu Santo Domingo şehir merkezine ve otobüs ulaşım hatlarına sadece 10 dakikalık uzaklıktadır. Sinema, tiyatro ve müzelere ulaşımın kolaylıkla sağlandığı okuldan şehrin birçok bölgesinde gitmek ziyaretçilere hem keyifli hem ilginç manzara fırsatları sunmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti’nin başkenti olan Santo Domingo, Avrupalıların Batı yarıkürede kurdukları en eski sürekli yerleşme niteliği taşımaktadır. Hispaniola Adası şehrin güneydoğu kıyısında yer almaktadır. 1496’da Yenidünya’daki ilk İspanyol kolonisinin yönetim merkezi olarak kurulmuş olan Santo Domingo günümüzde Dominik Cumhuriyeti’nin sanayi, finans ve ticaret merkezidir. Ülkede hidroelektrik santrallerinin yapımı sanayinin hızla gelişmesini sağlamıştır.

Santo Domingo şehrinde Kolomb öncesi dönemden kalma birçok yapıtın sergilendiği Dominik İnsanı müzesi ve ulusal kütüphane ziyaret edilmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. Sömürge döneminden kalma birçok eserin ve yapının bulunduğu şehir doğasının güzelliği ve tarihinin farklı kültürleri ile ziyaretçilerine eşsiz bir tatil fırsatı da sunmaktadır.

Coined Santo Domingo yoğun İspanyolca kursları ile öğrencilerine sakin bir atmosferde İspanyolca dil eğitimi vermektedir.

Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulunda verilen İspanyolca kurslar
Yoğun İspanyolca kursu

Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu yoğun kursu dört temel dil becerisi öğeleri olan konuşma, okuma, dinleme ve yazmada öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yoğun İspanyolca kursunda İspanyolca dilbilgisi ve pratiği imkanı sunmaktadır. Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulunda öğretmenler, öğrencilerin derslere kolaylıkla adapte olabilmesi için sınıfta çeşitli telaffuz ve pratik egzersizleri yapmaktadırlar. Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu yoğun kursunda öğrencilerin günlük yaşamın farklı durumlarında İspanyolca iletişim kurabilme becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır. Yoğun İspanyolca kursu kişisel, profesyonel ve akademik amaçlı program seçeneklerini kapsamaktadır. Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu öğrencilerine sadece İspanyolca dil eğitimi değil Latin Amerika Kültürünü de tanıma fırsatı sunmaktadır.

Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulunda öğrenciler kursları küçük gruplar halinde maksimum 8 öğrenci ile birlikte almaktadırlar. Coined yoğun İspanyolca kursu haftada 20 dersten oluşmaktadır. Ders süreleri 55 dakikadan oluşmaktadır. Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulunda eğitim süresi en az 1 haftadan oluşmaktadır.

Süper yoğun İspanyolca kursu

Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu süper yoğun İspanyolca kursu, İspanyolcayı ileri seviyede ve doğru telaffuzla kullanabilme becerisi kazanmak isteyenler için ideal bir programdır. Kısa bir sürede İspanyolca dilinin grameri, dilbilgisi, kelime bilgisi seviyelerini yükseltebilen öğrenciler bu kurs sonunda İspanyolcayı rahatlıkla kullanmaya başlayabilmektedir.

Yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler haftada bir öğretmenleriyle durum değerlendirmeleri yaparak ders planı hakkında bilgi alabilmektedirler. Süper yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma, dilbilgisi, telaffuz odaklı dersler almaktadırlar.

Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu süper yoğun kursunda sınıflar maksimum 8 kişilik kapasiteli olup eğitim süresi en az bir haftadan oluşmaktadır. Haftalık 30 ders, derslerin 55 dakika olduğu kursa İspanyolca basic, intermediate ve advanced seviyesinde olanlar katılabilmektedir.

Birebir İspanyolca kursu

Coined İspanyolca dil okulu birebir İspanyolca kursu bireysel hedefleri doğrultusunda belli bir alanda profesyonel İspanyolca eğitim almak isteyenler için hazırlanmış ideal bir kurstur. Coined İspanyolca dil okulu birebir kursuna katılan öğrenciler kurs boyunca geniş konu seçenekleri ile ilgi alanlarına uygun olanı seçebilmektedirler. Öğrencilerin bireysel yetenek ve ihtiyaçlarına göre programın hazırlandığı kursta öğrenciler İspanyolcayı geniş bir alanda kullanabilecek beceriye sahip olmaktadır. Birebir İspanyolca kursun haftada 10 dersten oluşmaktadır. Ders sürelerinin 55 dakika olduğu kursta eğitim süresi en az bir haftadan oluşmaktadır.

Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulunda konaklama

Aile yanı konaklama, Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu konaklama yetkililerinin seçtiği aileler uluslararası öğrenci ağırlamada deneyimli ve her yaşta grubunda öğrenciye konaklama hizmeti vermektedir. Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak en uygun olanı seçmektedirler. Okulun seçtiği ailelerin evlerinin okula uzaklığı 20 ile 30 dakika arasında değişmektedir. Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu konaklamalarında odalar tek kişiliktir. Kahvaltı ve akşam yemeğinden oluşan yarım pansiyon yemek hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Coined İspanyolca dil okulunda öğrenciler istedikleri özelliklere sahip odayı bulmada okulun geniş konaklama hizmetleri sayesinde hiç zorlanmamaktadır.

Öğrenci yurdu, Öğrenci yurtları uluslararası öğrenci beraber konaklamak ve kültürlerarası deneyim sahibi olmak isteyenler için ideal bir konaklamadır. Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında tek kişilik odalarda konaklamaktadır. Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon hizmet alabileceği gibi yemeksiz de konaklayabilmektedirler. Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulu öğrencilerinin konakladığı öğrenci yurdunda tek kişilik yataklar, komodin, gardırop ve çalışma masası bulunmaktadır.

Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulunda ulaşım,

Dominik Cumhuriyetine ülkemizden direkt uçuş bulunmamaktadır. Dominik Cumhuriyeti’ne ulaşım Avrupa üzerinden aktarmalı olarak mümkündür. Havalimanından konaklayacağınız aileye havalimanı karşılaması veya taksi ile ulaşabilirsiniz.

Coined Santo Domingo İspanyolca dil okulumuz ve Latin Amerika’da İspanyolca hakkında danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın